حمل و نقل و باربری


 
 

حمل و نقل اثاثیه:  حمل و نقل با توجه به نوع بار تغییر می نماید اینکه بار قابل حمل شما ماده غذایی است یا تجهیزات خشک و یا شکستنی بسیار متفاوت است استفاده از تجهیزات مرتبط با نوع بار، حمل و نقل متفاوت  را شامل می گردد  که این تفاوت در نوع بسته بندی، وسایل و تجهیزاتی که جهت بسته بندی آن در نظر گرفته خواهد شد و همین طور نوع ماشین باربری نیز متفاوت می با شد. حمل اثاثیه باید به شکلی صورت گیرد که کوچک ترین ضربه و خدشه ای به بار و اثاثیه وارد نشده و در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال گردد.

حمل اثاثیه منزل و نکاتی مهم درباره آن

حمل و نقل و ارسال وسایل و اثاثیه منزل جز ترفندهای بسیار مهم است زیرا راننده وسیله نقلیه باید به آدرس و مناطق کاملا آشنایی داشته باشد تا اسرع وقت بدون کوچک ترین اتلاف وقتی به آدرس  مورد نظر رسیده  و از دست اندازها و مکان های که باعث ضربه خوردن به وسایل می شود جلوگیری نماید .

حمل اثاثیه باید توسط افرادی انجام پذیرد که دارای تجربه باشند. استفاده از ماشین های حمل و نقل مناسب بار نیز بسیار مهم است استفاده از باربرهای مسقف و سرپوشیده برای جلوگیری از گرد و غبار، آلودگی، نم و رطوبت ضروری است.  ایمن بودن وسایل بسیار ضروری است. اثایه منزل تا زمان رسیدن به مقصد توسط مسئول  باربری بیمه شده و این اطمینان به شما داده شده که وسایل شما دچار صدمه نخواهد شد.

تیم باربری گلستانی ها مجموعه ای کتشکل از کارگران خبره و متخصص در امر بارچینی و بسته بندی , رانندگانی متعهد و خوش برخورد.

با تیم باربری گلستانی ها با خیال آسوده جابجا شوید

حمل اثاثیه منزل و مبلمان و جهیزیه

حمل انواع بار با نیسان و وانت

بسته بندی حرفه ای و تخصصی

حمل اثاثیه منزل و شرکت به شهر و شهرستان

ارسال انواع کالا با کانتینر و ارسال بار

کارتن حمل بار و اسباب کشی

 

جهت درخواست سفارش با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

09114481870

 

اسباب کشی درگرگان

بسته بندی لوازم منزل درگرگان

حمل و نقل در گلستان

حمل و نقل شهری و بین شهری

باربری درگرگان