انتخاب استان ارسال خبر و مقاله مکان جدید

اجاره ویلا در چجا

1/مهر/1397 مدیریت گردشگری در گلستان بدون دیدگاه

اجاره ویلا درچجا : روستای چجا روستایی در میان آسمان و زمین. تعداد ویلاهای اجاره ای در روستای چجا بسیار کم و انگشت شمار است و به همین دلیل شما برای اقامت در چجا باید چندین روز قبل اقدام به اجاره ویلا داشته باشید. این روستا دارای خیابان های خاکی و شیبدار است که عبور از برخی از این خیابان های در روزهای سرد سال امکان پذیر نیست. شما میتوانید بهترین واحد اقامتی و ویلاهای بی نظیر با چشم اندازی فوق العاده و امکانات رفاهی را در روستای چجا از گلستانیها بخواهید. گلستانیها بهترین سوئیت های اجاره ای را با قیمت های متنوع و امکانات بی نظیر و چشم انداز جنگلی در اختیار شما قرار می دهد.جهت رزرو ویلا اجاره ای , سوئیت فول امکانات و کلبه های جنگلی در روستای ییلاقی چجا با این شماره تماس بگیرید.

اجاره ویلا در علی آباد کتول

 دهکده ییلاقی چجا در استان سر سبز گلستان واقع در 25 کیلومتری شهرستان علی آباد کتول می باشد. این روستای زیبا در بخش استراباد قرار گرفته است و برای رسیدن به این روستای ییلاقی زیبا باید از دهنه محمد آباد فاضل آباد گذر کرد. محمد آباد در فاصله 5 کیلومتری فاضل آباد قرار دارد.

اجاره خانه روستایی در گلستان

استان گلستان یکی از زیبایی هایی که دارد داشتن خانه های روستایی برای اقامت می باشد. شما با ورود به این استان به دنبال اجاره خانه روستایی باشید چراکه این خانه ها دارای امکانات ساده و روستایی هستند و شما می توانید برای مدتی از تکنولوژی و زندگی شهری به دور باشید.

اجاره ویلا چجا

روستای چجا یک روستای بی نهایت زیبا و با چشم اندازی فوق العاده زیبا می باشد.این روستا در ارتفاع 1650 متری از سطح دریا قرار دارد و دارای هواس بسیار خوب و خنک در تابستان میباشد. و در زمستان اکثرا برف و هوا نزدیک به صفر درجه میباشد.

بنا های قدیمی روستای چجا

این روستا دارای ۲ بافت قدیمی و جدید است. بافت قدیمی روستا را خانه ها و بنا هایی قدیمی از سفال، خشت و گل تشکیل داده است که بسیار جالب توجه هستند. در ابتدای این روستا، گورستانی قدیمی قرار دارد که حکایت از گذشته های این دیار دارد.

آبشار چجا

در جنوب محمدآباد و با عبور از جاده ای پر پیچ و خم که به زبان محلی به آن ته کوه تل گفته می شود به این ییلاق خواهید رسید. در ابتدای این روستای خوش آب و هوا، گورستان قدیمی به چشم می خوردکه نشان از تاریخ کهن این دیار دارد. آبشار چه جا در نهایت زیبایی در نزدیکی این روستا خودنمایی می کند و پذیرای بازدیدکنندگان خویش است.

 

دانلود لیست ویلاهای اجاره ای در چجا

 

 
دیدگاه
دیدگاه شما :