انتخاب استان ارسال خبر و مقاله مکان جدید

اجاره ویلا در علی آباد کتول

24/مرداد/1398 مدیریت گردشگری در گلستان بدون دیدگاه

اجاره ویلا در علی آباد کتول :علی آباد کتول ییلاق بهشت گلستان است و یکی از دیدنی ترین مکان های استان گلستان است. اجاره ویلا در علی آبادکتول بسیار هیجان انگیز است و شما می توانید بهترین سوئیت ها و اقامتگاه های ارزان تا لوکس را با تراس های زیبا و چشم اندازی فوق العاده و امکانات رفاهی را در گلستانیها جستجوکنید. اگر به دنبال شهری زیبا و دلنشین برای سفر هستید. اگر قصد دارید دنیایی سراسر زیبایی را در برابر چشمانتان شاهد باشید می توانید به علی آباد کتول سفر کنید. این شهر یکی از بهترین، خوش آب و هوا ترین، خاص ترین، و بکر ترین شهرهای استان گلستان به شمار می رود.و برای اجاره ویلا در علی آباد کتول نگران نباشید کافی همراه گلستانی ها باشید.

سوئیت درعلی آباد کتول

اجاره سوئیت در علی آباد کتول کار بسیار دشواری نیست. شما دراین منطقه تعداد زیادی روستا را خواهید دید که تماما دارای آب و هوای ییلاقی و بی نظیر می باشد. پس لحظه ای برای اجاره ویلا در علی آباد کتول درنگ نکنید و این بار به سمت این ییلاق دیدنی سفر کنید.

علی آباد کتول سومین شهر بزرگ استان گلستان می باشد که حدودا در فاصله 40 کیلومتری شهر گرگان قرار گرفته است و به دلیل قرار گرفتن این شهردر منطقه پست وکم ارتفاع و قرار گرفتن در کنار چند تپه، جنگل و دو دهنه کوهستانی، آب و هوای این شهر منحصربه‌ فرد شده‌ است و به همین دلیل مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است و مردم این منطقه با وجود این پناسیل جذب گردشگر تعداد زیادی ویلا و کلبه برای اجاره آماده کرده اند پس زمانیکه شما حرکت می کنید نگران اجاره ویلا در علی آباد کتول نباشید.

قیمت اجاره ویلا در علی آباد کتول

قیمت اجاره ویلا در علی آباد کتول همانند همه شهرهای اطراف با شروع فصل مسافر رو به افزایش است. دراین روستا ویلاهایی که در طبقات بالاتر و با ویوی بهتری هستند بسیار مورد استقبال قرار می گیرند و از قیمت بالاتری برخوردار هستند. قیمت اجاره ویلا در علی آباد کتول از شبی 200 هزار تومان تا 700 هزار تومان می باشد.

یکی از بهترین ویلاهای اجاره ای در علی آبادکتول که در این منطقه به شما پیشنهاد می کنیم ویلایی در روستای میان رستاق می باشد که دارای چشم انداز بسیار عالی و زیبا می باشد و برای حفظ زندگی روستایی این واحد به صورت کف خواب می باشد.ظرفیت هر طبقه واحد 6 الی 8 نفر می باشد. این روستا به دلیل اینکه دارای امکانات کمی می باشد شما باید مواد غذایی خود از جمله مرغ و گوشت را از شهر خریداری نمایید. قیمت اجاره ویلا در علی آباد کتول هر شب 300 هزار تومان می باشد.

یکی از روستاهای دیگر این شهر که مورد استقبال قرار گرفته است افراتخته می باشد و شما برای اجاره ویلا در افراتخته با مشکل مواجه نخواهید شد چراکه تعداد زیادی ویلا و خانه روستایی وجود دارد که می توانید اجاره کنید. البته ناگفته نماند این روستا به دلیل استقبال زیادی که دارد ویلاها به سرعت پر می شوند پس باید قبل از حرکت اقدام به اجاره ویلا  در افراتخته را انجام دهید و با خیال آسوده حرکت کنید.

