انتخاب استان ارسال خبر و مقاله مکان جدید

رنگ یا کاغذ دیواری

4/بهمن/1396 مدیریت مقالات بدون دیدگاه

انتخاب رنگ و کاغذ دیواری | دکوراسیون داخلی درگرگان : این درست درست نیست ما بگویم کاغذ دیواری بهتر است یا رنگ .ما باید در نظر بگیریم که برای چه فضایی و با چه کاربردی می خواهیم از آن استفاده کنیم.هر کدام خاصیت و زیبایی خود را دارد به شرط اینکه درست و بجا طراحی شوند.

کاربرد رنگ در خانه های کوچک|خرید کاغذ دیواری درگرگان

در خانه هایی که از سطح نور کمتری برخوردار هستند رنگ بهترین گزینه یا شاید مناسب ترین گزینه برای طراحی و استفاده باشد.چرا که رنگ با لعاب و سطح براق بودن خود نور را بهتر نسبت به کاغذ دیواری جذب و منعکس می کنند و در نتیجه در افزایش روشنایی تاثیر بهتری دارند.

در منازلی که کوچک هستند گزینه مناسب رنگ می باشد. به دو دلیل ما از رنگ استفاده می کنیم  اول اینکه باعث روشنایی بیشتر محیط می شود و در آخر باعث بزرگ و روشن تر شدن فضا می شود و دوم اینکه رنگ ها به دلیل ساده بودن و خالی از طرح و نقش های شلوغ برای پوشش دیوارهای خانه کوچک بهترین گزینه می باشند.

تفاوت رنگ و کاغذ دیواری| خرید کاغذ دیواری درگرگان | خرید پارکت درگرگان
از بارزترین تفاوت های رنگ و کاغذ دیواری در میزان سرعت و زمان اجرا می باشد. زمان اجرایی رنگ طولانی تر است و به طبع زمان زیادی طول می کشد تا شما بتوانید در منزل خود مستقر شوید.
شباهت کاغذ دیواری و رنگ

از ویژگی های مشترک رنگ و کاغذدیواری قابل شستشو بودن آنها می باشد.در دسته رنگ ها فقط رنگ های پلاستیکی هستند که قابلیت شستشو ندارند و امروزه کمتر از آن استفاده می شود.اما روند رو به رشد کاغذ دیواری ها باعث شده که تقریبا اکثر نمونه های موجود در بازار قابل شستشو باشد.

مزیت کاغذ دیواری

کاغذ دیواری به دلیل بافت داشتن در فضای کوچک مناسب نیست و یک حس خفگی به انسان داده می شود.و به دلیل تنوع در طرح , رنگ و مدل می توان کاغذ مناسب منزل خود را پیدا کنیم.
از ویژگی های جالب کاغذ این است که می توان به عنوان نقطه کانونی دکور در منزل از آن استفاده کنیم.و همچنین می توان در کوتاهترین زمان ممکن یک دیوار ساده را تبدیل به یک دیزاین متنوع کنیم و حس زندگی را به اتاق یا فضای منزل برگردانیم.
از مزیت های دیگر کاغذ بازی با رنگ و بافت است .با وجود این کاغذ ها و تنوعی که دارند می توانیم سبک های مختلف و مدرن و باب سلیقه خودمان را به منزل بیاوریم.

اما در مورد خانه های کوچک گلستانی ها به شما پیشنهاد می دهد که از ترکیب رنگ و کاغذ استفاده کنید تا بتوانید دکوراسیون شکفت آور با تنوع زیبا به وجود آورید.

گلستانی ها

خدمات گلستانی ها اجرای دکوراسیون داخلی, طراحی داخلی ,بیرونی و محوطه سازی , کاغذ دیواری-پارکت-لمینت و کابینت سازی و ...

کادر طراحی داخلی ما افراد کارآزموده می باشند.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲

برچسب ها:دیدگاه
دیدگاه شما :