پشتیبانی 09114481870 انتخاب استان ارسال خبر و مقاله ثبت اقامتگاه ۰

بدون دیدگاه

اجاره ویلا در زیارت

اجاره ویلا در زیارت گرگان با تنوع بیش از 88 ویلا در نقاط مختلف زیارت با قیمت های متفاوت ، روستای زیارت یکی از بی نظیرترین روستای های منطقه شمال است که همه وقتی به گرگان سفر می کنند دوست دارند از این منطقهدیدن کنند. اما اولین چیزی که به آن فکر می کنند اجاره ویلا در زیارت است. بیشتر مردم دوست دارند به جای اینکه هزینه زیادی را بابت اقامت در روستای زیارت گرگان پرداخت کنند بتوانند با اجاره سوئیت ارزان در زیارت هزینه ها را مدیریت کنند. گاها داشتن یک ویلای اجاره ای با ویوی جنگل در زیارت بسیار لذت بخش می باشد. شما می توانید بهترین سوئیت های اجاره ای و ویلاهای بی نظیر با چشم اندازی جنگل و کوه با امکانات رفاهی را در این روستا رزرو کنید. اجاره ویلا در زیارت گرگان بسیار طرفدار دارد و شما باید حداقل 10 روز قبل برای اجاره ویلا زیارت اقدام کنید تا بتوانید بهترین ویلاهای اجاره ای را رزرو کنید. اکثر مردم دوست دارند به جای پرداخت هزینه زیاد برای اقامت در گرگان ، با اجاره سوئیت ارزان در زیارت هزینه های خود را کاهش دهند. با اجاره کلبه جنگلی در زیارت گرگان می توانید لذت یک سفر بی نظیر را در خاطرات خود رقم بزنید. برای اجاره سوئیت در روستای زیارت گرگان کافی است با چند کلیلک به گزینه مناسب خود برسید.

09114481870

اجاره سوئیت ارزان در زیارت

اجاره سوئیت ارزان در زیارت بدین معنی نیست که ویلای شما خوب نیست. فقط این دسته از سوئیت ها در حاشیه روستا با امکانات کمتری می باشد و بهترین گزینه برای افرادی می باشد که به دنبال گردش و تفریح هستند و فقط برای استراحت در شب به فکر اجاره سوئیت در روستای زیارت گرگان  می باشند.

البته دور بودن اجاره سوئیت ارزان در زیارت از محیط میانی روستا یک مزیتی که دارد، این است که از شلوغی ها دور هستید. زیرا در فصل هایی که مسافران زیادی به زیارت سفر می کنند مناطق میانی روستا و نزدیک به روستا پر از گردشگرانی است که به دنبال اجاره ویلا در زیارت یا در حال تفریح هستند و اگر دلتان برای آرامش لک زده، اجاره ویلا در روستای زیارت گرگان مناسب شما نیز می باشد. این سوئیت ها معمولا گرمایش یخاری نفتی و بخاری برقی میباشد اگر حساسیتی به بوی نفت ندارید برای داشتن سفری ارزان بهترین انتخاب است.

اجاره سوئیت ارزان در زیارت

اجاره سوئیت در زیارت گرگان

سایت گلستانی ها بهترین مرجع برای اجاره سوئیت در روستای زیارت گرگان می باشد که شما میتوانید بهترین سوئیت ها , ویلاها و کلبه های بومگردی در روستای زیارت گرگان را با قیمتهای متنوع اجاره نمایید. اجاره ویلا در زیارت کار بسیار سختی نیست و در این روستا سوئیت های اجاره ای بسیار زیادی وجود دارد که شما با توجه به بودجه خود می توانید برای اجاره ویلا در روستای زیارت یکی از این ویلاها را رزرو کنید.فقط به این نکته توجه داشته باشید که این روستا مسافران زیادی را در خود جای می دهد و باید حتما قبل از رفتن به فکر اجاره ویلا در روستای زیارت گرگان باشید.

