پشتیبانی 09114481870 انتخاب استان ارسال خبر و مقاله ثبت اقامتگاه ۰

بدون دیدگاه

اجاره کلبه چوبی وسط جنگل : شمال کشور اولین انتخاب ایرانی ها مخصوصا شهروندان تهرانی است. اجاره کلبه جنگلی در شمال کشور و گذراندن چند روز را در کلبه های چوبی شمال یکی از بهترین راه کارها برای تمدد اعصاب و ریلکس کردن است. با اجاره کلبه چوبی وسط جنگل می توانید از صدای پرندگان و رودخانه لذت ببرید و یک تجربه عالی به دور از زندگی شهری داشته باشید. برای اجاره کلبه جنگلی در استان های شمالی می توانید به سایت اجاره ویلا گلستانی ها مراجعه کنید. اجاره کلبه چوبی وسط جنگل ، پیشنهاد ما به شماست تا بتوانید با استراحت و زندگی در محیطی آرامش بخش با بافت جنگلی و ارتفاعات بی نظیر مازندران تعطیلاتی فوق العاده را برای خود رقم بزنید. اگر در مورد اجاره کلبه چوبی جنگلی و امکانات آن سوال دارید توصیه می کنم این مطلب را تا انتها بخوانید.

برای اجاره کلبه چوبی وسط جنگل با شماره 09114481870 تماس بگیرد.

اجاره کلبه در رامسر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امکانات کلبه های چوبی جنگلی

ضروری زندگی قرار داده شود تا در طول مدتی که در آن به سر می برید دچار مشکل و دردسر نشوید. از جمله امکاناتی که در این کلبه ها در اختیار شماست وسایل منزل نظیر یخچال، ظرف شویی، اجاق گاز و همینطور در کلبه های چوبی از نیروی برق برای روشنایی استفاده می شود. وجود بخاری هیزمی در کلبه های چوبی  لذت های سفر تعطیلاتتان را کامل می کند و خاطرات بی نظیری برای شما به یادگار می ماند.

اما با توجه به طرفداران زیاد به کلبه های چوبی امروزه این کلبه های چوبی در رامسر و دیگر مناطق شمال دارای امکانات بسیار زیادی می باشد و بیشتر کلبه تمیز و لوکس و گاها دارای استخرهای بزرگ با ویوی بسیار عالی می باشند.

اجاره کلبه در رامسر

از شرایط فوق العاده کلبه هایی که در اطراف شهر قرار دارند نزدیکی به جاده اصلی می باشد و یک امتیاز مثبت برای مسافرانی است که ازتهران و شهرهای اطراف آن برای گذراندن تعطیلات به این مناطق سفر می کنند تا مدت زمان کمتری را در مسیر راه باشند و فرصت بیشتری برای خوش گذرانی داشته باشند. اجاره ویلا در رامسر از گزینه های شماره یک تهرانی ها برای اقامت در شمال است.

اجاره کلبه چوبی در رامسر

کلبه های چوبی جنگلی در چه مناطقی هستند؟

کلبه های چوبی جنگلی در خوش آب و هوا ترین مناطق این موقعیت جغرافیایی قرار دارند. به طور مثال در کلبه های چوبی در ارتفاعات رامسر، اربکله ، صفارود، جواهرده، کتالم، بام سبز و ...این امکان برای شما فراهم است از طبیعت بکر کوهستان لذت ببرید. دسته دیگر کلبه های چوبی در حاشیه شهر هستند که طبیعت اطراف شمال به شما این امکان را می دهد که با صرف زمان کمتر به دل طبیعت بروید و یک طبیعت گردی بی نظیر را تجربه کنید.

اجاره کلبه چوبی وسط جنگل

کلبه چوبی در ارتفاعات بهتره یا حاشیه شهر؟

کلبه چوبی در ارتفاعات بهتر است یا حاشیه شهر ؟این اولین سوالی است که برای اجاره کلبه چوبی باید از  خود بپرسید. برای انتخاب بین این دو گزینه باید به امکانات آنها بپردازیم. کلبه های چوبی که در ارتفاعاتی مثل کتالم، صفارود، جواهرده و... وجود دارند در کنار برخورداری از  طبیعتی بکر، آرامشی بی نظیر، آب و هوایی فوق العاده و ...معمولا مسیر ماشین روی سختی دارند و باید توجه کنید که ممکن است نتوانید با خودروی شخصی خود تا کلبه را طی کنید.

کلبه های چوبی که در حاشیه شهر قرار دارند به دلیل شرایط قرار گیری دسترسی آسانی به سوپر مارکت و جاده اصلی دارند و حتی می توانید با ماشین شخصی خود به کلبه بروید و این یک نکته مثبت برای کلبه هاست که مسیری ماشین رو دارند.

اگر بخواهیم بین کلبه های چوبی در ارتفاعات و کلبه چوبی در حاشیه شهر یکی را انتخاب کنید فقط باید به سلیقه و شرایط خود توجه کنید که تصمیم دارید لحظه های خوش خود را در کدام منطقه بگذرانید. اگر در این باره نیاز به راهنمایی های بیشتر دارید سایت اجاره ویلا گلستانی ها در خدمت شماست.

