انتخاب استان ارسال خبر و مقاله مکان جدید

روستای سیاه بیشه در دل جاده چالوس

14/آذر/1398 مدیریت گردشگری در مازندران بدون دیدگاه

روستای سیاه بیشه در دل جاده چالوس : این روستا در میان تکه های ابر و مه پنهان شده است. روستا در پایین جاده چالوس قرار گرفته است و خانه های کنار هم، با سقف های آهنی شیروانی اغلب زنگ زده و درختان سبز و رطوبت زیاد، سیاه بیشه را در جاده زیبا و رویایی چالوس، تماشایی و دل انگیز کرده است. پیچ و خم های جاده چالوس را پشت سر بگذارید از بخش مرزن آباد به روستایی شگفت انگیز می رسید. این روستا به دلیل اینکه همیشه مه درآن شناور است روستای سیاه بیشه نام گرفته است.

وقتی به این روستا می رسید کیسه های ماست چکیده آویزاتن شده از مغازهها و لبخند پر مهر اهالی و خونگرم این روستا ناخودآگاه حال دل شما را خوب می کند. انگار دوباره متولد شده اید. اینجا آغاز یک سفر رویایی و حیرت انگیز در روستا می باشد.

بهترین فصل سفر به روستای سیاه بیشه

شما درهر زمان از سال که از این روستا عبور کنید هوای مه آلود را تجربه خواهید کرد. اما بهار و تابستان فصل هایی هستند که این روستا حرف برای گفتن زیاد دارد و آب و هوای خنک و دلچسبش شما را مبهوت خود میکند. به این روستا رسیدید ریه های خود را پر از هوای ناب و پاک پر کنید تا جان دوباره ای بگیرید.

در این روستا مناطق دیدنی زیادی وجو ددارد و می توانید با چندین ساعت استراحت و گشت و گذار لحظات مفرحی را برای خود و همسفران رقم بزنید. بعداز تفریح و استراحت می توانید سفر خود را به کلاردشت ادامه دهید.
دیدگاه
دیدگاه شما :