اجاره سوئیت در زیارت گرگان

اجاره سوئیت در روستای زیارت گرگان

اجاره سوئیت در روستای زیارت گرگان یکی از بهترین انتخاب های سفر برای خانواده ها پر جمعیت می باشد. در زیارت تعداد ویلای دوبلکس محدود است پس برای اجاره سوئیت در روستای زیارت گرگان بهتر است چند هفته قبل از سفر اقدام کنین.

فاصله مشهد تا روستای زیارت گرگان

فاصله مشهد تا روستای زیارت گرگان 578 كيلومتر می باشد و مسیر پشنهادی مشهد مقدس ، چناران، قوچان، فاروج، شيروان، بجنورد، آشخانه، چمن بيد، تنگراه، كاليگش ، مينودشت ،آزادشهر، دلند،خانبين، علي آباد، فاضل آباد،گرگان و روستای زیارت می باشد.

فاصله گرگان تا روستای زیارت

فاصله گرگان تا روستای زیارت حدودا 18 کیلومتر و بدون احتساب ترافیک 25 دقیقه می باشد.

نقشه هوایی روستای زیارت گرگان

یکی از بهترین دیدنی های شهرگرگان، روستای زیارت گرگان است. با گلستانی ها همراه باشید تا سفری کوتاه به روستای زیارت داشته باشیم.

جمعیت روستای زیارت گرگان

روستاي زيارت داراي 2 هزار و يکصد نفر جمعيت است که در فصل تابستان جمعيت اين روستا به 2 هزار و 700 نفر مي رسد.

اجاره ویلا در روستای زیارت گرگان

باغ ویلا در روستای زیارت گرگان بسیار طرفدار دارد و معمولا انتخاب مناسبی برای دورهمی های خانوادگی می باشد. هزینه اجاره سوئیت در روستای زیارت گرگان با سوئیت مبله متفاوت است و شما باید هزینه بیشتری را برای اقامت پرداخت کنین.

اجاره باغ ویلا در زیارت گلستانی ها

اجاره کلبه جنگلی در زیارت گرگان

در زیارت گرگان تعداد کلبه های جنگلی بسیار محدود است اما متقاضیان سفر به این روستای زیارت خیلی می باشد. پس اگر به دنبال اجاره کلبه جنگلی در روستای زیارت گرگان هستید حداقل 2 هفته قبل با شماره 09114481870 تماس بگیرید. کلبه جنگلی در روستای زیارت گرگان کمتر از 5 تاست اما متقاضی اجاره کلبه جنگلی در زیارت گرگان بسیار زیاد است.

اجاره کلبه جنگلی در زیارت

اجاره ویلا زیارت گرگان

برای اجاره ویلا زیارت گرگان باید در فصلی برنامه سفر بزارید که مسافر زیادی ندارد و یا اینکه خانه های سنتی در حاشیه روستا که گرمایش آن با بخاری نفتی می باشد اقدام به رزرو کنین.اجاره ویلا زیارت گرگان بسیار پرطرفدار است و پیشنهاد می کنم حتما در سفر به گرگان سری به روستای زیارت بزنید.

اجاره ویلا در روستای زیارت

فاصله روستای زیارت تا گرگان چقدره؟

برای رسیدن به روستای زیارت در ابتدا به انتهای جاده ناهارخوران شهر گرگان بروید. در اینجا میدانی می بینید که تنها دو راه برای ادامه مسیر پیش روی شما می گذارد؛ می توانید برگردید و دوباره وارد ناهارخوران شوید و به طرف مرکز گرگان بروید و یا به جاده روستای زیارت وارد شوید. پس از ورود به جاده روستا و پیمودن 7 کیلومتر به حریم روستا می رسید. وقتی وارد روستا شدید با تابلوهای اجاره ویلای زیادی مواجه می شوید اما بهتر است که قبل از رفتن اجاره سوئیت در زیارت گرگان را انجام داده باشید که اکثرا ویلاهای زیارت خیلی زود رزرو می شوند.

