اجاره ویلا در فیلبند

۱۰/آذر/۱۳۹۸ گردشگری در مازندران بدون دیدگاه

اجاره ویلا در فیلبند : فیلبند نام روستایی است در شهرستان بابل که زیبایی‌اش شما را به بند می‌کشد، آنطور که نتوانید دل از دیدنش بکنید. این روستای دارای اقامتگاه با قیمت بسیار مناسب و ارزان می باشد. سوئیت و ویلاهای روستای فیلبند دارای امکانات روستایی می باشد و شما میتوانید بهترین خانه های روستایی فیلبند را با چشم اندازی زیبا از اقیانوس ابر با قیمت باور نکردنی از شبی 200 هزار تومان برای اقامت خود در این روستا رزرو کنید. جهت اجاره ویلا در فیلبند با این شماره تماس گیرید.

09114481870

اجاره ویلا ارزان در فیلبند

اقامتی هیجان انگیز و بی نظیر را در فیلبند تجربه کنید. این سوئیت دارای یک اتاق خواب و امکاناتی نظیر مبلمان , تخخواب ,حمام گرم و یک تراس با مساحت 15 مترمربع شما را به تماشای منظره بی نظیر طبیعت و ابرها دعوت می کند.

زمان آن رسیده است که دل از زندگی شهری برکنید و خودرا در میان این روستای ییلاقی رها کنید و تجربه یک زندگی شیرین را به همراه عکاسی در کنار خانواده برای خود رقم بزنید پیشنهاد می کنم برای اقامت اجاره ویلا کوهستانی در فیلبند را انتخاب کنید چرا که این ویلاها با ویوی به سمت اقیانوس ابرهستند که لذت سفر را دو چندان می کنند. ظرفیت این سوئیت برای 3 الی 5 نفر کافی می باشد و می توانید یک حل خوب و فراموش نشدنی در تراس این سوئیت برای خود و خانوادتان رقم بزنید. کد اجاره ویلا در فیلبند 283 می باشد.

این روستا اوج و ارتفاعی غرورآمیز دارد و به بام مازندران مشهور است. فیلبند بر فراز ابرها منظره‌ای بی‌نظیر را در دل رشته‌کوه البرز رقم زده و با سرما و خرمی بی‌مثالش گردشگران را محو زیبایی خود می‌کند.

روستای فیلبند یکی از بهترین روستاهای ییلاقی و معروف ایران محسوب می شود که مردم از گوشه کنار برای دیدن اقیانوس ابرها به این منطقه رویایی سفر می کنند. اگر شما هم قصد برنامه ریزی برای سفر دارید برای اجاره ویلا در روستای فیلبند عجله کنید.

روستای فیلبند کجاست؟

فیلبند در فاصله 86 کیلومتری شهر بابل از توابع استان مازندران قرار دارد. این روستا با اینکه در فاصله 30 کیلومتری آمل قرار گرفته است ولی جزء شهر بابل محسوب می شود. فیلبند آخرین روستای منطقه چلاو محسوب می‌شود.

به دلیل ارتفاع زیاد و سرمای شدید در این منطقه رویش درختان درهم تنیده مشاهده نخواهد شد. سرمای هوا در فصل زمستان به قدری زیاد می یاشد که هر درختی تاب و توان رشد در این منطقه را ندارد و برخی از گونه های درخت ماند آلوچه ترش , زرشک جنگلی می توانند دراین منطقه رشد داشته باشند.

در این فصل سال تقربا روستا خالی از سکنه است و شما نمی توانید برای اجاره ویلا در فیلبند اقدامی انجام دهید و مسیر غیر قابل تردد است.

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره ویلا در فیلبند

شب در فیلبند کجا بمونیم؟

این روستا به دلیل مسیر طولانی و سختی که دارد ساخت هتل و یا ویلاهای با امکانات عالی مقدور نمی باشد و شما باید مدت زمان سفر خود را در خانه های مردم روستا باامکانات عادی گذران کنید. البته ناگفته نماند اگر لوازم کمپ به همراه دارید می توانید در این روستا کمپ بزنید. فقط دقت داشته باشید این روستا در فصل بهار و تابستان شبهای سردی دارد حتما پتو و کیسه خواب به همراه داشته باشید.

در نیمه اول سال با هجوم گردشگران زیادی به این روستا مواجه می شویم پس برای اجاره روزانه ویلا در فیلبند اقدام کنید وگرنه باید کمپ بزنید چرا که تعداد ویلا دراین روستا زیاد نیست.

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره ویلا در روستای فیلبند

اگر قصد اجاره ویلا کوهستانی در فیلبند را دارید می توانید بهترین ویلاها , خانه های روستایی را با ارزان ترین قیمت در سایت ما با چند کلیک ساده انجام دهید.

 

اجاره ویلا در فیلبند

قیمت اجاره ویلا در فیلبند

قیمت ویلای اجاره ای در فیلبند با توجه به زمان سفر متغیر می باشد اما شما میتوانید سوئیت و ویلاهایی را با ارزان ترین قیمت از شبی 150 هزار تومان برای اقامت خود رزرو نمایید. هر چند که در فصل بهار قیمت اجاره ویلا در روستای فیلبند با توجه به امکاناتی که دارد زیاد می باشد اما برای خوش گذرانی کمی باید دست به جیب بود.

از چه راهی به فیلبند بریم؟

فیلبند آخرین روستای منطقه چلاو می‌باشد و راه دسترسی ماشین رو به آن وجود دارد. برای رسیدن به فیلبند باید راهی جاده هراز شوید، حدودا 140 کیلومتر از سمت تهران برانید تا به 25 کیلومتری جنوب آمل برسید سپس وارد فرعی (سنگچال) شوید که در سمت راست شما قرار دارد و راه تان را به سمت روستای فیلبند در پیش بگیرید.

