پشتیبانی 09114481870 انتخاب استان ارسال خبر و مقاله ثبت اقامتگاه ۰

بدون دیدگاه

اجاره کلبه چوبی در اولسبلنگاه: روستای اولسبلنگاه در کوهپایه های رشته کوه البرز واقع شده است. با داشتن منظره های بی انتها و در عین حال دیدنی ، با اجاره کلبه چوبی در اولسبلنگاه و شنیدن صدای پرندگان ، این منطقه زیبا گاهی به عنوان یک بهشت ​​گمشده در شمال ایران خوانده می شود. برای رسیدن به این ییلاق اولسبلنگاه باید خودتان را به ماسال مقصد گردشگری محبوب برسانید. کوهها با دره های سبز در صدر قرار گرفته و جنگلهای بی نظیر تا آنجا که چشمها می توانستند ببینند.

برای رزرو کلبه در اولسبلنگاه کلیک کنید

گیلان یکی از معروف ترین استان های شمالی است. بیشتر افراد محلی ترجیح می دهند اوقات تعطیلات خود را در یکی از مناطق تفریحی گیلان بگذرانند و از شلوغی و سردردهای زندگی در شهر فرار کنند. به ویژه شهرستان ماسال ، برخی از جاذبه های منحصر به فرد نفس گیر را ارائه می دهد.

اجاره کلبه در ییلاق ماسال

به جز هتل جدیدی که در این روستای ییلاقی بنا شده است ، بقیه خانه ها چوبی هستند و اجازه ساخت خانه ها با مصالح را نمی دهند. متأسفانه ، این روستا به یک شبکه برق مجهز نیست و برق برای همه موارد با موتور برق تأمین می شود. اما جای نگرانی نیست ، زیرا همه خدمات در کلبه ها وجود دارد.

اجاره کلبه چوبی در اولسبلنگاه

اجاره ویلا در ییلاقات ماسال

اولسبلنگاه یکی از بی نظیرترین ییلاقات ماسال است که در ارتفاع 1489 متر از سطح دریا قرارگرفته است. این منطقه دارای مراتع زیادی است و خانه ها بیشتر از چوب ساخته شده اند. ساکنان این منطقه شهروندان ماسال هستند که برای استراحت در آنجا زندگی می کنند و فصل گرما را سپری می کنند. اولسبلنگاه یک بهشت ​​روی زمین است. ویلا و خانه های زیبا برای اقامت در دسترس هستند.

اجاره کلبه در روستای اولسبلنگاه

کلبه های این روستای دارای برق شهری نمی باشند و برای روشنایی از موتور برق استفاده می کنند و همچنین آب مصرفی روستا از چشمه می باشد. ویلاها به صورت پراکنده در روستا هستند و تمام مناظر اطراف به خوبی مشاهده می شود.

اجاره کلبه چوبی در اولسبلنگاه ماسال

سفر به این روستای ییلاقی یکی از بهترین خاطرات خواهد بود. در بهار و تابستان به دلیل سرما و مه آلودگی منظره روستا حیرت انگیز است. در این روستا برای اقامت می توانید از کلبه های چوبی و خانه های زیبا برای اقامت استفاده کنید.

اجاره کلبه چوبی در اولسبلنگاه

ماسال ییلاق رویایی اما دیدنی

ماسال در شمال ایران شهری زیبا در استان گیلان است که در کنار کوه های تالش واقع شده است. این شهر در 50 کیلومتری غرب رشت قرار دارد و گردشگران زیادی را از سراسر کشور به خود جلب می کند. طبیعت زیبا و جنگل های سرسبز یکی از دلایلی است که توجه اکوتوریست ها را به این منطقه جلب می کند. اقیانوس ابر در این منطقه پدیده زیبایی است. و این باعث می شود که رویای شما از راه رفتن روی ابرها در واقعیت محقق شود.

اجاره کلبه چوبی در اولسبلنگاه

جاذبه های طبیعی ماسال

در این شهر بیش از 17 غار بزرگ و کوچک وجود دارد که بزرگترین آن (غار آویشو) در شاندرمن، واقع شده است. از دیگر جاذبه های طبیعی ماسال می توان به جنگلهای توسکا ، سایت تاریخی با صخره های بلند ، گیله سرا ، پارک جنگل ریزمندان اشاره کرد.

ماسال همچنین به عنوان شهر آبشارها شناخته می شود. آبشار ویواز در مجاورت دشت النزه در شاندرمن ، آبشار خون که بیش از 15 متر ارتفاع دارد و آبشار رامینا که حدود 10 متر ارتفاع دارد ، آبشارهای معروف ماسال هستند.

اولسبلنگاه کجاست؟

دهکده کوهستانی اولسبلنگاه درتابستان به دلیل آب و هوای بینظریش میزبان مسافران زیادی می شود و دراین موقع از سال تعداد جمعیت در این روستا بسیار زیاد است. خانه های این روستا اکثرا چوبی است و اکثراً ساکنان اصلی مردم ماسال هستند که معمولاً برای تعطیلات تابستانی به روستا می روند.

اجاره کلبه چوبی در اولسبلنگاه

اولسبلنگاه در انتهای جاده خروجی در قسمت جنوبی ماسال قرار دارد. طول جاده ای که که ماسال را به اولسلبنگاه پیوند می دهد آسفالت می باشد و در حدود 25 کیلومتر طول دارد. روستاهای ییلاقی تابستانی ماسال از زیباترین و بکرترین مناطق این منطقه است که گردشگران زیادی را به خود جلب می کند.

بهترین فصل برای سفر به اولسبلنگاه

اولسبلنگاه واقع در ارتفاعات استان گیلان ، دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است. با این وجود ، ممکن است شب ها و صبح ها بسیار سرد شود. بنابراین ، به نظر می رسد تابستان و اواخر بهار بهترین فصول برای سفر به اولسبلنگاه است.

اجاره کلبه چوبی در اولسبلنگاه

با این وجود ، جاذبه های طبیعی این منطقه در طول پاییز نیزدیدنی و هیجان انگیز است (خصوصاً اوایل پاییز که خیلی سرد نیست) با این وجود ، زمستان های این روستا بسیار سرد و یخ زده و امکان تردد بسیار خطرناک است.

 

برچسب ها

اجاره کلبه جنگلی در ییلاقات اولسبلنگاه قیمت اجاره کلبه در اولسبلنگاه اجاره کلبه در روستای اولسبلنگاه اجاره کلبه چوبی اولسبلنگاه اجاره کلبه جنگلی در اولسبلنگاه کلبه اجاره ای در اولسبلنگاه اجاره کلبه در اولسبلنگاه ماسال اولسبلنگاه کجاست؟ اجاره ویلا در ییلاقات ماسال اجاره کلبه چوبی در اولسبلنگاه ماسال اجاره کلبه چوبی در ییلاق ماسال اجاره ویلا در اولسبلنگاه اجاره کلبه چوبی در اولسبلنگاه اجاره کلبه چوبی ییلاق اولسبلنگاهارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنیددیدگاه ها

گروه بندی