اجاره ویلا استخردار در زیارت گرگان

روستای زیارت دارای ویلاهای زیادی می باشد و یکی از پرطرفدارترین ویلا در زیارت ویلای استخردار می باشد که شما می توانید علاوه بر استفاده از طبیعت از استخر برای تفریح در داخل ویلا استفاده کنید. اما در این روستا تعداد ویلای استخردار خیلی کم است پس ابتدا گزینه اجاره ویلا استخردار را جستجو کنین و اگر خالی نبود به دنبال اجاره ویلا در زیارت باشید.

اجاره سوئیت در زیارت

این سوئیت آپارتمان دارای یک واحد تک خواب در طبقه همکف و با حیاط زیبایی می باشد که ظرفیت 4 نفر را را دارد ولی تراس ندارد اما شما یک حیاط دنج برای خلوت های دونفره دارید و قیمت اجاره سوئیت در زیارت گرگان از شبی 350 هزار تومان می باشد. امکانات این ویلا کامل می باشد و شامل تختخواب دو نفره , بخار ی برقی و بخاری نفتی , میز ناهارخوری , ... می باشد. ویلا در منطقه ای بسیار زیبا و دیدنی می باشد و بهترین گزینه برای زوج های جوان میباشد.

اجاره سوئیت در روستای زیارت

اجاره ویلا دو خواب در زیارت برای 6 نفر

این سوئیت آپارتمان دو خوابه در دو طبقه می باشد که هر کدام از طبقات دارای ظرفیت 6 نفر می باشند. سوئیت دارای تراس بسیار زیبا رو به جنگل می باشد  و با قیمت از شبی 550 هزار تومان می باشد. البته در ایام تعطیلات این قیمت ها کمی متفاوت تر می باشد و برای مسافرینی که همیشه مهمان ما باشند و یا در تعداد شبهای متوالی درخواست اجاره سوئیت در زیارت گرگان را داشته باشند تخفیف نیز قائل می شویم.

امکانات سوئیت آپارتمان مبله دو خواب در زیارت مانند مبلمان , تختخواب دو نفره , لوازم پخت وپز , میز ناهارخوری و برای گرمایش از بخاری نفتی و برقی و سرمایش پنکه مورد استفاده قرار می گیرد.

تراس ویلا نقلی و با ویوی مناسبی میباشد و اگر به دنبال اجاره ویلا در زیارت هستید و به نظافت ویلا اهمیت می دهید یکی از بهترین گزینه ها برای اجاره سوئیت در زیارت گرگان می باشد.

مزیت اجاره سوئیت در زیارت گرگان قرار گرفتن در نزدیکی یک رستوران با طبخ انواع غذاهای سنتی و مدرن می باشد و شما به آسانی می توانید هر نوع غذایی را به دلخواه سفارش دهید. این سوئیت آپارتمان را می توانید با قیمت 250 هزار تومان در تعطیلات برای اقامت در روستای زیارت رزرو نمایید.

اجاره ویلا لوکس در روستای زیارت

اجاره ویلا دوبلکس در زیارت

از آنجایی که مسافران زیادی به روستای زیارت سفر میکنند و هر گردشگری با توجه به نیاز خود به دنبال ویلا زیارت گرگان است از این رو شما در زیارت شاهد تنوع بسیار زیادی در ویلا هستید. شما برای ویلا زیارت گرگان دچار مشکل نخواهید شد چرا که می توانید با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید برای ویلا زیارت گرگان رزرو کنید.

این ویلای لوکس واقع در طبقه 6 می باشد اما دیدن منظره رویایی روستای زیارت از روی تراس ویلا این موضوع را بی اهمیت می کند. این ویلای لوکس بهترین گزینه برای خانواده هایی که داشتن ویلا زیارت گرگان ویلای تمیز با ویوی عالی براشون مهمه و پیشنهاد می کننند برای اجاره ویلا در زیارت همراه گلستانی ها باشین.

