پشتیبانی 09114481870 انتخاب استان ارسال خبر و مقاله ثبت اقامتگاه ۰

سایت پروازی ریگ چشمه کجاست؟

بدون دیدگاه

سایت پروازی ریگ چشمه کجاست؟ جایی که ایستاده بر ارتفاعی بلند؛ تجهیزاتی برای شروع تجربه ای هیجان انگیز در اختیارتان قرار می گیرد. حس جداشدن از زمین، شوری بر دلتان می اندازد، اما نترسید، چند قدمی به جلو بردارید و ناگهان خود را معلق بین زمین و آسمان ببینید. بالاتر و بالاتر می روید و در کرانه آسمان گم می شوید و تنها چتری در بالای سر وطنایی به کمر همراهی تان می کند. رویای پرواز، حسی سبکبار وحالی شگفت انگیز داشته و دارد و آدمی از گذشته مشتاق پرواز بوده است.

برای اجاره ویلا در ریگ چشمه مینودشت با شماره 09114481870 تماس بگیرید

تجربه پرواز در ایران، برای کسانی که عاشق لمس تجربه معلق ماندن در آسمان هستند نیز وجود دارد و آرزوی پرواز دیگر آرزوی دوری نیست و در سال های اخیر سایت های پروازی ایجاد شده تا دوستداران پرواز، هیجان خود را با پاراگلایدر سواری تخلیه کنند و لذت ببرند. استان گلستان از جمله مکان هایی است که چند سایت پروازی معروف و زیبا دارد تا به صورت آموزشی و تفریحی از امکانات پرواز و پاراگلایدر استفاده کنید. ایام نوروز که وضعیت هوا مساعد است. این سایت ها مکان مناسبی برای سفرو تجربه خارق العاده پرواز است.از جمله یکی از این سایت هاسایت پروازی ریگ چشمه است.

آدرس سایت پروازی ریگ چشمه

سایت پروازی ریگ چشمه در نزدیکی روستایی به همین نام در شهرستان مینودشت یک سایت دیواره‌ای بسیار زیبا است، این سایت با دیواره‌ای تقریبا دو کیلومتری، قابلیت پروازهای طولانی و تاپ‌لند (فرود در محل پرواز) را فراهم می‌کند.

چطوری به سایت پروازی ریگ چشمه بریم؟

سایت پروازی ریگ چشمه با ارتفاع حدوداً 800 متر در انتهای مسیر جنگلی تنگه چهل چای و در فضایی سرسبز و جنگلی با وجود مراتع و زمینهایی در مسیر پرواز که پروازی زیبا و رویایی را با طی مسافتی بسیار هموار با ترمالها و بادهایی نسبتاً یکدست ، پروازی رویایی را در اذهان باقی می گذارد . مسیر رسیدن به این سایت با هر نوع خودرویی امکان پذیر است . این سایت در زمستان 84 توسط تیم پروازی آسمان مینودشت ، افتتاح گردید و پروازهای زیادی نیز در این سایت انجام شده است.

 

 

برچسب ها
ارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنیددیدگاه ها