انتخاب استان ارسال خبر و مقاله مکان جدید

جنگل دالخانی تالار بهشت شمال

28/اردیبهشت/1399 مدیریت مقالات بدون دیدگاه

جنگل دالخانی تالار بهشت شمال: تنها 30 کیلومتری شهر مشهور و دیدنی رامسر ، در غربی ترین جغرافیای استان مازندران و بر فراز شهر رامسر ، تفرجگاه مهم گردشگری جنگل نیمه کوهستانی با نام جنگل دالخانی نام دارد.جنگل دالخانی در نزدیکی رامسر واقع شده است. اگر طبیعت سبز را دوست دارید ، ما به شما پیشنهاد می کنیم هنگام سفر به استان رامسر و استان مازندران ، جنگل دالخانی را از دست ندهید. با اجاره ویلا در جنگل دالخانی بهترین لحظات سفر را برای خود رقم بزنید.

جنگل دالخانی کجاست؟

جنگل دالخانی که از آن به عنوان راهرو بهشت ​​نیز یاد می شود ، در مقاله ها و کتاب های مختلف ، دارای یک جاده تپه ای است که شما خود را در یک ابر و حجم وسیعی از فضای سبز و پوشش گیاهی پیدا خواهید کرد ، آب و هوا در این منطقه همیشه آسمانی و خنک است درختان سایه های خنکی ایجاد کرده اند ، مه همه جا است و مناظر رویایی دارند. اگر عاشق میوه های جنگل هستید ، حتماً درون آن پرسه بزنید.

جنگل دالخانی

رامسر عروس شهرهای شمالی ایران است. هوای پاک و در نزدیکی دریا و کوه البرز ، این مکان را به یکی از بهترین مناطق توریستی در ایران تبدیل کند. با اجاره ویلا در رامسر بهترین خاطرات شمال را رقم بزنید. جنگل دالخانی زیباترین جاده جنگل در ایران است و مناسب افرادی است که به طبیعت باکره علاقه مند هستند.

بعد از پیاده روی در این جنگل شگفت انگیز ، به چندین دهکده خواهیم رسید. در آنجا می توانید با فرهنگ محلی ها آشنا شوید ، این مکان گردشگران زیادی را به خود جلب می کند ، هر ساله تعداد زیادی تور برگزار می شود و بسته به راهنمای تور شما راه های مختلفی برای پیاده روی در جنگل ها و یا کوهستان ها را تجربه خواهید کرد.

جنگل دالخانی

چرا جنگل دلخانی؟

در اینجا یکی از زیباترین و بکرترین جنگل های شمال ایران وجود دارد. این روزها در مرداد ماه ممکن است یکی از بهترین زمانهایی باشد که می توانید سفر به جنگل دلخانی داشته باشید. چون هوا امروزه نه گرم است و نه سرد و نه آزاردهنده است! فقط تصور کنید رانندگی در جاده ای که درختان بلند و سبز دارد و در دو طرف مه وجود دارد چقدر خوب خواهد بود.

جنگل دالخانی

جنگل دالخانی جنگلی تمیز و بدون زباله است. در اینجا تقریباً هیچ زباله ای وجود ندارد و این امر زیبایی های این جنگل را دو چندان کرده است.
دیدگاه
دیدگاه شما :