دکوراسیون داخلی


 

 

دکوراسیون داخلی: امروزه در طراحی اغلب خانه های آپارتمانی از دکوراسیون های مدرن و ساده استفاده می شود که این سبک دکوراسیون ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

اگر دکوراسیون داخلی آپارتمان های کوچک به صورت کاربردی و زیبا طراحی شوند شما می توانید شاهد ایجاد دکوراسیونی زیبا و در عین حال شیک در فضای خانه آپارتمانی خود باشید.

داشتن فضای مسکونی یا اداری زیبا و آرامش بخش با دکوراسیون داخلی خاص و باب میل یکی از ایده آل های انسانها در زندگی روزمره می باشدو دستیابی به چنین مکانی را با خدمات دهی گلستانی ها تجربه کنید.

با این حال باید این را در نظر بگیریم که دکوراسیون مثل همه هنرهای دیگر دارای سبک و ایده های مختلفی است که بر اساس ذوق و سلیقه و نیازهای ما قابلیت تغییر دارد.

همیشه گرفتن نتیجه ها ی مطلوب برای انجام هر کاری، داشتن اطلاعات درست و تجربه های تئوری و عملی در زمینه آن موضوع ها را در جهت موفقیت کمک می کند.

درباره دکوراسیون این اطلاعات را می توانیم به دو بخش کلی تقسیم کنیم

پوشش های اصلی:

شامل فضاهای مثل کف، سقف، دیوارها و دربها می باشد که زمینه اصلی کار دکوراسیون را  دربرمی گیرد.

لوازم دکوراسیون:

شامل مبلمان، فرش، تابلو، کاغذ دیواری، کمد، کابینت، پرده و خیلی چیزهای دیگر که در کنار یکدیگر دکوراسیون ما را تشکیل می دهند.

استفاده بهینه از فضا  |دکوراسیون داخلی در گرگان

در دکوراسیون منزل های کوچک استفاده بهینه از فضا بسیار مهم است زیرا گاهی گنجاندن همه قسمت های مورد نیاز در فضاهای کوچک مقدور نبوده و لازم است راهکارهایی برای اضافه کردن آن ها به منزل به کار گرفته شود.

این راهکارها می تواند شامل استفاده از مبلمان کمتر و متناسب با ابعاد فضا و همینطور استفاده از مبلمان کم جا و ترکیبی و استفاده از تمامی فضاهای غیر قابل استفاده با ترفند های دکوراسیونی باشد برای مثال استفاده از فضای زیر شیروانی و یا زیر پله از راهکارهایی است که می تواند برای منازل کوچک بسیار کارایی بالا و موثر ایجاد کند.

فضای زیر پله می تواند به مکانی دنج برای مطالعه و دفتر کاری کوچک برای اعضای خانواده تبدیل شود و همینطور  جای مناسبی برای کمدهای ذخیره سازی وسایل محسوب می شود.

 

 

طراحی دکوراسیون هال و سالن پذیرایی| دکوراسیون داخلی در گرگان

قبل از هر چیز برای طراحی دکوراسیون داخلی هال و سالن پذیرایی باید ابتدا وسایل مورد نیاز را تهیه کنید سپس وسایل را به صورت کاربردی و مناسب در فضای سالن پذیرایی منزل بچینید. توجه داشته باشید که علاوه بر طرح وسایل پذیرایی باید در انتخاب رنگ وسایل نیز دقت لازم را داشته باشید زیرا انتخاب رنگی مناسب برای سالن پذیرایی و هال از اهمیت زیادی برخوردار است و علاوه بر این اگر شما در انتخاب رنگ اتاق پذیرایی حساسیت لازم را به خرج دهید دکوراسیون هال و پذیرایی تان متفاوت و جذاب تر به نظر می رسد. مبلمان جزء ضروری ترین وسایل در سالن پذیرایی محسوب می شوند بنابراین بهتر است مبلمان را به صورت کاربردی در فضای سالن پذیرایی بچینید.| دکوراسیون داخلی در گرگان

 

میز تلویزیون| دکوراسیون داخلی در گرگان

میز تلویزیون و تلویزیون یکی دیگر از مهمترین وسایلی هستند که در سالن پذیرایی قرار داده می شوند بنابراین بهتر است میز تلویزیون را در مکانی مناسب قرار دهید تا از همه نقاط سالن پذیرایی تلویزیون به راحتی قابل مشاهده باشد.

فرش و پرده را هم می توان جزء ضروری ترین وسایل در اتاق پذیرایی محسوب کرد بنابراین بهتر است در انتخاب طرح و رنگ فرش و پرده پذیرایی دقت لازم را به خرج دهید.
تزیین سالن پذیرایی و تزیین دیوار پذیرایی یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد بنابراین بهتر است زیباترین تزیینات را در این بخش از منزل خود داشته باشید. برای تزیین سالن پذیرایی می توانید از قاب عکس های زیبا و شلف دیواری و مجسمه های تزیینی و …. استفاده کنید که هر کدام از این وسایل جذابیت خاصی را به دکوراسیون هال و پذیرایی می دهند.

 

 

آشپزخانه| طراحی و دکوراسیون داخلی در گرگان

 دکوراسیون و کابینت آشپزخانه بایستی با سبک دکوراسیون داخلی منزل و مساحت در دسترس تطابق داده شود. به نوعی که طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه با داشتن فضای کافی برای جایگزینی لوازم آشپزخانه ، بتواند زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی را تقویت کند. دکوراسیون مناسب آشپزخانه در سبک دکوراسیون داخلی مدرن امروزی با در نظر گرفتن فضای کافی برای فعالیت در آشپزخانه و استفاده مناسب از فضا برای کابینت و شلف ها طراحی می شود.

 

 گلستانی ها
کاغذ دیواری , پارکت, کفپوش
 تولید درب های تمام چوب داخلی (اتاقی و سرویس)
 تولید درب های تمام چوب ورودی
 تولید درب های تمام چوب لابی
 تولید انواع کابینت آشپزخانه مدرن با متریال روز
 تولید انواع کابینت کلاسیک تمام چوب و روکش چوب طبیعی
 تولید انواع کمد های دیواری مدرن (ریلی، آکاردئونی) و کلاسیک
 طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری، تجاری و مسکونی
 بازسازی و نوسازی واحد های اداری، تجاری، مسکونی و ویلائی  
جهت مشاوره با تیم اجرایی و طراحی با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