انتخاب استان ارسال خبر و مقاله مکان جدید

تفاوت های کاغذ دیواری در چیست؟

29/فروردین/1397 مدیریت مقالات بدون دیدگاه

تفاوت های کاغذ دیواری در چیست؟ : برخی از تفاوت های کاغذ دیواری را با رنگ کردن می گوییم :

تفاوت های کاغذ دیواری در چیست

 1- دوام:  همه افراد تجربه زندگی در خانه های رنگ شده را دارند و می دانند که رنگ دیوار باید حداقل دو سال یکبار عوض شود. به این دلیل که رنگ دیوار دوده می گیرد و بعد از یکسال بعضی از قسمت های دیوار تیره رنگ هستند. کاغذ دیواری به این دلیل که با تکنولوژی نانو ساخته شده است، اصلا دوده نمی گیرد و رنگ آن تغییر نمی کند. کاغذ دیواری از این نظر گارانتی 10 ساله دارد. به همین دلیل خرید کاغذ دیواری در طول زمان به صرفه تر است.

2- قابلیت شستشو: بعضی رنگ های روغن که برای دیوارهای آشپزخانه استفاده می شوند. قابلیت شستشو دارند. این در حالی است که کاغذ دیواری ها کاملا قابل شستشو هستند و نه تنها با آب بلکه می توان با مواد شوینده آنها را شستشو داد. وقتی رنگ دیوار با مداد، خودکار یا هر وسیله دیگر کثیف شود، نمی توان آن را تمیز کرد. درحالیکه کاغذ دیوار با آب و ریکا کاملا پاک می شود.

تفاوت های کاغذ دیواری در چیست؟

کاغذ دیواری: قابلیت شستشو دارد.

رنگ: قابلیت شستشو ندارد.

3- تنوع:مسلم است که رنگ دیوار تنوع زیادی ندارد. یک طیف کوچک رنگ از سفید خامه ای تا لیمویی خیلی روشن برای رنگ دیوار استفاده می شود. اتاق خواب ها هم رنگ های روشن ساده دارند. مطمئنا کاغذ دیواری با هزاران رنگ و طرح تنوع بیشتری را ارائه می کند. از طرح های مدرن گرفته تا کلاسیک تا طرح های سه بعدی طبیعی، کاغذ دیواری حق انتخاب زیادی را فراهم کرده است.

تنوع رنگ <<< تنوع کاغذ دیواری

4-  زیبایی: نیازی به گفتن نیست که کاغذ دیواری بسیار زیبا است و تاثیر زیادی در لوکس و شیک شدن دکوراسیون داخلی دارد. از طرفی تاثیری که کاغذ دیواری در لوکس شدن خانه دارد در مقایسه با قیمت آن نسبت به متریالی مانند سنگ، بسیار زیاد است.

تفاوت های کاغذ دیواری در چیست؟

 زیبایی رنگ <<< زیبایی کاغذ دیواری

5-  قیمت: کاغذ دیواری و رنگ هر دو قیمت های بسیار زیاد و متفاوتی دارند. در اینجا قیمت یک کاغذ دیواری با کیفیت را با رنگ با کیفیت مقایسه می کنیم. قیمت تمام شده رنگ برای هر مترمربع دیوار حدود 7000 تومان و قیمت تمام شده کاغذ دیواری برای هر مترمربع دیوار حدود 15000 تومان است.

 قیمت رنگ < قیمت کاغذ دیواری

6- هزینه: با اینکه قیمت کاغذ دیواری از رنگ بیشتر است، اگر دوام آن را به حساب بیاوریم در یک بازه زمانی 5 ساله هزینه ای کمتر از رنگ خواهد داشت. چراکه نیاز به تعویض سالانه ندارد و ضمانت اجرایی 10 ساله دارد.

 هزینه کاغذ دیواری < هزینه رنگ

گلستانی ها با تیمی مجرب در زمینه بازسازی ساختمان ، تعمیرات ساختمان ، بازسازی آشپزخانه و اتاق خواب و نورپردازی و کلیه امور مرتبط با تعمیرات ساختمان، فعالیت می نماید.

گلستانی ها
کاغذ دیواری , پارکت, کفپوش
 تولید درب های تمام چوب داخلی (اتاقی و سرویس)
 تولید درب های تمام چوب ورودی
 تولید درب های تمام چوب لابی
 تولید انواع کابینت آشپزخانه مدرن با متریال روز
 تولید انواع کابینت کلاسیک تمام چوب و روکش چوب طبیعی
 تولید انواع کمد های دیواری مدرن (ریلی، آکاردئونی) و کلاسیک
 طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری، تجاری و مسکونی
 بازسازی و نوسازی واحد های اداری، تجاری، مسکونی و ویلائی  
جهت مشاوره با تیم اجرایی و طراحی با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

نصاب کاغذ دیواری درگرگان

نصاب پارکت درگرگان

فروش کاغذ دیواری درگرگان

برچسب ها:دیدگاه
دیدگاه شما :