اجاره ویلا در علی آباد کتول

۲۴/مرداد/۱۳۹۸ گردشگری در گلستان بدون دیدگاه

اجاره ویلا در علی آباد کتول :علی آباد کتول ییلاق بهشت گلستان است و شما می توانید بهترین سوئیت ها و اقامتگاه های ارزان تا لوکس را با تراس های زیبا و چشم اندازی فوق العاده و امکانات رفاهی را در گلستانیها جستجوکنید. گلستانیها یکی از بزرگترین مراجع اجاره سوئیت در علی آباد کتول است که به صورت کاملا تخصصی در سطح استان گلستان در حال فعالیت است و شما بهترین سوئیت های اجاره ای را با قیمت های متنوع و امکانات بی نظیر و چشم انداز جنگلی برای اقامتگاه بوم گردی درعلی آباد کتول می توانید رزرو نمایید. جهت اجاره سوئیت در علی آباد کتول با این شماره تماس بگیرید.

09114481870

09374399523

سوئیت درعلی آباد کتول

علی آباد کتول یکی از شهرهای استان گلستان می باشد که این شهر بهترین آب و هوا را در بین تمامی شهرهای استان گلستان دارد و بیشتر شهرتش به خاطر وجود یکی از معروف ترین آبشارهای کشورمان به نام آبشار کبودوال است.

علی آباد کتول سومین شهر بزرگ استان گلستان می باشد که حدودا در فاصله 40 کیلومتری شهر گرگان قرار گرفته است و به دلیل قرار گرفتن این شهردر منطقه پست وکم ارتفاع و قرار گرفتن در کنار چند تپه، جنگل و دو دهنه کوهستانی، آب و هوای این شهر منحصربه‌ فرد شده‌ است و به همین دلیل مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است و مردم این منطقه با وجود این پناسیل جذب گردشگر تعداد زیادی ویلا و کلبه برای اجاره آماده کرده اند پس زمانیکه شما حرکت می کنید نگران اجاره ویلا در علی آباد کتول نباشید.

یکی از بهترین ویلاهای اجاره ای که در این منطقه به شما پیشنهاد می کنیم ویلایی در روستای میان رستاق می باشد که دارای چشم انداز بسیار عالی و زیبا می باشد و برای حفظ زندگی روستایی این واحد به صورت کف خواب می باشد.ظرفیت هر طبقه واحد 6 الی 8 نفر می باشد. این روستا به دلیل اینکه دارای امکانات کمی می باشد شما باید مواد غذایی خود از جمله مرغ و گوشت را از شهر خریداری نمایید. قیمت این واحد ویلایی از شبی به ازای هر نفر 90 هزارتومان می باشد.

یکی از روستاهای دیگر این شهر که مورد استقبال قرار گرفته است افراتخته می باشد و شما برای اجاره ویلا در افراتخته با مشکل مواجه نخواهید شد چراکه تعداد زیادی ویلا و خانه روستایی وجود دارد که می توانید اجاره کنید. البته ناگفته نماند این روستا به دلیل استقبال زیادی که دارد ویلاها به سرعت پر می شوند پس باید قبل از حرکت اقدام به اجاره خانه سنتی در افراتخته را انجام دهید و با خیال آسوده حرکت کنید.

مسیردسترسی به علی آباد کتول

مسیر دسترسی به شهر گرگان و علی آباد به صورت اسفالته و اتوبانی بوده و در فاصله زمانی حدود ۲۵ دقیقه از گرگان به این شهر خواهید رسید . در مسیر این شهر ییلاقاتی هم چون دهنه زرین گل به چشم میخورد که مملو از روستاهای ییلاقی و کوهستانی بر فراز جنگل های سرسبز میباشد.از جمله روستاهای زیبا میتوان به زرین گل و چینو و خاک پیرزن و افراتخته و سیاه رودبار اشاره کرد.

به دلیل نزدیکی علی آباد کتول به شهر گرگان شما می توانید برای اجاره ویلا در گرگان نیز اقدام نمایید و اقامتگاه مورد نظر خود را در شهر گرگان انتخاب نمایید.

