اجاره ویلا ارزان در زیارت

۹/اردیبهشت/۱۳۹۹ مقالات بدون دیدگاه

اجاره ویلا ارزان در زیارت: یکی از بکرترین روستاهای دیدنی گرگان روستای زیارت است. این روستا دارای آب و هوای فوق العاده است که یکی از بهترین مقاصد سفر است. اما مهم ترین نکته اجاره ویلا در زیارت است. در این روستا به دلیل استقبال زیاد ویلاهای زیادی با امکانات متفاوتی ساخته شده است که به طور مستقیم بر روی قیمت اجاره ویلا در زیارت تاثیر گذاشته است. در این مقاله با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که چقدر هزینه برای اجاره ویلا با قیمت مناسب در زیارت باید پرداخت کنید.

روش های اجاره ویلا در زیارت گرگان

در این روستا اجاره ویلا و داشتن مکانی برای اقامت بسیار مهم است و شما برای اجاره ویلا در زیارت می توانید از چندین روش استفاده کنید.

سایت‌های آنلاین

سایت‌های آنلاین معمولاً گزینه‌های خوبی برای آگاهی از قیمت خانه‌ها و اجاره آن‌ها هستند. هم‌چنین برخی از آن‌ها با ارائه عکس‌هایی از محیط داخلی خانه، باعث می‌شوند شما با اطمینان بیشتری می توانید دست به اجاره ویلا در زیارت بزنید.

اپلیکیشن‌ها

با گسترش تکنولوژی و استفاده اکثر افراد جوامع از موبایل، اپلیکیشن‌های زیادی ساخته شدند که ضمن اطلاعات کافی که به شما می‌دهند، دسترسی خوبی نیز به شما می‌دهند.

در ادامه باید ذکر کنیم که اگر کسی را در آنجا می‌شناسید، بهترین راه این است که با او برای اجاره ویلا در زیارت مشورت کنید. افرادی که در آن محیط زندگی کرده باشند و یا لااقل با آن محیط به‌واسطه سفرهای قبل آشنایی داشته باشند، بهترین افراد برای همراهی و مشورت هستند.

چند نمونه از آگهی‌های اجاره ویلا در زیارت گرگان

اجاره خانه سنتی در زیارت بهترین گزینه برای خانواده هایی که علاقه به زندگی روستایی دارند و تمایل دارند چند روز سفر را در خانه های آپارتمانی زندگی نکنند.

قیمت اجاره خانه سنتی در زیارت برای هر شب 260 هزار تومان

اجاره ویلا ارزان در زیارت
اما اگر به دنبال آپارتمان مبله در زیارت هستید قیمت اجاره روزانه آپارتمان مبله در زیارت بستگی به تعداد اتاق خواب های آن دارد که تک خواب و یا دو خواب و یا اینکه از چه امکاناتی برخوردار باشند.

قیمت اجاره روزانه آپارتمان مبله تک خواب برای هر شب 150 هزارتومان

امکانات سوئیت شامل اتاق خواب , تختخواب دو نفره , آشپزخانه , میز ناهاخوری , لوازم خواب و معمولا ظرفیت آن برای 4 نفر می باشد.

اجاره ویلا ارزان در زیارت

قیمت اجاره روزانه آپارتمان مبله دو خواب برای هر شب 200 هزار تومان

این سوئیت آپارتمان دو خوابه از امکانات کامل تری برخوردار است و از لحاظ متراژ نیز بزرگتر است. امکانات آن شامل مبلمان , تراس با ویوی جنگل , لوازم آشپزی , بخاری برای گرمایش و پنکه برای سرمایش و همچنین دو تختخواب دو نفره در هر اتاق می باشد.

اجاره ویلا ارزان در زیارت

توجه داشته باشید که این قیمت‌ها با توجه به ایام مختلف سال و هم‌چنین مکانی که خانه یا آپارتمان در آن قرار دارد، بالا و پایین و همچنین تعداد نفرات متغیر می‌شوند.

اما این بار به سراغ سوئیت آپارتمان های گران تری می رویم و مقایسه می کنیم که علت اختلاف قیمت آن به چه صورت است.

اجاره سوئیت در روستای زیارت برای 4 نفر

سوئیت اجاره ای در زیارت برای 4 نفر در مساحت کوچکتری می باشد و قیمت نیز ارزان تر است. اما گاهی با قیمت زیادی برای اجاره سوئیت تک خواب در زیارت مواجه می شویم که تنها علت اصلی آن امکانات و موقعیت ویلا می باشد. در روستای زیارت معمولا افراد به دنبال سوئیت های هستند که دارای تراس با ویوی خوب و در طبقات بالاتر باشد.

