پشتیبانی 09114481870 انتخاب استان ارسال خبر و مقاله ثبت اقامتگاه ۰

بدون دیدگاه

اجاره ویلا در جهان نما : بهترین خانه های روستایی با چشم اندازی فوق العاده و طبیعت بکر و برای اقامت به دنبال اجاره ویلا در جهان نما را در گلستانیها جستجوکنید. جهان نما روستایی دیدنی بر فراز ابرها که شما می توانید در میان ابرها قدم بزنید. این روستا به دلیل قرار گیری در ارتفاعات امکانات زیادی ندارد و شما نمی توانید برای اقامت در جهان نما به دنبال ویلای لوکس باشید. در روستای جهان نما شما با امکانات شهری باید خداحافظی کنید و برای اجاره خانه در روستای جهان نما باید به دنبال خانه های روستایی باشید. به قدری این خانه ساده و با نظم خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته است که شما فکر می کنید وارد یه ماکت از خانه های روستایی شده اید. حتما برنامه سفر به جهان نما را داشته باشید چراکه رویایی بی نظیر است.

برای اجاره ویلا در جهان نما یا اجاره کلبه در جهان نما با شماره 09114481870 خانم بیات تماس حاصل نمایید.
 

جهت اجاره ویلا در جهان نما روی تصویر زیر کلیک کنید

اجاره ویلا در جهان نما

ییلاق جهان نما گرگان کجاست؟

گلستان خطه سرسبزی است که شما برای اینکه بتوانید تمام مناطق گردشگری آن را ببینید باید ماه ها بار سفر را ببنید و امروزمی خواهیم شما را با دهکده جهان نما اشنا کنیم. جهان نما یکی از مناطقی بسیار زیبا و بکر می باشد که دارای جنگل های انبوه است. مساحت ۳۰ هزار و ۶۵۰ هكتار كه در شرقی‌ترین قسمت رشته كوه البرز قرار دارد. ارتفاع آن در حدود ۳ هزار و ۸۶ متر است و از فراز مرتفع‌ترین قسمتهایش می‌توان چشم‌اندازهای زیبای كردكوی، گرگان و بندر تركمن را تماشا كرد. دهكده ییلاقی جهان‌نما در مرکز این جنگل مرتفع قرار دارد؛ روستانشینان منطقه از اواسط بهار تا اوایل پاییز برای چراندن گوسفندان و بر پا كردن كندوهای عسلشان به آنجا می‌روند و در خانه های روستایی خود سکنی می‌گیرند.

روستای جهان نما گرگان - گلستانی ها

در این روستا شما هیچ یک از امکانانت شهری را نخواهید دید و باید خودتان را برای زند گی روستایی چند روزه آماده کنید. در این روستا برق ، آب لوله کشی و حمام به صورت خصوصی ندارد و شما باید ظرف های خودتان را جمع کنید و بساط شستشو را به داخل حیاط بیارید و از تانکرهای آب لوله کشی استفاده کنید.

اجاره ویلا در روستای جهان نما

جهان نما یکی از روستاهای ییلاقی می باشد که به دلیل بکر بودن و به دور از امکانات شهری بسیار معروف است. طبیعت بکر و بی نظیر آن و همچنین دیدن اقیانوس ابرها بر فراز قله شور زندگی را در شما به جریان می اندازد. ویلاهای اجاره ای در روستای جهان نما امکانات بسیار زیادی ندارد اگر شما به دنبال اجاره خانه در جهان نما هستید می توانید برای اقامت از ویلاهای گلستانی ها  استفاده کنید.

اجاره ویلا در جهان نما

اجاره کلبه در جهان نما

کلبه های این روستا بسیار ساده و بدون زرق و برق شهری می باشد و شما می توانید حس زندگی روستایی و طبیعت شگفت انگیز را در این خانه ها تجربه کنید. در ابن خانه های روستایی شما فقط یک اتاق ، بخاری برای گرمایش و لوازم اولیه برای پخت و پز دارید. البته ناگفته نماند شما می توانید برای لذت بردن از غذاهای محلی منطقه حتما سفارش پخت غذا بدید و از خوردن آن در فضای دنج روستا لذت ببرید.