اجاره ویلا در علی آباد کتول

شما می توانید در روستای سیاه رودبار یکی از بهترین اقامتگاه های بومگردی را برای گذراندن تعطیلات خود استفاده نمایید. این اقامتگاه دارای چندین سوئیت متفاوت با تراس های بسیار زیبا و چشم انداز شگفت انگیز می باشد.سوئیت های اقامتگاه به دو دسته تک خواب و دو خواب تقسیم می شود که تک خواب ها 75 متری و ظرفیت 4 نفر را دارند و به همراه صبحانه از شبی 300 هزارتومان می باشد و برای دو خواب از شبی 400 هزار تومان می باشد.برای آشنایی بیشتر با اقامتگاه بوم گردی پونه آرام به بخش بومگردی مراجعه نمایید.

اما اگر قصد سفر به روستای زیبای افراتخته را دارید. در اینجا می توانید هم اقامتگاه بوم گردی رزرو نمایید و هم می توانید ویلاهای دربستی انتخاب نمایید. اقامتگاه بوم گردی شوکا با حفظ سنت روستایی و پخت انواع غذاهای محلی میزبان شما در این روستا می باشد. اما ویلاهای روستا همچنان بوی خانه های روستایی و سبک مردم این منطقه می باشند و اغلب برای حفظ زندگی روستایی واحدها به صورت کف خواب می باشند. تمامی مشخصات این واحدها را می توانید در بخش اجاره سوئیت در علی آباد کتول مشاهده کنید.

مناطق گردشگری و دیدنی شهر علی آباد کتول

آبشار تمام خزه ای کبود وال

آبشار کبودوال معروف ترین جاذبه طبیعت گردی و گردشگری شهرستان علی آباد کتول است که در حدود ۵ کیلومتری جنوب شهر علی آباد قرار گرفته است. آبشار کبودوال در میان دره ای جنگلی و زیبا قرار دارد و به عنوان مهم ترین تفرجگاه مردم شهر علی آباد شناخته می شود.

اجاره ویلا در علی آباد کتول

دریاچه سد زرین گل (دریاچه کبودوال)

در نزدیکی آبشار کبودوال، یکی دیگر از جاذبه های گردشگری علی آباد کتول قرار گرفته است. دریاچه سد زرین گل یا همان سد علی آباد کتول، در میانه جاده علی آباد کتول به آبشار کبودوال قرار گرفته است.

اجاره ویلا در علی آباد کتول

موزه مردم شناسی علی آباد کتول

موزه های مردم شناسی در تمامی شهرهای کشور، محلی هستند که فرهنگ، آداب و رسوم، نحوه پوشش زنان و مردان محلی، غذاهای بومی و سنتی و پیشینه و کسب و کار مردم یک منطقه را در معرض نمایش قرار می دهند.

اجاره ویلا در علی آباد کتول

اجاره خانه روستایی در علی آباد کتول

در میان این همه مناطق دیدنی و پر طرفدار خانه هایی روستایی با توجه به اقیلم منطقه ساخته شده است و برای اجاره در اختیار مسافرین قرار داده می شود.شما با ورود به سایت گلستانی ها و رفتن در صفحه اجاره سوئیت میتوانید جهت اجاره ویلا در علی اباد کتول اقدام کنید.

اجاره کلبه جنگلی درعلی آباد کتول

در انتهای این مسیر شما به جاده خاکی می رسید که محل مخصوص قرار دادن خودرو می باشد که درنهایت شما را به جنگل ابر می رساند. هر چند که مردم مناطق دیگر به دلیل آشنا نبودن با مناطق بکر استان گلستان برای تماشای اقیانوس ابرها سفر به جنگل ابر را بر می گزینند و از این موضوع غافلند که روستاهای ییلاقی در علی آباد کتول به دلیل اختلاف ارتفاعی که دارند همیشه منظره دریای ابر را می توان مشاهده کرد.

