فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

مبلمان رنگی، خانه ای با طعم آبنبات بچینید! ۱۳۹۶/۸/۲۴

مبلمان رنگی :هیچ نشیمنی را نمی شناسم که با اضافه کردن یک ست میز عسلی زرد فریاد شادی سر ندهد! خانه شما به هر سبکی که باشد ، سنتی ،مدرن، تلفیقی یا هر اسمی که بر روی سبک چیدمانتان می گذارید ، فرقی ندارد باید کمی رنگ شاد به آن اضافه کنید.

نقش مبلمان رنگی در خانه چیست؟

افراد بسیاری هستند که علاقه ای به استفاده از حجم زیاد رنگ در خانه ندارند این وسایل و مبلمان کوچک به شما اجازه می دهد تا با پرداخت هزینه ای کم رنگ را وارد منزلتون کنید . نقش مهم آن ها در خانه تعادل بخشیدن به میزان رنگ های ترکیبی در خانه است .

دکوراسیون سیاه و سفید، کمی کنتراست اضافه کنید!

سفید و سیاه ! عجب ترکیب رنگ جسورانه ای است. اگر از این ترکیب رنگ برای منزلتان استفاده کرده اید می توانم حدس بزنم که شما بسیار شیک پسند هستید. گاهی رنگ ها هرچند هم با یکدیگر متضاد باشند از نظر بصری نرم و یکنواخت می شوند پس اضافه کردن کمی کنتراست بیش تر برای شما ضروری است.

اگر دکوراسیون شما سنتی است به شما اضافه کردن کمی رنگ، قرمز و اگر مدرن دوست دارید کمی زرد یا سبز و در نهایت اگر دوست دارید منزلتان کمی شیرین تر به نظر بیاید بهتر است کمی صورتی به آن اضافه کنید. با اضافه کردن یک رنگ متضاد به دکوراسیون سیاه و سفیدتان از طریق مبلمان و لوازم جانبی دیگر، شما می توانید احساس آن فضا را به طور کامل تغییر دهید.

دکوراسیون فیروزه ای، فقط کمی شادی نیاز دارید!

ترکیب فیروزه ای با طلایی یک ترکیب درباری است که شیفتگان بسیاری دارد. دکوراسیون شما در حال حاضر خوب است اما مسئله عالی بودن است نه خوب بودن! قطعا نمی خواهید کل روز را با لباس رسمی در منزل سپری کنید پس از شما خواهش می کنم کمی رنگ نارنجی اضافه کنید با این رنگ زندگیتان شاد تر می شود. کوسن های نارنجی باعث می شوند بتوانید روی مبلمانتان کمی لم بدهید و یک قالیچه نارنجی زیر پاهایتان شما را پا برهنه راه رفتن در منزلتان دعوت می کند. این کارهای کوچک یعنی کمی خوش گذرانی!

دکوراسیون سفید و خاکستری، چشم هایتان را به اطراف حرکت دهید!

عدم تعادل رنگ ها معمولا در خانه هایی با دکوراسیون سفید و خاکستری اتفاق می افتد. صاحبان خانه های سفید و خاکستری برای اینکه رنگ را وارد منزلشان کنند یک تابلو هنری با رنگ های شاد به دیوار نشیمنشان نصب می کنند و کارشان تمام می شود، تمام! بهتر است بدانید برای اینکه به دکوراسیون خنثی خود جان ببخشید آویزان کردن یک تابلو نقاشی کافی نیست و باید وسایل جانبی به یکی از رنگ های تابلو هنری تهیه کنید. در این صورت چشمتان وقتی به تابلو نقاشی می رسد متوقف نمی شود و به دنبال این رنگ می رود و تمام منزل شما دیده می شود. به تصویر پایین نگاه کنید، رنگ نارنجی درون تابلو هنری را انتخاب کرده و ظرف میوه و میزقهوه خوری را تهیه کرده است. در این تصویر تمام رنگ ها سر جای خودشان قرار دارند و در کنار هم زیبایی را به نمایش گذاشته اند مانند همان تابلو هنری روی دیوار!

آشپزخانه سفید، این صندلی های رنگی شگفت انگیز هستند!

اکثر آشپزخانه ها این روزها با کابینت های سفید دکور می شوند. فارغ از سبک کابینت ها سفید یک دست روح را از فضا می گیرد. بله می دانم که شما برای خارج شدن از یکنواختی از کمی رنگ استفاده کرده اید مثلا ممکن است دسته های کابینت هایتان را مشکی انتخاب کرده باشید یا از چوب طبیعی برای روی کابینت هایتان استفاده کرده اید، اما باز هم کافی نیست! برای ایجاد صمیمیت بیش تر در فضای آشپزخانه چرا از صندلی های بار رنگی استفاده نمی کنید؟ این صندلی ها به تنهایی به فضای شما قدرت می بخشند تا اعضای خانواده تان را بیش تر دور هم جمع کنند.

گلستانی ها

خدمات گلستانی ها اجرای دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری-پارکت-لمینت و کابینت سازی و ...

کادر طراحی داخلی ما افراد کارآزموده می باشند.

ما معتقد هستیم اولین ومهمترین عامل موفقیت، صداقت دربرخورد با مشتری همراه با ارائه خدمات شایسته است.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