پشتیبانی 09114481870 انتخاب استان ارسال خبر و مقاله ثبت اقامتگاه ۰

چگونه میزبان شوم

 میزبان محترم ، اگر ویلا، سوئیت ، آپارتمان ، اقامتگاه بومگردی و یا هر نوع اقامتگاه دیگری در هر نقطه از ایران برای اجاره روزانه دارید به این ترتیب عمل کنید:

ابتدا اقامتگاه خود را کاملا تمیز و مرتب کنید، سپس تعدادی تصویر بسیار زیبا و با کیفیت از قسمت های مختلف و مهم اقامتگاه بگیرید.

وارد وب سایت گلستانی ها بشوید. اگر تا الان ثبت نام نکردید بر روی قسمت ثبت نام کلیک نمایید و ثبت نام خود را کامل کنید.

بعد از ثبت نام از قسمت ثبت مکان جدید وارد شوید و یکی از سه شرایط همکاری با ما را انتخاب نمایید.

اطلاعات ، قیمت اول و اخر هفته و موقعیت دقیق اقامتگاه را وارد کنید و تصاویر را آپلود نمایید. فقط دقت داشته باشید که تصاویر به صورت افقی ، با کیفیت و بدون آرم و واترمارک باشد.

هر چه اطلاعات کاملتر ،تصاویر زیباتر و قیمت مناسب تر باشد اقامتگاه شما بیشتر دیده میشود و شانس بیشتری برای اجاره رفتن دارد.

از این به بعد ما در گلستانی ها برای شما بازاریابی میکنیم و تنها بعد از اجاره رفتن اقامتگاه شما 10٪ کل مبلغ اجاره بها رو به عنوان کارمزد خود کسر و مابقی رو پس از تحویل ملک به حساب بانکی شما واریز می کنیم.

در انتها هر زمانی که ملک شما توسط مهمانی رزرو شود اطلاعات رزرو برای شما پیامک و ایمیل شده و تاریخ مورد نظر در تقویم ملک با تیک سبز نشان داده خواهد شد.

نکته ۱: ضمنا اطلاعات حساب کاربری مثل ایمیل ، اسم و فامیل و شماره کارت بانکی خود را حتما صحیح وارد کنید. کارت وارد شده باید به نام ثبت کننده اگهی باشد.

نکته ۲: بعد از رزرو اقامتگاه باید با صبر و حوصله به تمامی تماس های میهمان پاسخ داده و اقامتگاه را در موعد رزرو به میهمان تحویل بدید. در صورتی که رزرو از طرف شما لغو شود از امتیاز شما کسر و یک کامنت منفی از طرف مدیریت سامانه در جزئیات اگهی شما درج میشه و در صورت تکرار مجبور به حذف شما از سامانه هستیم.

نکته ۳: دائما تقویم  و قیمت ملک خود را به روز کنید چرا که بعد از رزرو دیگر امکان تغییر قیمت را ندارید.