انتخاب استان ارسال خبر و مقاله مکان جدید

نکات خیلی مهم در حین اسباب کشی

12/شهریور/1397 مدیریت مقالات بدون دیدگاه

نکات خیلی مهم در حین اسباب کشی : شرکت باربری گلستانی ها ارائه دهنده انواع خدمات باربری در سطح استان گلستان و در کل کشور. پروسه اسباب کشی یک امر بسیار سخت و طاقت فرسایی می باشد که تیم باربری ما چندین سال سابقه و تجربه فراوانی که در این امر دارد به شما کمک می کند تا بدون دردسر و با آسایش تمام حمل اثاثیه خود را انجام دهید. تمامی لوازم منزل , ادارت , تجاری و ... را به تیم باربری گلستانی ها بسپارید.

نکات خیلی مهم در حین اسباب کشی | باربری درگرگان

تیم گلستانی با تجربه کاری که در زمینه باربری دارد تجربیات خود را در اختیار شما قرار می دهد تا شما بتوانید یک اسباب کشی آسان و بدون دردسری داشته باشید.

لوله های گاز را کاملا بسته و با راه های اصولی تست کنید که گاز به بیرون نیاید.
    از کنتر برق ، گاز ، آب توسط موبایل همراه تان یک عکس بگیرید
    بر روی هر کارتن بسته بندی شده ای نام و یا نام دسته بندی محصولات را که در محل جدید راحت بفهمید وسایل داخل هرکارتنی چی هست ، با خودکار و یا ماژیک بنویسید.
    اگر جای میخ یا جاهای مانند این در خانه قدیمی دارید حتما با خمیر دندان آن را پرکنید .
    در صورت توانستن مکان خود را تمیزکنید
    وسایل با ارزش خود را از اثاثیه کاملا جدا کنید و حدالامکان در کنار خود در طول اسباب کشی نگهداری کنید و خودتان به محل جدید انتقال دهید ( البته منظور وسایلی مانند پول ، طلا و.. می باشد)

تیم گلستانی ها با سابقه ای که در امر بسته بندی و بارچینی دارند به درستی می توانند شما در این امر یاری کنند و شما با خیال آسوده لوازم خود را در محل مورد نظر و به طور سالم تحویل بگیرید.

حمل و نقل و باربری گلستانی ها‌: حمل و نقل و جابجایی اثاثیه منزل و ارسال وسایل از مبدا به مقصد ترفند های بسیار مهمی دارد که اولا راننده باید به آن منطقه شناخت کافی داشته باشد تا بدون اتلاف وقت و در کمترین زمان ممکن به آدرس مورد نظر رسیده باشد.
حمل اثاثیه باید توسط افرادی انجام گیرد که تجربه و مهارت کافی را دراین زمینه داشته باشند .
هم چنین ماشین حمل اسباب هم بسیار مهم است که امکانات لازم را برای اسباب کشی داشته باشد.ماشین مسقف و سر پوشیده برای جلوگیری از گرد و غبار و نم ،داشتن پتو برای جلوگیری از ضربه خوردن وسایل در طی مسیر،اثاثیه منزل تا زمان رسیدن به مقصد توسط مسئول باربری بیمه شده و این اطمینان به شما داده شده که وسایل شما دچار صدمه نخواهد شد.

خدمات گلستانی ها در زمینه حمل و نقل

  • حمل و نقل اثاثه منزل بین شهری
  • اسباب کشی شهری
  • حمل لوازم سنگین :پیانو ،گاو صندوق و...
  •  کارگر حرفه ایی در زمینه اسباب کشی
  • تریلی های بزرگ و کفی

جهت سفارش با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

09114481870

09374399523

باربری درگرگان

اسباب کشی در گرگان

ماشین اسباب کشی درگرگان

بسته بندی اسباب کشی در گرگان

 

   

 

برچسب ها:دیدگاه
دیدگاه شما :