انتخاب استان ارسال خبر و مقاله مکان جدید

مراکز خرید رامسر

21/دی/1399 مدیریت گردشگری در مازندران - مقالات بدون دیدگاه

مراکز خرید رامسر : لذت بخش ترین قسمت سفر به هر کجای ایران، قطعا خرید کردن است. با سفر به رامسر در ایام تعطیل یا روزهای آخر هفته، بازدید از بازارچه های محلی برای خرید، گردش در مجتمع های تفریحی رامسر و در کل مراکز خرید رامسر امری ضروری است. درواقع خرید جز مهمی از سفر به شمال است. هر شهر و استان شمال کشور سوغات منحصر به فردی دارد، بنابراین خرید از صنایع دستی، خوراکی ها و هنر های مردمان خونگرم رامسر مزیت های خودش را دارد. برای دسترسی به مراکز خرید در رامسر، اجاره سوئیت در مرکز شهر فکر خوبی است. اجاره ویلا درمراکز شهر یک امتیاز خوبی که دارد، دسترسی آسان به بازار است. در هر زمانی برای گردش در مجتمع های تفریحی رامسر یا بازارچه های محلی اقدام کنید و از لحاظ زمانی، زمان کمتری را در راه رسیدن به مقصد باشید.

البته اجاره ویلا در چهارصد دستگاه رامسر ، اجاره ویلا در کتالم ، جواهرده و یا اجاره ویلا در بلوار کازینو هم با توجه به طبیعت سرسبز و آب و هوای مطبوع رامسر گزینه های خوبی برای سفر به رامسر هستند. اما فاکتور مهم تصمیم گیری برای اجاره ویلا در رامسر ، اولویت های شما و نظر شخصی تان است.

اجاره ویلا لاکچری در رامسر ، اجاره ویلا در رامسر با استخر، اجاره ویلای ارزان و ویلای دربستی در رامسر هر کدام مزیت ها و محدودیت هایی دارد. برای مدیریت هزینه های خود، اجاره ویلای ارزان انتخاب خوبی برای شماست. اما اگر برای یک سفر لوکس و لاکچری قصد اجاره ویلا را دارید قطعا اجاره ویلا لاکچری یا اجاره ویلا در رامسر با استخر در رامسر بهترین انتخاب شماست.

در هر صورت، با اجاره ویلا در رامسر و اقامت در این عروس ایران، در کنار سفر به دل  طبیعت، آبشارها و چشمه های زیبا، گردش در بازارهای محلی و لذت دیدن زیبایی های بازار رامسر را از دست ندهید.

مراکز خرید رامسر

مراکز خرید رامسر

مراکز خرید رامسر را به طور کلی به دو دسته سنتی و مدرن می توان تقسیم بندی کرد. بازار های سنتی مانند بازار ماهی، بازار صنایع دستی، بازارهای هفتگی و محلی که دیدن از آن ها برای هر مسافری واجب است. بازارهای مدرن هم در مراکز شهر وجود دارد مانند مرکز خرید آرامش، مرکز خرید مروارید و مرکز خرید نگین رامسر.

برای بازدید از بازارچه های محلی رامسر روزهای شنبه، دوشنبه یا چهارشنبه را در نظر داشته باشید. برنامه سفر خود را طوری برنامه ریزی کنید که در کنار سفر به دل طبیعت و جاذبه های گردشگری رامسر، به مراکز خرید رامسر هم سری بزنید. بازارهای محلی رامسر همیشه مورد استقبال گردشگران هستند و از قدمی ترین بازارهای شمال کشور محسوب می شوند.

بوی خوش سبزی و میوه های تازه و انواع شیرینی جات و ترشی جات مهم ترین زیبایی بازارهای هفتگی رامسر است. صدای اردک های محلی و مرغ و جوجه هایی که در انتظار هستند تا صاحبشان آن ها را بخرند،  موسیقی خوش صدای کل بازار است.

در مراکز خرید سنتی هر نوع سبزی معطر، میوه های خوش طعم، انواع محصولات دامی مانند شیر، دوغ و ماست، مرغ، خروس، انواع ترشی و لیته، زیتون شور و زیتون پرورده و انواع محصولات خانگی برای فروش وجود دارد. بهترین زمان برای بازدید از بازارچه های محلی رامسر اول صبح یا قبل ظهر است که همه محصولات تازگی خود را دارند.

شنبه ها بساط بازار و فروشنده های محلی در ابتدای کمربندی شهر و نزدیک میدان اما برپاست. دوشنبه ها کتالم رامسر محل تجمع فروشندگان است که این بازار به دوشنبه بازار معروف است. چهارشنبه بازار سادات شهر رامسر هم در فاصله هشت کیلومتری مرکز شهر در روز های چهارشنبه دایر است.

