انتخاب استان ارسال خبر و مقاله مکان جدید

نصب شومینه برقی

17/بهمن/1396 مدیریت مقالات بدون دیدگاه

نصب شومینه برقی :نصب شومینه برقی خیلی دردسر ساز نیست و براحتی می توانید هر جایی از منزل را که دوست دارید انتخاب کنید و روی آن دیوار نصب کنید .

نصب شومینه برقی

  برای نصب شومینه برقی دیواری که در نظر میگیرید باید تحمل وزن شومینه را داشته باشد تا اتفاقی نیفتد و اصلا مهم نیست که روی سطح صاف دیوار , کنج , ارتفاع کم و یا زیاد نصب شود .

این شومینه ها دارای مزیت های زیادی هستند اما مهمترین آن این است که روی دیواری که نصب می شود خرابکاری ندارد و چون هیچ حرارتی از پشت دستگاه به خارج نمیرود پس دیوار احتیاج به عایق کاری ندارد و احتیاجی نیست که شما تدارک خاصی را برای آن در نظر گیرید.

⁣آماده سازی قبل از نصب شومینه برقی:

شومینه برقی یکی از مهم ترین مزیت آن این است که می توان علاوه بر سیستم گرمایشی , به عنوان یک عنصر در دکوراسیون داخلی از آن استفاده کرد.برای اینکه بتوان شومینه را نصب کرد و زیبایی آن را چندین برابر کرد راهکارهایی وجود دارد .

می توانید کمی هزینه کنید و روی دیواری که قصد نصب شومینه را دارید یک دیوار کاذب ایجاد کنید و یا دور آن را قاب تزئینی قرار دهید.

برای این کار ابتدا شما باید دیواری راکه فصد نصب بر روی آن را دارید انتخاب کنید و سایز و اندازه شومینه خود را مشخص کنید و با یک طراح و مجری کار هماهنگ کنید تا جای مناسب با توجه به نیاز و بودجه شما طراحی و اجرا کند.

در بعضی مواقع شما در منزل خود دیواری دارید که فرورفتگی مناسب برای قرار گرفتن شومینه را دارا می باشد که در این صورت دیگر نیازی به دیوار کاذب نیست .

متریال دیوار کاذب

برای اجرای دیوار کاذب شما باید از متریال خاص خود و متناسب با سبک دکوراسیون داخلی منزل استفاده کنید و ما می توانیم تعدادی از متریال ها را به شما معرفی کنیم.

کناف که امروزه خیلی مورد استقبال قرار گرفته است و تاثیر زیادی بر زیبایی منزل دارد.

آجر فشاری و یا پانل های گچی


اگر منزل شما آپارتمانی می باشد پیشنهاد فروشگاه گلستان انتخاب نمونه شومینه برقی می باشد .شومینه های برقی دردسر کمتری دارد و راحتر شما از آن استفاده می کند.

گلستانی ها

ما مفتخریم که در خدمت مشتریان گرامی هستیم .گلستانی ها با تکیه بر تخصص نیروهای خود در امر تعمیرات و فروش و همچنین جهت تکامل و تداوم موفقیت های خویش با آغوش باز از پیشنهادات شما استقبال می کند و تلاش بر این داریم که فرایند کاری خود را اصلاح نموده و در جهت بهینه سازی آن گام برداریم .هدف اصلی تیم گلستان رضایت مشتریان می باشد .

برای مشاهده مدل های شومینه اینجا کلیلک کنید

 

برچسب ها:دیدگاه
دیدگاه شما :