اجاره ویلا در جهان نما

اقامت در روستای جهان نما

برای اقامت در روستای جهان نما باید از کردکوی به سمت روستای یزدان محله حرکت کنید. از کردکوی تا میل رادکان مسیر کاملا آسفالت میباشد و شما از مسیر سمت راست بعد از دو ساعت نیم رانندگی به جهان نما خواهید رسید و با دیدن خانه های سنتی در دشت بکر و رویایی همه مسیر را فراموش خواهید کرد.

اجاره خانه روستایی در جها نما - گلستانی ها

جاذبه های دیدنی ییلاق جهان نما

آثار تاریخی : امام زاده روشن آباد ، برج معروف رادکان به ارتفاع 30 متر، گورستان کمرسرک ،گورستان جلینگ بلینگ ، پارک جنگلی امام رضا ، دهکده ییلاقی درازنو و جهان نما و جاده شاه عباسی , محیط بانی , جنگل ترکت , کوه آتشان , چشمه تکدار , جنگل موزی دار, چکل با ارتفاع 3000 متری از سطح دریا  و ابشار کله قندی می توان اشاره کرد. برای بازیدی از تمامی این جاذبه های گردشگری در جهان نما شما باید در حدود 5 روز دراین منطقه اقامت داشته باشید.

برج تاریخی رادکان

این برج در جنوب شهرستان کردکوی در غرب استان گلستان قرار دارد و یکی از آثار تاریخی و دیدنی این استان با بیش از یک هزار سال قدمت است. این برج با حدود 32 متر ارتفاع و 15 متر قطر از 2 قسمت گنبدی و بدنه تشکیل شده که گنبد آن به صورت مخروطی بلند و  کشیده و به صورت 2 پوسته‌ای است.

این بنای تاریخی و بلند با توجه به اینکه در مسیر جاده ابریشم قرار دارد در گذشته به عنوان راهنمای بازرگانان و مسافران مورد استفاده قرار می‌گرفت. از نظر موقعیت جغرافیایی این برج در یک منطقه کوهستانی، جنگلی و بر فراز تپه طبیعی صخره‌ای در نزدیکی روستایی به همین نام احداث شده‌است. مسیر رسیدن به این برج کاملا آسفالت می باشد.

آبشار رویایی جهان نما

آبشار جهان نما تقریبا باید یک ساعت پیاده روی کنید که مسیر کاملا دارای شیب تند و باید به همراه لیدر و راه بلد محلی باشید که گم نشوید. در مسیر این آبشار شما نمی توانید بچه به همراه داشته باشید و باید حتما کفش کوهنوردی و مناسب داشته باشید و همراه خود حتما بیسکویت و آب داشته باشید.

چکل جهان نما

جهان نما به دلیل قرار گرفتن در ارتفاع بسیار زیاد شما می توانید ساعت ها به تماشای رقص ابرها بنشینید و لذت ببرید. مسیر دسترسی به این چکل کاملا آسان و با ماشین هم می توان رفت. در این ارتفاع شما می توانید بیشتر مناطق را در زیر پای خودتان ببینید. در مسیر شما چشمه آب گوارایی وجود دارد که خاصیت درمانی هم دارد و می توانید موقع بازگشت به منزل از این آب برای خودتان بیارید.

قبرستان جلینگ بلینگ

این قبرستان در جهان نما می باشد که برای دیدن آن باید در حدود یک ساعت پیاده روی کنید و مسیر آن قابل تردد ماشین نیست. در این قبرستان تعدادی از قبرهای گبری نیز وجود دارد.

مسیرهای دسترسی به جهان نما

از گرگان به سمت کردکوی و سپس نرسیده به درازنو راست ازکنار روستای یزدان محله مسیر خود را ادامه دهید تا در نهایت به جهان نما می رسید که طول مسافتی که شما از کردکوی به جهان نما دارید در حدود سه  ساعت و نیم و 90 کیلومتر که 40 کیلومتر آن خاکی می باشد. شما به روستای یزدان محله می رسید و با اولین دوراهی مسیر خود را از سمت راست ادامه دهید (مسیر سمت چپ به سمت درازنو می باشد) تا به روستای رادکان برسید.

بعد از ان دوراهی گنداب را خواهید دید که این بار باید مسیر خود را از سمت چپ ادامه بدید و کاملا مسیر خاکی و پر ازگرد و غبار است و پیشنهاد می شود اگر ماشین از لحاظ فنی مشکلی ندارد می توانید با خیال آسوده به مسیر خود ادامه بدهید اما بهتر است که افرود کرایه کنید.

