انتخاب استان ارسال خبر و مقاله مکان جدید

علت خنک نکردن کولرگازی

13/اردیبهشت/1397 مدیریت مقالات بدون دیدگاه

علت خنک نکردن کولرگازی | نصاب اسپیلت در گرگان: کولر گازی یکی از سیستم های خنک کننده می باشد که نیاز همه مردم در فصل گرما می باشد. اما گاهی اوقات این دستگاه دچار اختلال می شود که در اینجا به بعضی از موارد اشاره می کنیم.

علت خنک نکردن کولرگازی

زمانیکه کولرگازی خنک نمی کند دلایل مختلفی دارد ممکن است کمپرسور دستگاه از کار افتاده باشد , شارژ گاز نداشته باشد یا کم باشد, برد الکتریکی دستگاه خراب شده باشد , کنترل دستگاه درست تنظیم نشده است.

زمانیکه اسپیلت شما آب چکه می کند می تواند به این دلایل باشد اول اینکه ممکن است گاز آن کم شده باشد و اوپراتور برفک می زند و به وسیله فن موجود در دستگاه آب میشه و چکه می کند , دومین دلیل سوراخ بودن شیلنگ است و یا شیلنگ دچار گرفتگی شده است.
زمانیکه که اسپیلت شما صدا می دهد مشکل اصلی فن یا پروانه فن می باشد که باید آن را تعمیر کنید.
در بعضی از مواقع کولرگازی کار نمی کند که ممکن است اتصال برق قطع شده است و یا سه شاخه ورودی برق دچار اتصالی شده است و یا خراب شده است .
در برخی موارد کولر گازی در حین کار کردن صدا می دهدکه این صدا ممکن است برای این باشد که مکان آن تنظیم نیست , پیچ های کمپرسور شل شده اند , لاستیک های لرزه گیر موتور خراب شده اند و ... می باشد.

مشکل بعدی این است که اسپیلت برفک می زند که ممکن است گاز کولر کم شده باشد , لاستیک های کمپرسور خراب شده باشد , صافی اپراتور کثیف شده است .

در برخی مقاله دستگاه خنک نمی کند و ترموستات عمل نمی کند که ممکن است دستگاه شما نیاز به شارژ گاز دارد.

خدمات ما در زمینه اسپیلت:

  • فروش ,نصب و راه اندازی اسپیلت و کولر گازی
  • تعمیر برد ،عیب یابی و نشت گیری گاز
  • سرویس و شارژ گاز اسپیلت و کولر گازی
  • تغییر مکان کولر و جابجایی
  • جانمایی مکان کولر با توجه به دکور شما

نصب انواع اسپیلت درگرگان

نصاب اسپیلت درگرگان

فروش انواع اسپیلت

تعمیر انواع اسپیلت درگرگان

تعمیرات لوازم خانگی درگرگان

 

 

برچسب ها:دیدگاه
دیدگاه شما :