اجاره خانه روستایی در علی آباد کتول

در میان این همه مناطق دیدنی و پر طرفدار خانه هایی روستایی با توجه به اقیلم منطقه ساخته شده است و برای اجاره در اختیار مسافرین قرار داده می شود.شما با ورود به سایت گلستانی ها و رفتن در صفحه اجاره سوئیت میتوانید جهت اجاره ویلا در علی اباد کتول اقدام کنید.

اجاره کلبه جنگلی درعلی آباد کتول

شما اگر دوستدار کلبه هستید میتوانید در روستاهای ییلاقی علی آباد کتول کلبه های جنگلی بسیار زیبا را برای اقامت پیدا کنید. این کلبه در دل جنگل های زیبا که با مزین شده به چشمه و آبشار بسیار جذاب تر شده اند. البته مسیر این کلبه ها در هنگام بارندگی افرودی می باشد و شما نمی توانید با هر وسیله نقلیه ای به  داخل کلبه وارد شوید.

اجاره ویلا در علی آباد کتول

اجاره کلبه درعلی آباد کتول

از دیگر مناطقی که می توان از سفر کردن به آن لذت برد شهر کوچک فاضل آباد می باشد که خالی از لطف نیست تمام مسیر را تا به اینجا آمده اید و به ییلاقات این شهر سری نزنید.. این دهنه نیز در مجاورت رودخانه اغاز میشود و از روستاهای جنگلی شروع شده و در پایان به روستاهای کاملا کوهستانی بر فراز جنگل میرسد.

از جمله روستاهای زیبای این منطقه نیز میتوان به گنو و ریگ چشمه و روستای نرسو و چجا و سیاه مرزکوه و مایان و خولین دره و بالاچلی و تاویر اشاره کرد که هر یک دارای ارتفاعی متفاوت از بقیه بوده و پوشش جنگلی و کوهستانی در انها متفاوت است.

در این روستاهای ییلاقی انواع خانه های روستایی و ویلاهای جدید و همچنین اقامتگاه بومگردی در علی آباد کتول وجود دارد که شما برای اجاره سوئیت درعلی آباد کتول  می توانید بر حسب بودجه و سلیقه خود ویلاها را انتخاب نمایید.

اجاره ویلا در افراتخته

اجاره ویلا در علی آبادکتول یکی از مشکلاتی است که اکثر مسافرین دارند و به دلیل تعدد ییلاق های این شهر انتخاب ویلای اجاره ای در علی آباد کتول کمی دشوار است.

اجاره ویلا در افراتخته

اجاره ویلا در نرسو

روستای نرسو یکی از روستاهای دیدنی شهر علی آباد کتول واقع در استان گلستان می باشد.این روستای در فاصله 18 کیلومتری شهرستان علی آباد کتول در دهنه محمدآباد واقع شده است.™آب و هوای بسیار متبوع و معتدل تابستانی با وزش بادهای خنک آن آرام بخش هر روحی می باشد.اگر قصد سفر به شهر گرگان را دارید حتما باید این روستا را از نزدیک ببینید.

اجاره ویلا در نرسو

اجاره ویلا در ریگ چشمه

روستای ریگ چشمه یکی از سیزده روستای بسیار زیبای دهنه ی محمد آباد کتول می باشد که دارای طبیعتی بکر و عالی و فوق العاده می باشد. روستای ریگ چشمه دارای جنگل , آبشار و چشمه های بسیار زیادی است که اگر قصد سفر به گلستان را داشته باشید حتما سری به این روستا بزنید. روستایی بسیار زیبا و جنگلی با چشم انداز خارق العاده و طبیعت بکر می باشد.

اجاره ویلا در ریگ چشمه

مسیردسترسی به علی آباد کتول

مسیر دسترسی به شهر گرگان و علی آباد به صورت اسفالته و اتوبانی بوده و در فاصله زمانی حدود ۲۵ دقیقه از گرگان به این شهر خواهید رسید . در مسیر این شهر ییلاقاتی هم چون دهنه زرین گل به چشم میخورد که مملو از روستاهای ییلاقی و کوهستانی بر فراز جنگل های سرسبز میباشد.از جمله روستاهای زیبا میتوان به زرین گل و چینو و خاک پیرزن و افراتخته و سیاه رودبار اشاره کرد.