جاده کردکوی به جهان نما

اگر بخواهید از سمت دامغان نیز می توان به جهان نما رسید به این طریق که از دامغان به چشمه علی، سپس به سمت دیباج، چشمه سار و روستای حاجی آباد رفته و از آنجا به سمت جهان نما حرکت کنید. مسیر از این سمت بسیار رویایی و زیباست و شما در تمام مسیر محو تماشای طبیعت بکر خواهید شد. کل مسیر شما خاکی اما قابل تردد می باشد و جاده سربالایی و یا سراشیبی تندی ندارد و شما با دو ساعت و نیم رانندگی می توانید  خودتان را به بهشت جهان نما برسانید.

محصولات ارگانیک در جهان نما

کره محلی , عسل طبیعی از دل جنگل و کوه , نان محلی , غذای آتشی

غذاهای سنتی و معروف جهان نما

شما می توانید در جهان نما بوی نان محلی که از تنور آتشی بیرون می آید به خوبی استشمام کنید. همچنین خوردن کره محلی , تخم مرغ محلی و نیمرو آتشی بر فراز کوهها بسیار دلچسب می باشد. غذای معروف و بسیار خوشمزه این منطقه گوشت ته چین با برنج محلی می باشدکه عطر و طعم بسیار خوبی دارد.

غذاهایی که دراین منطقه طبخ می شود شامل میرزا قاسمی , آبگوشت , ته چین گوشت , کباب مرغ , اکبر جوجه , پلو , قیمه بادمجان و ... که تمامی این غذاها با آتش پخت می شود.

با چه ماشینی به جهان نما برویم؟

مسیر حرکت شما تا میل رادکان آسفالت می باشد و مشکلی برای شما وجود ندارد و از آنجا به بعد شما میتوانید با ماشین های کوهستانی و یا ماشین های کرایه ای به سمت جهان نما حرکت کنید. هزینه کرایه برای از کردکوی برای هر پاترول 2500 هزار تومان میباشد. البته اگر هوا خوب باشد و بارندگی نباشد و جاده خشک باشد با ماشینهای شخصی می توان رفت .

اما باید دقت داشته باشید که جاده کاملا خاکی و پر از گرد و خاک می باشد. و تقریبا تا 2 ساعت رانندگی مشکلی برای شما پبش نخواهد امد اما وقتی به منطقه مگسی می رسید دیگر خبری از خیابان هموار نمی باشد و شما باید راننده توانایی باشید که بتوانید از این سربالایی تند با پیچ های تند عبور کنید. و بعد از عبوراز چند پیچ تند شما به جاده کمی هموار خواهید رسید و تابلو جهان نما را خواهید و از اینجا حدودا 20 دقیقه رانندگی کنید به روستای جهان نما خواهید رسید.
اجاره ویلا درجهان نما

اجاره ویلا درجهان نما

2. چشمه ها : به دلیل کوهستانی بودن این منطقه چشمه های مختلفی ار قبیل پیر زن چشمه ، سرخ چشمه ، سوته ، تول بنه ، نخود چشمه امام وردی ، چهار سرا ، تاجین چشمه ، مراد چشمه ، آبگرم زیارت ، مازوکش و شربت نیز می باشد.

3. رودخانه ها : رودخانه مغزی ، رود خانه جهر باغ ، رودخانه ترکت و رودخانه سفید رود می باشد.

4. کوه ها : شاه پسند ، دوکالی ، کالت و چلستان ، تلمبار ، لنده کوه و زبله می توان نام برد.

دهکده زیبای جهان نما علاوه بر گردشگران داخلی بسیار از توریست های خارجی را به سمت خود جذب کرده است و هر ساله تعداد زیادی مسافر به این دهکده سفر می کند. آب و هوای این روستا و مناطق بکر و طبیعت زیبای آن و همچنین مردمانی خونگرم و مهربان و تمامی غذاهای خوشمزه و ارگانیک آن که حاصل دست پخت خانم های با سلیقه این خطه می باشد باعث شده است که نام جهان نما بر سر همه زبان ها باشد.

هر فصل از این دهکده توریستی جلوه و رنگ منحصر به فردی دارد که سبب جذب بازدید کنندگان، در تمام فصول خواهد شد. با اجاره ویلا در جهان نما سفری لذت بخش برای خودتان رقم بزنید.