با اجاره ویلا در علی آباد کتول می توانید منظره بی نظیر ابرها را مشاهده کنید و از زیبایی های خدادی بیشترین لذت را ببرید.

اجاره ویلا در علی آباد کتول

اجاره کلبه درعلی آباد کتول

از دیگر مناطقی که می توان از سفر کردن به آن لذت برد شهر کوچک فاضل آباد می باشد که خالی از لطف نیست تمام مسیر را تا به اینجا آمده اید و به ییلاقات این شهر سری نزنید.. این دهنه نیز در مجاورت رودخانه اغاز میشود و از روستاهای جنگلی شروع شده و در پایان به روستاهای کاملا کوهستانی بر فراز جنگل میرسد.

از جمله روستاهای زیبای این منطقه نیز میتوان به گنو و ریگ چشمه و روستای نرسو و چجا و سیاه مرزکوه و مایان و خولین دره و بالاچلی و تاویر اشاره کرد که هر یک دارای ارتفاعی متفاوت از بقیه بوده و پوشش جنگلی و کوهستانی در انها متفاوت است.

در این روستاهای ییلاقی انواع خانه های روستایی و ویلاهای جدید و همچنین اقامتگاه بومگردی در علی آباد کتول وجود دارد که شما برای اجاره سوئیت درعلی آباد کتول  می توانید بر حسب بودجه و سلیقه خود ویلاها را انتخاب نمایید.

اجاره ویلا در افراتخته

افراتخته در جنوب شرق علی‌آباد کتول یکی از روستاهای جنگلی این استان پرجاذبه است که جنگلی چند هزار ساله‌ دارد و همین جنگل انبوه با قدمت دیرینه اش یکی از جاذبه‌های طبیعی و گردشگری این منطقه است.

مردم این روستا از لباس‌های محلی برای پوشش خود استفاده می‌کنند همچنین تعدادی غذای محلی نیز در این روستا تهیه می‌شود که گردشگران از آن استقبال زیادی می‌کنند.

اجاره ویلا در علی آباد کتول

اجاره ویلا در نرسو

روستای نرسو یکی از روستاهای دیدنی شهر علی آباد کتول واقع در استان گلستان می باشد.این روستای در فاصله 18 کیلومتری شهرستان علی آباد کتول در دهنه محمدآباد واقع شده است.™آب و هوای بسیار متبوع و معتدل تابستانی با وزش بادهای خنک آن آرام بخش هر روحی می باشد.اگر قصد سفر به شهر گرگان را دارید حتما باید این روستا را از نزدیک ببینید.

اجاره ویلا در علی آباد کتول

اجاره ویلا در ریگ چشمه

روستای ریگ چشمه یکی از سیزده روستای بسیار زیبای دهنه ی محمد آباد کتول می باشد که دارای طبیعتی بکر و عالی و فوق العاده می باشد. روستای ریگ چشمه دارای جنگل , آبشار و چشمه های بسیار زیادی است که اگر قصد سفر به گلستان را داشته باشید حتما سری به این روستا بزنید. روستایی بسیار زیبا و جنگلی با چشم انداز خارق العاده و طبیعت بکر می باشد.

اجاره ویلا در علی آباد کتول

 

برچسب ها: اجاره خانه روستایی در علی آباد کتول اجاره ویلا روزانه در علی آباد کتول اقامت در علی آباد کتول اجاره کلبه جنگلی در علی آباد کتول اجاره ویلا در ریگ چشمه اجاره ویلا در نرسو اجاره ویلا در افراتخته سوئیت در علی آباد کتول اجاره کلبه در علی آباد کتول اجاره ویلای کوهستانی در علی آباد کتول سوئیت اجاره ای در علی آباد ویلای جنگلی در علی آباد ویلای لاکچری در علی باد اجاره سوئیت ارزان در علی آباد کلبه جنگلی در علی آباد بومگردی در علی آباد اجاره سوئیت د رعلی آباد اجاره ویلا در علی آباد کتولدیدگاه
دیدگاه شما :