اجاره کلبه چوبی در رامسر

امکانات کلبه چوبی بهتر است یا ویلا ؟

اگر بخواهیم با شما صادق باشیم باید بگوییم هرگز امکانات یک کلبه چوبی در جنگل به ویلای لوکس کنار دریا نخواهد رسید. اما لذت گرم شدن در کنار بخاری هیزمی را شما فقط در کلبه های چوبی تجربه خواهید کرد. حس و حال زندگی در اتاقی چوبی با طبیعتی چشم نواز، تجربه زندگی در بافت جنگلی  ،دور بودن از تکنولوژی و نزدیکی با حس و حال زندگی قدیم  فقط در کلبه های چوبی برای شما فراهم است. از طرفی هزینه اجاره کلبه های چوبی به نسبت ویلا کمتر بوده و در کل قیمت مناسب تری دارد. اینکه گزینه های پیش روی شما کلبه چوبی و ویلایی لوکس باشد واقعا انتخاب سختی است. اما ما در گلستانی ها به شما پیشنهاد می کنیم تجربه چند روز زندگی در کلبه ای چوبی را به خود و خانواده تان هدیه دهید.

اجاره کلبه استخردار رامسر

قیمت اجاره کلبه چوبی

قیمت اجاره کلبه چوبی بسته به شرایط کلبه و امکاناتی است که در اختیار شما قرار می گیرد متفاوت است. نزدیک بودن کلبه به دریا، امکانات رفاهی و تفریحی مثل سوپرمارکت، استخر و جاده اصلی از حمله عوامل تاثیرگذار است. برای محاسبه قیمت اجاره کلبه به صفحه کلبه مربوطه رفته یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ما در مجموعه گلستانی ها با توجه به وجود بیماری کرونا و نیاز به رعایت پروتکل های بهداشتی سعی کردیم در قبال دریافت هزینه اجاره کلبه چوبی سلامتی شما را تضمین کنیم. بنابراین با خیالی آسوده برای سفر آینده خود یکی از کلبه های چوبی را در برنامه خود قرار دهید.

4 اقامتگاه کلبه چوبی که مقصد بعدی سفرتان خواهد بود

1. اجاره کلبه چوبی ارتفاعات صفارود

سفر به دل طبیعت همیشه تازگی دارد. صدای پرندگان، خروش رودخانه و سکوت طبیعت دلایلی است که باید برای یکبار هم که شده در کلبه های چوبی اوقات بگذرانید. با همه ی این توصیف ها اگر در نزدیکی رودخانه ای اقامت کنید که اشراف کامل به جنگل داشته باشید دیگر دلتان نمی خواهد به دیار خودتان بازگردید. تجربه همه این ها با اقامت در کلبه های چوبی صفارود امکان پذیر است. مجموعه هم برای انتخاب بهترین کلبه برای اقامت کنار شماست.

2. اجاره کلبه چوبی در جواهرده

جواهرده از روستاهای مازندران است که مانند اسمش همچون جواهری در مازندران می درخشد. سلیمان چشمه،دریاچه قو و  چشمه آب علی از مکان های تفریحی جواهرده است که نباید فرصت دیدن آن ها را از دست دهید. برای ررو کلبه چوبی در این منطقه ما در کنارتان هستیم تا بهترین اقامتگاه را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

3. اجاره کلبه چوبی در کتالم رامسر

کتالم منطقه ای ساحلی در نزدیکی رامسر است که از خوش  آب و هوا ترین مناطق رامسر است. کتالم برای مقصد بعدی سفر شما بی نظیر است. حال اگر این سفر را با زندگی در کلبه چوبی تصور کنید قطعا در اولین فرصت از مناظر ناب کتالم لذت خواهید برد. برای اقامت در کلبه های چوبی کتالم و لذت سفر به بهترین منطقه مازندران  تنها چند کلیک فاصله دارید.

4. اجاره کلبه جنگلی در اربکله ، بهشت رامسر

اربکله یکی دیگر از روستاهای رامسر است که آب و هوای کوهستانی دارد و با توجه به گسترش گردشگری در اربکله رستوران های خوبی ایجاد شده اند که می توانید طعم غذاهای لذیذ شمالی را در این طبیعت امتحان کنید. از دیگر جاذبه های اربکله کلبه های چوبی است که در ارتفاعات کوهستانی به وفور دیده می شود و مقصد سفر تهرانی ها به مازندران برای تعطیلات است. برای سفر به این روستا بهتر است از قبل کلبه یا سوئیتی اجاره کنید تا زمان خود را در طول سفر فقط صرف گشت و گذار کنید.

اجاره کلبه چوبی در رامسر

برچسب ها

اجاره کلبه چوبی در جواهرده اجاره کلبه جنگلی در اربکله اجاره کلبه چوبی در کتالم رامسر امکانات کلبه جنگلی اجاره کلبه چوبی ارتفاعات صفارود اجاره کلبه چوبی در ارتفاعات رامسر امکانات کلبه چوبی قیمت اجاره کلبه جنگلی آدرس کلبه چوبی در رامسر امکانات کلبه های چوبی رامسر اجاره کلبه جنگلی در رامسر آدرس کلبه جنگلی در رامسر اجاره کلبه چوبی قیمت کلبه چوبی در رامسر اجاره کلبه چوبی در رامسرارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنیددیدگاه ها

گروه بندی