شما می توانید برای خوش گذرانی بیشتر یک روزرا در روستای زیبای چلاو هم سپری کنید و آرام آرام خود را در میان طبیعت زیبای فیلبند رها کنید.

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره ویلا در فیلبند

با چه ماشینی به فیلبند بریم؟

مسیر دسترسی به روستای فیلبند آسفات می باشد و شما با هر ماشینی میتوانید به این روستای ییلاقی سفر کنید و فقط دقت داشته باشید که این روستا آخرین روستا از منطقه چلاو محسوب می شود و دارای شیبی نسبتا تندی می باشد پس ماشن خود را قبل از حرکت چک کنید تا به مشکلی برنخورید.

برای سفر به فیلبند باخودمان چی ببریم؟

در این روستا امکاناتی مانند لوله کشی آب , سرویس بهداشتی عمومی , برق و سوپر مارکت می باشد. اما در فصل بهارو تابستان با ازدیاد جمعیت احتمالا شاهد قطعی آب باشید. در این فصل به دلیل ورود تعداد مسافر زیاد بیشتر لوازم گران می باشد و شما میتوانید صندوق عقب ماشین خود را پراز خوراکی و تنقلات کنید. البته ناگفته نماند مردم این روستا میزبانی خوبی برای سرو صبحانه ؛ناهار و شام دارند و شما میتوانید انواع غذاهای محلی را در این منطقه بخورید.

البته در زمان اجاره ویلا روزانه در فیلبند می توانید ویلاهایی را انتخاب نمایید که دارای آشپزخانه هستند و امکان سفارش غذا داشته باشید.

اجاره ویلا در فیلبند

بهترین فصل سفر به فیلبند

روستای ییلاقی فیلبند در فصل زمستان و سرما غیرقابل تردد وسکونت می باشد به طوریکه در این فصل خالی از سکنه می باشد و اما فصل بهار و تابستان. این روستای ییلاقی همه ساله در فصل بهار و تابستان چیزی در حدود چند برابر ظرفیت خود مهمان پذیر می باشد. حتی خود مردم مازندران و بابل هم برای استفاده از هوای بهاری و دلپذیر روستای فیلبند دراین منطقه سکونت میگزینند.

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره ویلا در فیلبند

در فیلبند چه می بینیم؟

یکی از جذابیت هایی که شما را برای سفر به فیلبند آماده می کند دیدن اقیانوسی از ابر که به آرامی از کنار شما عبور می کند و تمام شما را در بر می گیرد.می توان گفت یکی از انگیزه های حضور طبیعت گردان و گردشگران به این روستای زیبا همین مسئله و دیدن منظره خارق العاده گذر ابرها از زیر پای شان است.

طبیعت بسیار زیبای روستا، بازدید از ییلاقات و دشت‌های سرسبز فیلبند، مناظر فوق العاده جاده، تجربه اجاره ویلا کوهستانی در فیلبند توام با آرامش خاصی که در این منطقه خواهید دید چیزهای دیگریست که در فیلبند تجربه می‌کنید.

مکان‌های دیگر فیلبند که طرفداران خاص خود را نیز دارد دوامامزاده قاسم درخود فیلبند و امامزاده یحیی در مجاورت روستا می‌باشد. دو تکیه هم در غرب این روستا واقع شده است. البته این روستا علاوه بر جذب گردشگران بهترین منطقه برای عکاسان و کوهنوردان نیز می باشد.

پس از گشت و گذار در فیلبند و عکاسی از مناظر تکرارنشدنی، می‌توانید مسیر خود را به جنگل‌های چلاو سنگ‌چال ادامه دهید و با تماشای مناظری از کلبه‌های چوبی، دشت‌های سرسبز و گله‌هایی که برای چرا آمده‌اند دل را به طبیعت بسپارید.

اجاره ویلا در فیلبند 

در فیلبند چی بخوریم؟

در این روستا مکان هایی وجوددارد که انواع غذاهای محلی مانند کدو بره ی مازندران , مالابیج , نازخاتون و دیگر غذاهای محلی که امکان تهیه و پخت آن وجود داشته باشد.

اگر به دنبال آرامش، سکوت، تنفس هوای ناب و در یک کلام، دیدن رؤیایی در واقعیت هستید، بدون شک فیلبند همان سرزمین رؤیاهایتان است.

 

برچسب ها: شماره اجاره ویلا در فیلبند در فیلبند چی بخوریم؟ ویلای اجاره ای در فیلبند برای سفر به فیلبند باخودمان چی ببریم؟ در فیلبند چه می بینیم؟ بهترین فصل سفر به فیلبند با چه ماشینی به فیلبند بریم؟ اجاره ویلا در روستای فیلبند از چه راهی به فیلبند بریم؟ شب در فیلبند کجا بمونیم؟ روستای فیلبند کجاست؟ اجاره ویلا ارزان در فیلبند فیلبند کجاست اجاره ویلا جنگلی در فیلبند اجاره ویلا کوهستانی در فیلبند اجاره روزانه ویلا در فیلبند قیمت اجاره ویلا در فیلبند اجاره ویلا در فیلبند مازندران اجاره ویلا در فیلبند بابل اجاره خانه روستایی در فیلبند اجاره ویلا در فیلبند قیمت ویلای اجاره ای در فیلبنددیدگاه
دیدگاه شما :