پشتیبانی 09114481870 انتخاب استان ارسال خبر و مقاله ثبت اقامتگاه ۰

بدون دیدگاه

اجاره ویلای استخردار در گرگان : استخر صرفا یک محل زیبا نیست، استخر می‌تواند مکانی باشد صمیمی و فضایی باشد دلنشین برای خانواده‌هایی که مایلند مدتی هر چند کوتاه را کنار هم بگذراند ,از روزمرگی‌ها دور شوند یا در جوار مهمانانشان شاد باشند. به همین دلیل اقدام به اجاره ویلا استخردار در گرگان می کنند. برای بسیاری از مسافرین که به گرگان تشریف می برند اجاره ویلا استخردار در گرگان بسیار مهم و هیجان انگیز است که بتوانند در یک محیط آرام و دنج با خانواده خود یک روز رویایی و عالی داشته باشند. شما می خواهید برای اقامت یک ویلای استخردار در گرگان را اجاره کنید پس ما هر گونه واحد استخرداری را که نیاز دارید با بهترین امکانات در اختیار شما قرار میدهد. جهت اجاره ویلا استخردار در گرگان با قیمت های بسیار عالی همراه ما باشید.

اگه به دنبال اجاره ویلا استخردار در گرگان هستید با شماره 09114481870 تماس بگیرید

اجاره ویلای لوکس در گرگان

گرگان یکی از شهرهای بسیار دیدنی و زیبای استان گلستان است. شهر گرگان دارای ویلاهای بسیار زیادی است که شما اگر به دنبال اجاره ویلا لوکس در گرگان هستید بهتر است درمنطقه ناهارخوران و گلشهر به دنبال اینگونه ویلاها باشید.اما گرگان هم مثل شهرهای شمالی دیگه تعدادی ویلای استخردار داره که می تونید از طریق سایت گلستانی ها برای اجاره ویلا استخردار در گرگان اقدام کنید. در ادامه این ویلاهای استخردار را معرفی می کنیم.

اجاره ویلا استخردار در النگ

این روستا در فاصله چند قدمی گرگانه و دو تا استخر داره که یکی سرپوشیده و یکی دیگه روبازه. این ویلا در داخل روستا با حیاط بسیار زیبا و سرسبز و قشنگه. این ویلا دارای دو اتاق خواب و استخر آب سرد می باشد و بهترین انتخاب برای فرار از گرمای تابستان میباشد. اگر اهل ابتنی در روزهای گرم تابستان یه انتخاب عالی در چند قدمی گرگانه. این ویلا به صورت استخر روباز و استخر سرپوشیده است.

اجاره ویلا استخردار در یالو

این روستا هم یکی از روستاهای قشنگ نزدیک گرگانه. برای رسیدن به این روستا شما باید از کنار دانشگاه علوم پزشکی گرگان عبور کنید و روستای روشن آباد هم عبور کنید و سپس به روستای دیدنی یالو برسید. این روستای سرسبز یک ویلای استخردار روباز با آب سرد داره و جون میده واسه تفریح و تعطیلات آخر هفته ، البته ناگفته نمونه این ویلا وسایل بازی و یک حیاط بزرگ برای بازی بچه ها هم داره.

اجاره ویلای استخردار در گرگان ، راهی برای فرار از دغدغه‌ها

یک ویلای رؤیایی از نظر شما چیست؟ احتمالا از نظر شما نیز استخر پای ثابت یک ویلای لوکس و باشکوه است، زمانی که از ویلا برایمان می‌گویند ناخودآگاه منتظریم نام ویلای استخردار به میان بیاید و از امکاناتی هم‌چون سونا و جکوزی صحبت شود. استخر را در قسمت‌های متفاوتی از یک ویلا می‌توان احداث کرد.

می‌توان فضای داخلی ویلا را برای ایجاد استخر و امکانات این چنینی برگزید، می‌شود از محیط خارج برای این امر استفاده کرد، حتی نمونه‌هایی وجود دارند که سقف ویلا را نشانه گرفته‌اند تا استخری بسازند و ویلایی تمام عیار رقم بزنند. برای اجاره ویلا استخردار در گرگان می توانید در زمان اجاره بپرسید که استخر سرپوشیده و یا روباز است و ویلای استخردار مورد نظر خود را رزرو نمایید.

نکاتی در خصوص اجاره ویلای استخردار در گرگان

ویلای استخردار به عقیده برخی‌ها گلی است از گل‌های بهشت مشروط به این که چند نکته را مد نظر داشته باشیم. سایز و اندازه استخر نیاز است که پیرو قاعده خاصی باشد، به عبارت بهتر زمانی که می‌خواهید برای اجاره ویلا استخردار در گرگان اقدام کنید حتما مساحت استخر ویلا را بپرسید. معمولا استاندارد استخر در ویلا باید به ترتیب 4 و 6 متر می‌باشد.

اجاره ویلا استخردار در گرگان تنگراه

ویلای استخردار تنگراه از محبوب ترین ویلاهای استخردار اطراف گرگان است که شما می توانید برای تعطیلات اخر هفته میباشد و فقط باید به این نکته توجه داشته باشید که این ویلاها استخر آبگرمه و طرفدار زیادی داره و باید حداقل 10 روز قبل اقدام به رزرو کنید.

مزایای اجاره ویلا استخردار در گرگان

  1.  اول اینکه یک محیط دنج برای شنا کردن دارید
  2. دومین موضوع تمیز بودن آب استخر است که مهمترین مزیت اجاره ویلای استخردار در گرگان به حساب می‌آید. به نظر شما شنا در استخر ویلا که تنها افراد خانواده از آن استفاده می‌کنند بهتر است و یا اینکه دل به دریایی از آلودگی‌ها بزنید؟
  3. اجاره ویلای استخردار در گرگان برای خانواده‌هایی که بچه دارند بسیار مناسب است. بچه‌ها علاقه زیادی به آب بازی دارند اما خانواده‌ها غالباً به آن‌ها اجازه شنا در دریا را نمی‌دهند، زیرا برای آن‌ها خطرناک است.

سخن پایانی

اگر شما هم به دنبال اجاره ویلا استخردار در گرگان هستید اما نمی دانید چگونه این ویلاها را در شهر گرگان پیدا کنید کافی است یکبار به سایت گلستانی ها مراجعه کنید.  اطمینان داریم که نتیجه این اعتماد، رضایتمندی همیشگی شما خواهد بود.

 

برچسب ها

ویلا اجاره ای درگرگان اجاره ویلا در ناهارخوران گرگان اجاره ویلا در زیارت گرگان ویلا استخردار کردکوی اجاره ویلا در گرگان اجاره ویلا استخردار در زیارت گرگان اجاره ویلا لاکچری درگرگان اجاره ویلا درزیارت گرگان اجاره ویلا لوکس درگرگان اجاره ویلا در گرگان با استخر روباز ویلای استخردار ارزان در گرگان اجاره سوئیت در گرگان ویلای لاکچری استخردار در گرگان اجاره ویلا روزانه استخردار در گرگان ویلای استخردار در گرگان ویلای اجاره ای د رگرگان اجره ویلا استخردار ارزان ویلا استخردار گرگان اجاره ویلای استخردار در گرگانارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنیددیدگاه ها

گروه بندی