به دلیل نزدیکی علی آباد کتول به شهر گرگان شما می توانید برای اجاره ویلا در گرگان نیز اقدام نمایید و اقامتگاه مورد نظر خود را در شهر گرگان انتخاب نمایید.

اجاره ویلا در علی آباد کتول

شما می توانید در روستای سیاه رودبار یکی از بهترین اقامتگاه های بومگردی را برای گذراندن تعطیلات خود استفاده نمایید. این اقامتگاه دارای چندین سوئیت متفاوت با تراس های بسیار زیبا و چشم انداز شگفت انگیز می باشد.سوئیت های اقامتگاه به دو دسته تک خواب و دو خواب تقسیم می شود که تک خواب ها 75 متری و ظرفیت 4 نفر را دارند و به همراه صبحانه از شبی 300 هزارتومان می باشد و برای دو خواب از شبی 400 هزار تومان می باشد.برای آشنایی بیشتر با اقامتگاه بوم گردی پونه آرام به بخش بومگردی مراجعه نمایید.

اما اگر قصد سفر به روستای زیبای افراتخته را دارید. در اینجا می توانید هم اقامتگاه بوم گردی رزرو نمایید و هم می توانید ویلاهای دربستی انتخاب نمایید. اقامتگاه بوم گردی شوکا با حفظ سنت روستایی و پخت انواع غذاهای محلی میزبان شما در این روستا می باشد. اما ویلاهای روستا همچنان بوی خانه های روستایی و سبک مردم این منطقه می باشند و اغلب برای حفظ زندگی روستایی واحدها به صورت کف خواب می باشند. تمامی مشخصات این واحدها را می توانید در بخش اجاره سوئیت در علی آباد کتول مشاهده کنید.

مناطق گردشگری و دیدنی شهر علی آباد کتول

آبشار تمام خزه ای کبود وال

آبشار کبودوال معروف ترین جاذبه طبیعت گردی و گردشگری شهرستان علی آباد کتول است که در حدود ۵ کیلومتری جنوب شهر علی آباد قرار گرفته است. آبشار کبودوال در میان دره ای جنگلی و زیبا قرار دارد و به عنوان مهم ترین تفرجگاه مردم شهر علی آباد شناخته می شود.

اجاره ویلا در علی آباد کتول

دریاچه سد زرین گل (دریاچه کبودوال)

در نزدیکی آبشار کبودوال، یکی دیگر از جاذبه های گردشگری علی آباد کتول قرار گرفته است. دریاچه سد زرین گل یا همان سد علی آباد کتول، در میانه جاده علی آباد کتول به آبشار کبودوال قرار گرفته است.

اجاره ویلا در علی آباد کتول

موزه مردم شناسی علی آباد کتول

موزه های مردم شناسی در تمامی شهرهای کشور، محلی هستند که فرهنگ، آداب و رسوم، نحوه پوشش زنان و مردان محلی، غذاهای بومی و سنتی و پیشینه و کسب و کار مردم یک منطقه را در معرض نمایش قرار می دهند.

اجاره ویلا در علی آباد کتول

 

برچسب ها: اجاره سوئیت در علی آباد کتول سوییت اجاره ای در علی اباد کتول اجاره سوئیت در علی آباد اجاره ویلا علی آباد کتول ویلا اجاره ای علی آباد کتول ویلا اجاره ای در علی آباد کتول اجاره خانه ویلایی در علی آباد کتول اجاره ویلا ییلاقی در علی آباد کتول اجاره ویلا روزانه در علی آباد کتول اجاره سوئیت در علی آبادکتول اقامت در علی آباد کتول اجاره کلبه جنگلی در علی آباد کتول اجاره خانه روستایی در علی آباد کتول اجاره ویلا در ریگ چشمه اجاره ویلا در نرسو سوئیت در علی آباد کتول اجاره ویلا در افراتخته اجاره کلبه در علی آباد کتول اجاره ویلای کوهستانی در علی آباد کتول سوئیت اجاره ای در علی آباد ویلای جنگلی در علی آباد ویلای لاکچری در علی باد اجاره سوئیت ارزان در علی آباد کلبه جنگلی در علی آباد بومگردی در علی آباد اجاره ویلا در علی آباد کتولدیدگاه
دیدگاه شما :