فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

رنگ بندی اصلی در دکوراسیون ۱۳۹۶/۱۰/۱۱

رنگ بندی اصلی :ترکیب عنصر دیگری در رنگ بندی اصلی است. درست همان گونه که الگوی تک رنگ وجود دارد که از سایه های یک رنگ استفاده می کند، رنگ بندی های هارمونیک و مکمل نیز وجود دارد.

الگوهای هارمونیک مشابه، رنگهای کنار رنگ اصلی در دایره رنگ را اعمال می کنند در حالی که الگوهای مکمل، رنگها در سمت دیگر دایره و انتخاب می کنند.رنگ بندی های مختلف را می توان برای تفکیک فضاها در خانه مورد اعمال شده اند.
پالست رنگهای سرد انتخاب شده است تا این اتاق خواب کودک را تزیین کند. ترکیبات زیرکانه آن منجر به ناحیه غیررسمی شادی شده است.
الگوهای هارمونیک نمایانگر نتایج بسیار زینتی و زیبا هستند.
کنتراستها در این اتاق خواب ناشی از رنگهای سفید و قرمز شرابی هستند.


درک رنگها و سایه ها
رنگهایی وجود دارد که جذب می کنند و رنگهای دیگری که دفع می کنند و بنابراین سایه رنگ انتخاب شده یکی از عوامل تعیین کننده دکوراسيون به همراه بافت و نور است.

اضافه کردن لینولئوم رنگ روشن به کف اتاق یا فرشی با سایه های بصیرانه، ظاهر اتاق سفید را کاملاً تغییر میدهد. نسبتها یکسان هستند اما پاسخ محیط به نور با تغییر در رنگ و مواد تغییر می کند.
سایه های متعدد در دامنه وسیعی از خاکستری ها و آبی های سرد لوازم اســـتيل رابا متعلقات به طور کامل یکپارچه می کنند.
سایه های متفاوت چوب، افکتها ، تزئینی  زیبایی را ایجاد می کند.
پرداخت کاری فلزی به تهرنگ هایی دست می یابد که اتاق خواب مدرن را یک شکل می کند.

تزئین با آبی ها
نمای اتاق خواب رنگ شده با آبی کمرنگ. پرده نقشی دار توسط خوان میرو کنتراستهای زیبایی راایجاد می کند.
تزیین با آبی ها آبی همیشه فضاهای باز را به ذهن متبادر می کند و مرتبط با آرامش و سکوت است.
رنگ آبی تا پایان قرون وسطی به نقاشی معرفی نشده بود، زمانی که آبی آسمانی جایگزین رنگ طلایی به عنوان نماد الویت شد. آبی گزینه بینقص برای اتاق خواب کودکان است و هنگام ترکیب شدن با رنگهای زرد گرم، افکتهای تزیینی جالب توجهی را ایجاد میکند.

آبی های کهربایی سیر غالبا در دکوراسیون های مدرن مورد استفاده قرار می گیرند. اینجا تهرنگ با نور ورودی از طریق پنجره شدت می گیرد.
رنک زرد
رنک زرد زرد سیر مکمل کامل زرد نیز احساس نور و گرما را می دهد، سه گروه اصلی را می توان در برای نواحی نقاشی شده مقیاس این رنگ تفکیک کرد: زرد ملایم کرم، زرد لیمویی و زرد سیر.

گلستانی ها

خدمات گلستانی ها اجرای دکوراسیون داخلی, طراحی داخلی ,بیرونی و محوطه سازی , کاغذ دیواری-پارکت-لمینت و کابینت سازی و ...

کادر طراحی داخلی ما افراد کارآزموده می باشند.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