اجاره ویلا د وبلکس در روستای زیارت

بومگردی در زیارت گرگان

روستای زیارت هم مانند تمامی روستاهای گردشگری دیگر دارای کلبه های بومگردی می باشد. کلبه بومگردی زیارت نشان از سبک زندگی مردمان روستایی آن منطقه را دارد. آب و هوای بی نظیر در میان خانه های روستایی به دور از تکنولوژی امروزه بسیار لذت بخش و هیجان انگیز است. به شما پیشنهاد می کنیم که حتما در سفر خود برای اقامت از اجاره سوئیت در زیارت گرگان نیز استفاده نمایند.

تجربه یک زندگی روستایی با طعم غذای محلی و عطر نان تنوری. کلبه بوم گردی خانه دوست زیارت برای حفظ زندگی روستایی به صورت کف خواب می باشد و همچنین اتاق اتاق طراحی شده است. هر 5 نفر می توانند یک اتاق را با منظره زیبا برای اقامت انتخاب نمایند و هزینه اقامت در این مجموعه برای هر نفر با صبحانه محلی و چای عصرانه 120هزار تومان می باشد.

قیمت اجاره سوئیت در زیارت گرگان

قیمت اجاره سوئیت در زیارت با توجه به شرایط ممکن دارای تنوع بسیار زیادی می باشد. این ویلاها با توجه به امکانات و محیطی قرار گیری قیمت های متفاوتی نیز دارند.

پیشنهاد بی نظیره ما برای شما ، استفاده از وب سایت گلستانیها است که میتواند راهنما‌ و راهگشای خوبی جهت مقایسه قیمت اجاره سوئیت در زیارت باشد تا انتخاب ایده آلی داشته باشید به این ترتیب سفر اقتصادی به همراه تفریحات بیشتر را تجربه خواهید کرد و از ارزانی قیمت سوئیت در زیارت شگفت زده خواهید شد.

ضمن اینکه در ایام اوج و شلوغی مسافرت ها اجاره ویلا در زیارت آن هم با قیمت ارزان و کیفیت بالا،  همچون پیدا کردن سوزن در انبار کاه است و خب قیمت هم بسته به منطقه ای که سوئیت در آن قرار گرفته همچنین امکاناتی که در اختیار مسافران قرار داده می شود و نیز تعداد اتاق و تخت های آن بستگی دارد اینکه تک خوابه باشد یا چند خوابه فرق می کند چرا که در روستای زیارت  قیمت ها از 350هزار تومان ، 25 هزار تومان و در برخی مناطق بالای 1200 هزار تومان است.

اجاره سوئیت نقلی در زیارت

با این تفاسیر مسافران عزیز که قصد اجاره یا بررسی قیمت اجاره ویلا در زیارت را دارند می بایست به نکات گفته شده توجه نمایند، و بدانند سوئیت‌ها به دلیل کوچکی و ارزانی، زودتر از هتل ها و هتل آپارتمان ها اجاره داده می شوند ، پس هرچه سریعتر  قیمت اجاره ویلا در زیارت را بررسی و نسبت به اجاره ویلا در زیارت اقدام نمایند.

معمولا ارزان ترین ویلای اجاره ای در زیارت از شبی 250 هزارتومان شروع می شود و این دسته از سوئیت اجاره ای در زیارت از امکانات کمی برخوردار هستند و یا اینکه در طبقه همکف قراردارند.

اجاره سوئیت در روستای زیارت گرگان

یکی از مشکلات اکثر گردشگران و مسافرین اجاره ویلا در زیارت و یا پیدا کردن ویلای ارزان قیمت در زیارت می باشد. با توجه به اینکه روستای زیارت رو به گسترش است و تعداد سوئیت های اجاره ای رو به افزایش می باشد امکان اجاره ویلا در زیارت آسان تر شده است.