این سوئیت های اجاره ای با اینکه تک خواب هستند اما به دلیل قرار گرفتن در موقعیت بهتر و همچنین دارا بودن امکانات بیشتر قیمت بالاتری دارند.

اجاره ویلا ارزان در زیارت

اجاره سوئیت دو خواب در زیارت کمتر از 400 هزار تومان

سوئیت آپارتمان های دوخواب که بین قیمت 300 تا 400 هزا رتومان می باشند معمولا طرفداران زیادی دارند و مناسب برای تعداد 4 تا 6 نفر می باشند. این ویلاهای اجاره ای در زیارت دارای امکانات بهتر و همچنین تراس با ویوی مناسبی می باشند.

اجاره ویلا ارزان در زیارت

روستای زیارت کجاست؟

زیارت یکی از روستاهای بخش مرکزی شهر گرگان واقع در استان گلستان است. روستای زیارت در ادامه بلوارناهارخوران به سمت کوه های جنوب شهر و در حدود 10 کیلومتر بعد از ناهارخوران است. مردم این روستا در زمان های خیلی گذشته گالش نشین بودند و به مرور زمان این زندگی سنتی را ترک کردند و به دامداری و کشاورزی پرداختند.

دیدنی های روستای زیارت

قبل از اینکه به سراغ اجاره ویلا در زیارت برویم باید بدانیم که در این روستا چه مکان هایی در انتظار ماست. از مکان های دیدنی روستای زیارت آبشارهای بی نظیر آن , چشمه آبگرم، امامزاده و همچنین بافت قدیمی روستا اشاره کرد.

از نکات جالب دیگر این روستا عمر طولانی مردم آن می باشد و گمان می کنیم دلیل اصلی آن زندگی طبیعی و استفاده از لبنیات و مواد غذایی جنگلی می باشد.

اجاره ویلا ارزان در زیارت

امروزه با استقبال بسیار زیاد گردشگران دیگر این روستا مانند گذشته نیست و با سرعت زیادی رو به گسترش است. خانه های سنتی و گلی جای خود را به آپارتمان ها و ساختمان های چندین طبقه داده اند.

چرا باید به روستای زیارت بریم؟

روستای زیارت یکی از ییلاق های بسیارزیبای شمال و از مکان‌های دیدنی استان گلستان است و به لحاظ حیات‌های تو در تو و رنگ دیوارخانه‌ها و قدمت آن جزو ۲۰ روستای برتر گردشگری ایران است. جاده جنگلی این روستا بسیار دیدنی است که به ناهارخوران گرگان متصل است.

ادرس روستای زیارت

روستای زیارت که از جاذبه‌های گردشگری گلستان به شمار می‌آید در دره رودخانه «خاصه رود» قرارگرفته و در دامنه این رود گسترش پیداکرده است. اگر می‌خواهید محدوده‌های این روستای در حال گسترش را بشناسید باید بگوییم که روستای زیارت از شمال به نهارخوران و ارتفاعات «بند سر» و «خمام شهر»، از شرق به ارتفاعات «خال دره»، از غرب به ارتفاعات «ادیم» و «مازوکش» و «کمرسر» و از جنوب به آبشار و ارتفاعات پوشیده از جنگل محدود می‌رسد.

اجاره ویلا ارزان در زیارت

بنابراین، اگر قصد سفر به این منطقه را دارید، طوری برنامه اقامتتان را بچینید که بتوانید از این جاذبه‌های طبیعی دیدن کنید. این البته به‌جز آبشار زیارت، چشمه آبگرم، امامزاده عبدالله و همچنین بافت قدیمی روستا است که می‌توانند مهم‌ترین دیدنی‌های سفر شما باشند.

به‌طور کلی اگر قصد سفر به این طبیعت بسیار زیبا را دارید، به چگونگی اجاره ویلا در زیارت گرگان توجه کنید تا از سفرتان لذت ببرید.

 

برچسب ها: ویلا ارزان قیمت در زیارت قیمت اجاره روزانه آپارتمان مبله دو خواب در زیارت قیمت اجاره روزانه آپارتمان مبله تک خواب در زیارت قیمت اجاره روزانه آپارتمان مبله در زیارت اجاره خانه سنتی در زیارت اجاره ویلا در زیارت گرگان اجاره ویلا ارزان در زیارت اجاره ویلا در زیارت قیمت اجاره ویلا در زیارت اجاره سوئیت در زیارت اجاره سوئیت ارزان قیمت در زیارت اجاره روزانه آپارتمان مبله در زیارتدیدگاه
دیدگاه شما :