فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

تالاب های دیدنی گرگان ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

تالاب های دیدنی گرگان :گرگان شهر بهشت ایران است که علاوه بر آبشارها و جنگل های دیدنی و بنام دارای تعدادی تالاب است که دیدن آن و سفر کردن به این مناطق خالی از لطف نیست و شما بیشتر شیفته این شهر دلربا و زیبا می شوید.

تالاب های دیدنی گرگان| اجاره ویلا در زیارت گرگان

تالاب آلاگل : برای دیدن این تالاب از مسیرهای متفاوتی می توان .تالاب آلاگل در 60 کیلومتری شمال گنبد کاووس و در شرق جاده آق‌قلا به اینچه‌ برون واقع شده است. آب این تالاب مانند تالاب های دیگر از اترک رود تامین می شود . این تالاب در در فصل مهاجرت پرندگان , مکان مناسبی برای زندگی پرندگان می باشد که در این فصل این تالاب زیبایی بسیار زیادی به خود می گیرد.پرندگانی که به این تالاب مهاجرت می کنند انواع قو، فلامینگو، اردک، پرستوی دریایی، چنگر، غاز، سلیم، کاکائی، بالکان، آبچلیک و ... می باشد .که تماشای این پرندگان باعث می شود انسان از همه دغده ها رها شود و از زیبایی این منطقه بی نظیر استفاده کند.

تالاب آجی گل : این تالاب هم از رود ترک تغذیه می شود و در شمال گنبد قرار دارد.در نزدیکی این تالاب دریاچه نمک وجود دارد. و عمق تالاب بین 1 تا 15 متر تخمین زده شده است .

تالاب آلماگل : این تالاب از کوچکترین تالاب ها می باشد که در حدود 55 کیلومتری شمال شهرستان گنبد كاووس و در ضلع شمالی جاده گرگان به اینچه برون واقع شده است.و عمق در نظر گرفته شده برای این تالاب 1 تا 3 متر می باشد.
تالاب گمیشان: در شمال غرب بخش گمیشان در شهرستان بندر ترکمن تالابی زیبا واقع شده است. ضلع جنوبی تالاب به رودخانه گرگان‌رود، ضلع شمالی آن به مرز ایران و ترکمنستان، ضلع غربی آن به دریای خزر و شرق آن به دشت گمیشان متصل است و حدود 7 کیلومتر نیز در خاک کشور ترکمنستان امتداد دارد.

بخش شمالی تالاب گمیشان به علت دارا بودن شرایط مطلوب به ‌عنوان منطقه حفاظت شده معرفی و در فهرست تالاب‌های بین‌المللی در کنوانسیون رامسر قرار گرفته است.

اگر قصد سفر به شهر رنگارنگ گرگان دارید و مکان اقامتی مناسب می خواهید با تیم گلستانی ها تماس بگیرید تا سوئیت هایی با امکانات عالی در بهترین مکان گرگان را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم

چرا گلستانی ها:

  • ارائه دهنده خدمات اجاره سوئیت و آپارتمان به صورت روزانه و هفتگی
  • بهترین خدمات اجاره سوئیت
  • انتخاب سوئیت یا ویلا و..از شما و ارائه خدمت به مسافرین عزیز با ما
  • سوئیت های ما قیمت های متنوعی دارد تا هزینه سنگین سفر شما را بکاهد
  • هدف ما اقامتی دلنشین و خاطره انگیز برای شما همراه با صرفه جویی در هزینه هاست.
  • دیگر نگران محل استراحت در گرگان نباشید فقط از مناطق دیدنی استان لذت ببرید.
  • سوئیت های ما در مکان درست و با قیمت های متفاوت می باشد.

 

جهت مشاهده تمامی سوییت های موجود ، اینجا را کلیک نمایید.