اجاره کلبه جنگلی در زیارت

روستای زیارت یکی از روستاهای ییلاقی شهر گرگان می باشد که بسیار در میان مردم محبوب می باشد. البته امروزه با توجه به روند رشد ویلاسازی و خانه های مدرن بافت سنتی و قدیمی آن دیگر مثل قدیم نیست و تقریبا به روستای مدرن تبدیل می شود اما هنوز هم بوی نان سنتی و همچنین با اجاره خانه سنتی در زیارت می توانید خاطرات گذشته را زنده نگه دارید.

هنوز هم می توان خانه های قدیمی و چوبی را در روستای زیارت پیدا کرد. هنوز هم در جای جای آن می توان تابلوی اجاره ویلا در روستای زیارت را دید که بتوانید ساعتی از این زندگی پر از زرق و برق دور شوید و لذت یک زندگی روستایی را تجربه کنید. اما خیلی دلتان را به تابلوهای اجاره ویلا در زیارت خوش نکنید چرا که اکثرا ویلاهای خوب رزرو می شوند.

اجاره خانه روستایی در زیارت

در روستای زیارت سکوها و تراس های چوبی با گل های شمعدانی روی آنها منظره ای هست که تو همه جای روستا تکرار میشه و بسیار چشم نواز هستش.

کوچه ها با شیب های زیاد به هم وصل میشه و گهگاه پیرمرد و پیرزن هایی با لباس های رنگارنگ رو میبینید که دست به کمر دارن قدم میزنن و همشون بدون استثنا با دیدن شما بهتون سلام میکنن. داخل خانه های سنتی روستای زیارت گرگان بسیار خاص و تماشاییه و درهای کوچک و پنجره های رنگی و جاجیم هایی که در کف خانه پهن است بسیار زیباست .

پیشنهاد می کنم اگر به دنبال اجاره خانه سنتی در زیارت هستید کلبه چوبی بهرام را انتخاب نمایید.

اجاره سوئیت در زیارت

در میان روستا امامزاده ای وجود دارد که برای مردم این منطقه بسیار مورد احترام می باشد و درکنار این امامزاده استخر آب گرم نیز وجود دارد که هر ساله مسافران زیادی از آن استفاده میکنند.

اگر دوست دارید که در کنار امامزاده بمانید می توانید اجاره ویلا در زیارت را از ساختمان های اطراف شروع کنید که تقریبا تمامی آنها تبدیل به سوئیت شده اند.

کمی که از روستا بگذریم کم کم نمای طبقاتی خانه های چوبی روستای زیارت که بر روی هم ساخته شده اند نمایان میشه.رفته رفته مناظر دراطراف ما بازتر و بازتر میشن و میدان دید بسیار گسترده تر میشه. کوه ها ی معروف این روستا به نام زبله , تلمبار و سردانسر که هر کدام زیبایی بی نظیری دارد شکوه خود را به نمایش می گذارند.

اجاره ویلا لاکچری در گرگان

اجاره ویلا لاکچری در گرگان هم یکی از اقامتگاه هایی است که طرفداران خود را دارد. طیف وسیع مسافران با سلایق  متنوع باعث وجود سوئیت های ارزان، ویلاهای استخردار، کلبه های چوبی در زیارت و ویلاهای لاکچری در گرگان شده است. هر گردشگری با توجه به نیاز خود برای اجاره ویلا در زیارت اقدام می کند.  مطمئن باشید برای اجاره ویلا لاکچری در گرگان سردرگم نخواهید شد، زیرا با هر بودجه ای در این شهر می توانید سوئیت و ویلا اجاره کنید.

