اقامتگاه بومگردی پونه آرام ویلایی کد 241

09114481870
گرگان-علی آباد کتول - سیاه رودبار
روز عادی: 250,000 تومان
روز تعطیلات: 350,000 تومان

اقامتگاه بومگردی پونه آرام ویلایی کد 241

واحد اقامتگاهی پونه آرام واقع در روستای سیاه رودبار می باشد. این روستا در فاصله 20 کیلومتری شهرستان علی آباد کتول واقع شده است. سیاه رودبار بزرگترین ذخیره گاه سرخدار می باشد و دارای طبیعت بی نظیری می باشد. جاذبه های گردشگری به این اقامتگاه بومگردی سد کبودوال می باشد که در حدود 20 دقیقه فاصله دارد و شما می توانید از آنجا در حدود 15 دقیقه حرکت کنید و به پارکینگ آبشار کبودوال برسید و از بزرگترین آبشا خزه ای دیدن نمایید. علاوه بر این دیدنی ها شما میتوانید شیرآباد , جنگل زرین گل , جنگل سرخدار , آبشارهای چپه دره و نروز سیاه رودبار و همچنین جنگل ابر دیدن نمایید.

اقامتگاه بومگردی پونه آرام علی آباد کتول

در این واحد بومگردی شما میتوانید هر نوع غذای محلی را در رستوران سنتی سفارش دهید.و همچنین می توانید با صنایع دستی این مردمان پر تلاش آشنا شوید . اقامتگاه بومگردی پونه آرام دارای گارگاه و فروشگاه صنایع دستی می باشد که شما می توانید انواع سوغات را برای رونق زندگی مردمان این منطقه خریداری نمایید.

این واحد بومگردی ویلایی دو خواب می باشد و دارای دو تراس شمالی و جنوبی بسیار زیبا با چشم انداز بسیار عالی می باشد و تمامی امکانات لازم برای شما مهیا می باشد.برای گرمایش شما می توانید از شومینه هیزمی استفاده نمایید.

قیمت بها هر شب واحد ویلایی دو خواب

این واحد دارای ظرفیت 8 نفر می باشد.

هزینه برای اقامت بدون صبحانه : 300 هزار تومان می باشد.

هزینه اقامت برای هر نفر با صبحانه با ظرفیت بالای 4 نفر :  نفری 65 هزار تومان

هزینه هر پرس غذا برای غذاهایی که نیاز به نان دارد مانند کشک بادمجان , میرزا قاسمی و انواع و آشها از پرسی 15 هزار تومان الی 25 هزار تومان می باشد.

برای انواع غذایی که برنج به همراه گوشت سفارش داده می شود از پرسی 25 هزار تومان تا 70 هزار تومان می باشد.

این مبلغ در وسط هفته دارای 20 درصد تخفیف و در تعطیلات و آخر هفته 20 درصد افزایش قیمت را دارا می باشد.

متراژ 150
اتاق خواب 2
پارکینگ ویلایی
گرمایشی شومینه هیزمی
مبلمان مبله کامل
سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
آشپزخانه مبله کامل
تراس از دو طرف تراس دارد
دیگر سوییتها