فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

روستای بالاچیلی ۱۳۹۷/۷/۱۱

روستای بالاچیلی : این روستای زیبا در استان گلستان در شهرستان علی آباد قرار گرفته است. روستای بالاچیلی در فاصله 32 کیلومتری جنوب شهرستان علی آباد قرار گرفته است. دسترسی به این روستا در قسمت شمال به روستای پایین چلی و از سمت جنوب غربی به روستای زیبای نرسو و از سمت مشرق به روستای دیدنی افراتخته متصل است.

روستای بالاچیلی اجاره سوئیت در بالاچیلی

در زمان حکومت قاجار در ایران خوانین معروف به کتولی به دلیل خدمات شایسته به قاجار مقام سرکردگی و کلانتری کتول را به خود اختصاص داده بودند. چنانکه محمد صادق خان کتولی در سالهای ۱۲۳۳-۱۲۸۹ ه.ق پس از رویارویی با شورش سراسری اهالی کتول در مقابل آنان روستای یادشده را به عنوان ییلاق خویش برگزید.

روستای بالا چلی در شورش سال ۱۳۲۷ه . ق که بر ضدعلی محمد خان کتولی انجام گرفت شاهد شکست دیگر خوانین کتولی که تلاش می‌کردند تا از ورود خروج کنندگان به آبادی جلوگیری نمایند بوده است. وجود دو نهر به نامهای  طول گذر و اردوهه روستای بالاچلی را به دو بخش بالایی و پایینی تقسیم کرده است. اما بدلیل ساختار نوین خود اثری از آثار تاریخی و قدیمی ندارد.

علت نامگذاری روستای بالاچیلی

این روستا در دهانه محمد آباد شهرستان علی آباد کتول قرار گرفته است. نام چلی کلمه تغییر یافته چل می باشد که به مکانی گفته می شود که گودی کم داشته باشد.علت نامگذاری  روستای پایین چلی به دلیل قرار گرفتن در گودی و در مجاورت رودخانه بزرگی که در ضلع جنوب روستا واقع گردیده است می باشد این رودخانه در گذشته آب فراوانی داشته است  آنگونه که آهنگ و موسیقی دل نشینی را در جانهای اهالی می نواخت .

اجاره سوئیت در بالاچلی

اگر قصد سفر به استان سرسبز گلستان دارید و مکان اقامتی مناسب می خواهید با تیم گلستانی ها تماس بگیرید تا سوئیت هایی با امکانات عالی در بهترین مکان گرگان و گلستان را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم

چرا گلستانی ها:

  • ارائه دهنده خدمات اجاره سوئیت و آپارتمان به صورت روزانه و هفتگی
  • بهترین خدمات اجاره سوئیت
  • انتخاب سوئیت یا ویلا و..از شما و ارائه خدمت به مسافرین عزیز با ما
  • سوئیت های ما قیمت های متنوعی دارد تا هزینه سنگین سفر شما را بکاهد
  • هدف ما اقامتی دلنشین و خاطره انگیز برای شما همراه با صرفه جویی در هزینه هاست.
  • دیگر نگران محل استراحت در گرگان نباشید فقط از مناطق دیدنی استان لذت ببرید.
  • سوئیت های ما در مکان درست و با قیمت های متفاوت می باشد.

 

اجاره سوئیت درگرگان

اجاره ویلا در زیارت

آپارتمان مبله در گرگان

اجاره سوئیت در گلستان