اجاره ویلا استخر دار در زیارت گرگان هم از آن دسته  اقامتگاه هایی است که مسافرانی که به دنبال ویلای مجهزتری هستند، آن را انتخاب می کنند. با اجاره ویلا استخردار در زیارت علاوه بر لذت بردن از طبیعت، قدم زدن در جنگل، دیدن آبشارهای زیبا و متنوع و نفس کشیدن در هوایی تمیز و مطبوع، می توانید از استخر برای تفریح در داخل ویلا استفاده کنید.

قیمت اجاره ویلا و سوئیت در زیارت

قیمت اجاره سوئیت در زیارت با توجه به شرایط و امکانات ویلا بسیار متنوع است. در انتخاب ویلا و اجاره سوئیت، به امکانات و محیط قرار گیری ویلا دقت کنید. زیرا این دو عامل در تفاوت قیمت نقش دارند. شما می توانید با جست و جو در وب سایت ما به مقایسه قیمت اجاره ویلا و سوئیت در زیارت بپردازید. با اجاره ویلا در زیارت چند روز قبل سفر می توانید انتخاب بهتری با هزینه مناسب تری داشته باشید و در ورود به زیارت، برای اجاره ویلا در زیارت گمراه نشوید.

معمولا ویلا و سوئیت های ارزان و قیمت مناسب در زیارت در همان روزهای ابتدایی تعطیلات اشغال خواهند شد. بنابراین بهتر است قبل از استارت سفر، مکان اقامت خود را مشخص کنید. اگر در مورد قیمت ویلا ارزان در زیارت تعجب کردید، باید بگوییم که قیمت اجاره سوئیت در زیارت بسته به منطقه قرار گیری، تعداد اتاق، امکانات رفاهی و تعداد تخت تعیین می شود. بنابراین ممکن قیمت اجاره ویلا از شبی 200هزیار تومان نیز شروع شود.

در نتیجه اگر قصد دارید تعطیلات آینده تان را با اجاره ویلا در زیارت گرگان بگذرانید، باید نکات گفته شده را مدنظر قرار دهید و زودتر برای اجاره ویلا لوکس در زیارت یا اجاره سوئیت ارزان اقدام کنید.

مسیر دسترسی به روستای زیارت از گرگان

مسیر دسترسی به روستای زیارت آسفالته می باشد و در میان مسیر درختان سر به فلک کشیده که همچون سایبانی بر روی خیابان را پوشانده است مواجه می شوید و در این هنگام صدای رودخانه و آوای خوش پرندگان شما را به سمت خود جلب می کند و در انتهای این فضای ارامش بخش به روستای زیارت می رسید. در طول مسیر این روستا شما زنان خونگرم و زحمتکش را می بینید که درکنار تنورهای داغ و گلی در حال پخت نان محلی روستای زیارت می باشند.

محلات معروف روستای زیارت

سرخچشمه , کوچه تلکا , کوچه چفکا , کوی میدان , گلسار , گاو خوسه , کفتر خوسه , کندس تخته , تپه , دلوا و اودین , نخود چشمه و ... .شما می توانید حتی در این محلات نیز اقدام به اجاره ویلا در زیارت را داشته باشید.

جاهای دیدنی زیارت

 1. آبشار دو قلوی زیارت
 2. چشمه آبگرم زیارت
 3. امامزاده روستا
 4. مجموعه آبشارهای دره تل انبار 
 5. آبشار خال دره
 6. ارتفاعات زُبله
 7. شَمسَک
 8. تلمبار
 9. کلاه گردان
 10. طبیعت سردانسر
 11. سفید آب
 12. تالو
 13. بافت قدیمی و خانه های سنتی روستا

مسیر دسترسی به کوه های معروف زیارت

مسیرکوه  سردانسر : سرخچشمه , دلوا , اودین , نخود چشمه , سردانسر

مسیر کوه زبله : جاده آبشار , گاو خوسه , تپه , گرگ لو,کولی چال , زبله

مسیر کوه تلمبار : جاده آبشار, کندس تخته , شهر بت (شربت), امر تخت ,چشمه سیاه خانی , تالو , تلمبار