اجاره ویلا درجهان نما

اجاره ویلا درجهان نما

خانه های مردم این روستا بسیار ساده و بدون زرق و برق مردمان شهر می باشد. خانه های با سقف های شیروانی , مواد خوراکی طبیعی و لبنیات اصل محلی و روستای به دور از تکنولوژی روز دنیا به طوریکه آنتن های تلفن در آنجا جوابگو نیست و همه زیبای طبیعت و زندگی آن به دور از دغدغه می باشد.

آب و هوای بدون آلودگی و در دل دامان پر مهر طبیعت یک سفر رویایی را بگذرانید.طبیعت سر سبز و زیبای روستا، سال های سال است که توسط بومیان منطقه حفاظت می شود تا به درستی به دست آیندگان برسد. این فضای زیبا سال های زیادی است که افرادی گوناگون را از سراسر کشور به خود جذب می کند.

برای اجاره ویلا در جهان نما به دنبال ویلاهای لاکچری و شیک نباشید اینجا شما باید برای اقامت از خانه های روستایی بدون هیچ زرق و برقی استفاده کنید.

 بهترین فصل سفر به جهان نما

جهان‌نما پاییز و زمستان‌های دیدنی اما خیلی سردی دارد،این فصل برای کسانی خوبه که عاشق کوهنوردی و برف بازی هستند اما اگر دل این کار را ندارید حتی فکر رفتن توی این فصل رو از سرتون بیرون بیارید.

اما د رمورد بهار و تابستان که خیلی هم وقتشه دارن و هم این فصل دوست دارن بهترین موقع رفتن به جهان نما است. در این دو فصل چشمه ها , آبشار ها پر آب هستند و جنگل سرسبز می باشد. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که در فصل گرم علاوه بر اجاره ویلا در روستای جهان نما شما می توانید کمپ هم بزنید.

برای دیدن اقیانوس ابر شما باید برنامه هواشناسی ببینید که هوا ابری باشه و احتمال اینکه همیشه باشه وجود نداره و اگر شانس با شما یار باشه حتما بخواهید دید.

اجاره ویلا درجهان نما

شما می توانید در این سفر به این دهکده جهانی زیبا تجربه یک اقامت بدون دردسر را با تیم گلستانیها داشته باشید و زمانیکه عازم سفر به جهان نما شدید برای اجاره ویلا در جهان نما مشکلی نداشته باشید و با خیال آسوده برنامه سفرتون اوکی کنین.

اجاره ویلا درجهان نما

جهان نما با خودمان چی بیاریم؟

در این روستا امکانات کافی برای اقامت شما وجود ندارد پس بهتر است که مرغ ، مواد اولیه غذایی ، پتو و ملحفه داشته باشید. نیازی نیست که همراه خود آبمعدنی داشته باشید چراکه در این روستا چشمه های متعددی با آب بسیار گوارا وجود دارد که با خیال راحت می توانید نوش جان کنین. حتما همراه خودتان ظرف داشته باشید تا از این آب گوارا با خودتان ببرید.

در روستا قصابی برای خرید گوشت مرغوب و سوپرمارکت برای خرید اولیه می باشد ولی حتما همراه خودتان پول نقد به همراه داشته باشید چرا که اونجا خبری از کارت خوان و اینترنت برای پرداخت نیست.

 

 

برچسب ها

اجاره ویلا در جهان نما گرگان اجاره ویلا در روستای جهان نما اجاره ویلا در دهکده جهان نما کلبه بومگردی در جهان نما بهترین فصل سفر به جهان نما جاذبه های دیدنی دهکده جهان نما مسیرهای دسترسی به جهان نما کلبه های جنگلی در جهان نما اجاره ویلا در روستای جها نما اقامت در روستای جهان نما جهان نما گرگان کجاست اقامتگاه در جهان نما اجاره کلبه در جهان نما سوئیت اجاره در جهان نما اجاره ویلا در جهان نما اجاره خانه روستایی در چهان نما فاصله جهان نما تا گرگان اجاره خانه در روستای جهان نما اجاره ویلا جهان نما سوئیت اجاره جهان نما ییلاق جهان نما کمپ جهان نماارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنیددیدگاه ها

گروه بندی