پشتیبانی 09114481870 انتخاب استان ارسال خبر و مقاله ثبت اقامتگاه ۰

بدون دیدگاه

آبشار رامینه در ماسال کجاست؟ ییلاقات ماسال مانند قطعه ای از بهشت میباشد که شما در این مقاله با آبشار رامینه که یکی از جاهای دیدنی ماسال است آشنا می شوید. در شهرستان ماسال آبشارهای زیادی وجود دارد که معروف ترین آن می توان به آبشارویوز در بخش ییلاقی النزه که در شاندرمن واقع شده است و همچنین آبشار خون که ارتفاعی بالغ بر 15 متر دارد و در قسمت اولیه دره جنگلی خون قرار گرفته است و یا آبشار زیبای رامینه که در حدود سیصد و پنجاه متری در قسمت بالایی جاده رامینه واقع شده است، نام برد.

شماره تماس اجاره ویلا در ماسال و ییلاقات ماسال 09114481870

مشخصات آبشار رامینه

آبشار رامینه از زیباترین آبشارهای این منطقه می باشد که در قسمت بالایی جاده اصلی و در میان انبوه درختان جنگلی می باشد و در فاصله ده دقیقه ای از جاده اصلی قرار گرفته است. این آبشار دیدنی در ارتفاع 629 متری از سطح دریا واقع شده و طول آن نیز به 10 متر میرسد.

مسیر دسترسی به آبشار رامینه ماسال

مسیر رسیدن به آبشار رامینه سر بالایی و دارای شیب زیادی می باشد که باید به صورت پیاده طی شود. مسیر مناسب دسترسی به آبشار در حال آماده شدن است و مدیر هتل رامینه پیگیری هایی دراین زمین انجام داده است. برای دسترسی به آبشار رامینه باید به شهرستان ماسال در استان گیلان سفر کرد و  قبل از منطقه اسب ریسه این آبشار دقیقا در مقابل هتل رامینه واقع شده است.

 

برچسب ها
ارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنیددیدگاه ها

گروه بندی