آبشار دوقلوی زیارت گرگان

بعد ازگذر از امامزاده شما به جاده خاکی برمی خورید که در حدود 4 کیلومتر باید آن را طی کنید تا به آبشار دوقلوی روستای زیارت برسید. پس از پارک خودروها و پیاده روی کوتاه ۱۰ دقیقه ای و عبوز از روی ۳ پل کوتاه فلزی و چوبی وارد تنگه ای بسیار خنک با صخره های بلندی میشیم که در دوردست ابشار بلند زیارت با پراکندن قطرات اب در فضای بسته تنگه هوای بسیار مطبوع و خنکی رو ایجاد کرده و همواره مملو از مسافران علاقه مند و البته مردم طبیعت دوست شهر گرگان هستش .

البته می توانید به جای اجاره ویلا در روستای زیارت به فکر اجاره یک سوئیت درجاده آبشار باشید. ویلاهای این قسمت دارای ویوی بسیار زیبایی هستند اما در نظر بگیرید که دارای امکانات کمتری از قبیل برق , لوله کشی گاز و آب می باشند و در این ویلاها برای روشنایی از موتور برق , آب ازآب تانکر و برای گاز از کپسول استفاده می کنند.

پرسش‌های متداول درباره اجاره ویلا در زیارت

روستای زیارت کجاست؟

روستای زیارت یکی از مناطق ییلاقی استان گلستان است که در مجاورت شهر گرگان، که کمتر از 15 دقیقه به روستا می رسید و مبهوت زیبایی های آن می شوید.

بهترین زمان سفر به روستای زیارت کدام فصل است؟

روستای زیارت در فصول گرم سال، آب و هوایی خشک، مطبوع و خنک دارد و به همین دلیل، بسیاری از گردشگران، بهترین زمان سفر به این منطقه را فصل تابستان می‌دانند. اما روستای زیارت روستایی چهار فصل است و اگر اهل دل و عکاسی باشید پاییز هزار رنگ آن را از دست ندهید و زمستان بارونی با ظرف باقلی دیگه توضیحی نداره.

در روستای زیارت گرگان ، کجا اقامت کنیم؟

هتل، بومگردی، خانه‌های ویلایی، کلبه ها و کمپینگ در طبیعت از جمله گزینه‌هایی هستند که برای اجاره  ویلا در روستای زیارت در پیش روی گردشگران است. با وارد شدن در سایت گلستانی ها و یا باشمار 09114481870 تماس بگیرید.

در روستای زیارت، چه تفریحاتی وجود دارد؟

گشت و گذار در روستای زیارت و تماشای خانه‌های قدیمی، هم صحبتی با مردم محلی، کوهنوردی در ارتفاعات روستا، شکم گردی، پیک نیک، عکاسی و جمع‌آوری میوه و گل از تفریحات رایج در روستای زیارت هستند.

 

برچسب ها

اجاره ویلا در زیارت با ویوی جنگلی اجاره کلبه جنگلی در روستای زیارت اجاره سوئیت در روستای زیارت گرگان مسیر دسترسی به روستای زیارت قیمت اجاره سوئیت در زیارت گرگان قیمت اجاره ویلا در زیارت اجاره سوئیت در زیارت گرگان بومگردی در زیارت گرگان اجاره سوئیت در گرگان اجاره سوئیت ارزان در گرگان اجاره خانه روستایی در زیارت اجاره کلبه جنگلی در زیارت اجاره سوئیت ارزان در زیارت اجاره کلبه در زیارت گرگان سوئیت ارزان در زیارت اجاره ویلا ارزان ر زیارت کلبه جنگلی در زیارت آبشار زیارت روستای زیارت سوئیت اجاره ای در زیارت ویلای اجاره ای در زیارتارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنیددیدگاه ها

گروه بندی