انتخاب استان ارسال خبر و مقاله مکان جدید

اشتباهات بزرگ اسباب کشی

5/اردیبهشت/1397 مدیریت مقالات بدون دیدگاه

اشتباهات بزرگ اسباب کشی : اسباب کشی یک کار بسیار وقت گیر و سخت است و اگر می خواهید از درهم ریختگی و بی برنامگی در حین اسباب کشی راحت شوید در اینجا ما به تعدادی از مشکلات اشاره می کنیم و شما م یتوانید با برنامه ریزی و دقت بالا این کار را آسان و بی دردسر کنید.

اشتباهات بزرگ اسباب کشی

فکر نکردن به میزان لوازم  در بدو آغاز کار

اکثر افراد زمانیکه که به کار اسباب کشی مشغول هستند ابتدا تمامی وسایل را بدون اینکه به این امر توجه کنند که کجا باید بسته بندی شود و یا جای آن کجاست از سرجایش خارج می کنندو در وسط قرار می دهند و بعد از مدتی کوهی از لوازم در جلوی خود می بینند که نمی دانند باید چیکار کنند.

سعی کنید در مورد اینکه چگونه بهترین استفاده را می توان از این فضا داشت، فکر کنید .بیندیشید که چه کسی قرار است از این فضا و وسایل استفاده  کند خوب فکر کنید این راه حل کلید طلایی جابجایی راحت وسایل است.

فراموش کردن اقدامات پیشگیرانه

شما می توانید خیلی سریع از انبار شدن وسایل در یک جا خودداری  کنید اما حتما باید قبل از اسباب کشی وسایل اضافی را از وسایل دیگر خارج کرده و به دور بریزید.

خریداری تعدای از لوازم مناسب جهت سامان دهی به لوازم منزل

محصولات سازمان دهنده لزوما مشکلات به هم ریختگی های خانه را برطرف نمی کند  بهترین جاکفشی دنیا را هم که بخرید، اگر کفش های خود را درست داخل آن قرار ندهید کمکی به شما نخواهد کرد. جهت خرید وسایل سازمان دهنده بعد از اسباب کشی و شناخت نیاز اقدام به خرید کنید.

4. برنامه برای دور ریختن وسایل اضافه و غیر قابل استفاده

هنگام مرتب کردن و جمع آوری وسایل داخل کمد معمولا با کوهی از لباس ها و وسایلی مواجه می شویم که هفته ها و شاید ماه هاست از آنها استفاده نکرده ایم. بهتر است اینگونه وسایل را به افراد نیازمند ببخشیم. یا حتی در یک بسته بندی جدا در کنار سطل زباله قرار دهید تا افرادی که پسماندها را جمع آوری می کنند آنها را بردارند.

5. قرار دادن وسایل در جایی به طور موقت

یکی از اشتباهات رایج در اسباب کشی قراردادن وسایل بطور موقت در جایی دیگر است به هوای اینکه بعد از اسباب کشی به سراغ آنها رفته و در پروسه ی اسباب کشی از دست آنها خلاص خواهیم بود ، این باعث میشود که ما هنگام چیدمان و جابجایی وسایل منزل آنها را فراموش کرده و باعث ایجاد آشفتگی میشود.

6. انبار وسایل به امید اینکه روزی مرتب شوند و یا بکار بیایند

جهت خلاصی از وسایل ، بعد از جابجایی و حمل اثاثیه به منزل جدید خیلی از وسایل را در انبار میگذاریم به امید اینکه روزی از آنها استفاده کنیم یا آنها را مرتب کنیم ؛ این اشتباه بزرگیست که هم انرژی زیادی از خانم خانه میگیرد و هم وقت زیادی تلف میشود بهتر است که در قبل از اسباب کشی اینگونه فکر کنیم که امکان انبار کردن هیچ وسیله ای را نداریم.

7. همه ی کارها را بر عهده ی یک نفر بودن

گاهی اینگونه می اندیشیم که برای حاکم کردن نظم همه ی کارها را باید بر عهده ی یک نفر بگذاریم ، این کار فشار زیادی بر فرد وارد میکند ، دقتش را پایین آورده و راندمان انرژی اش کم میشود.بهتر است اینگونه فکر کنیم که جابجایی وسایل را بر عهده ی یک نفر بگذاریم.

خدمات گلستانی ها در زمینه حمل و نقل

  • حمل و نقل اثاثه منزل بین شهری
  • اسباب کشی شهری
  • حمل لوازم سنگین :پیانو ،گاو صندوق و...
  •  کارگر حرفه ایی در زمینه اسباب کشی
  • تریلی های بزرگ و کفی

جهت درخواست سفارش با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

09114481870

 

 

برچسب ها:دیدگاه
دیدگاه شما :