بنابراین اگر به رامسر سفر کردید دیدن از بازارچه های هفتگی و شنبه بازارهای محلی را از دست ندهید. درواقع بازدید از مراکز خرید سنتی برای هر مسافری برای آشنایی بیشتر با مردم رامسر، ضروری است.

بعد از بازار های محلی رامسر که از زیبایی های این شهر است، بازدید از بازارهای مدرن شهر هم خالی از لطف نیست. اگر قصد اجاره ویلا در رامسر را دارید، حتما موقعیت مراکز خرید و مجتمع های تفریحی را چک کنید. در رامسر پاساژ های کوچک و بزرگ و مراکز خرید متعدد وجود دارد، اما سه تا از بهترین مراکز خرید رامسر را در ادامه بررسی می کنیم.

مراکز خرید رامسر

مرکز خرید آرامش

مرکز خرید آرامش در  یکی از بهترین مناطق شهر واقع شده است و از لحاظ جغرافیایی در مقابل هتل بزرگ رامسر قرار دارد. فروشگاه ها و مغازه های این مرکز خرید بیشتر در انحصار پوشاک، شکلات و قهوه و لوازم آرایشی و بهداشتی است.

بنابراین با اجاره ویلا در رامسر، اگر قصد خرید لباس های شیک و خرید از برندهای معروف را دارید، حتما به این مرکز خرید سری بزنید. برندها و مزون هایی که در این مرکز خرید وجود دارند کمتر از مزون های لوکس شمال شهر تهران نیست.

این مراکز خرید  برای افراد شیک پوش که به دنبال لباس های خاص و تک هستند بهترین مرکز خرید است. مرکز خرید آرامش دارای پارکینگ بزرگ است که البته در اجاره یک شرکت خصوصی است و هزینه ورودی به همان شرکت پرداخت می شود. در طبقه زیر همکف نیز مرکز خرید رفاه قرار دارد   که می توانید وسایل خوراکی ویلا را تهیه کنید.

مرکز خرید مروارید

این مرکر خرید از نظر لوکس بودن، در رتبه دوم نسبت به مرکز خرید آرامش است. اما مرکز خرید مروارید بزرگترین مرکز خرید رامسر است. ویژگی مثبت مرکز خرید مروارید وجود مرکز تفریحی برای کودکان است. این مجتمع خرید نیز در زمینه پوشاک و لوازم آراشی و بهداشتی فعالیت می کند.

مراکز خرید رامسر

مرکز خرید نگین

مرکز خرید نگین هم در زمینه پوشاک زنانه و مردانه، لوازم آرایشی و بهداشتی و عینک سازی فعالیت می کند. در نزدیکی این مرکز خرید فروشگاه میوه تره بار سخت سر، آشپزخانه ابریشم و کافه کاسپین قرار دارد. برای خوردن غذا هنگام خرید هم نگران باشید. در این پاساژ، رستوران نگین وجود دارد.

اگر از افرادی هستید که عاشق خرید هستند و در هر سفری گردش در مراکز خرید برای شما اولویت دارد، واجب است که برای اجاره سوئیت و خانه دربستی در مرکز شهر یا نزدیک شهر اقدام کنید.

اجاره ویلا در رامسر

اجاره ویلا در رامسر مزیت های خود را دارد. اگر برای فرار  از شلوغی شهر به شهر های شمالی پناه آورده اید. قطعا اجاره ویلا در کتالم، اجاره ویلا در جواهرده یا اجاره ویلا در بام رامسر از بهترین گزینه ها برای شماست.

در صورتی که قصد دارید به مراکز خرید و مجتمع های تفریحی نزدیک باشید و نمی خواهید راه زیادی را برای سر زدن به بازارهای محلی طی کنید، به اجاره خانه دربستی یا سوئیت در مرکز شهر فکر کنید. یا می توانید ویلاهای نزدیک شهر که فاصله زیادی با جاده ندارند را برای اجاره انتخاب کنید.

برای اجاره ویلا در رامسر هیچ پارامتر قطعی وجود ندارد که موظف به رعایت ان باشید. نظر شخصی شما، تنها راهنمای شما برای اجاره ویلا در هر کجای رامسر است. در هر کجای رامسر که اقامت کردید، بازارچه های هفتگی را فراموش نکنید.

بازارهای محلی محل تجمع هر نوع محصول  ارگانیک است. اگر شما هم به سلامتی و تغذیه خود اهمیت می دهید، در سفر به رامسر حتما از این بازارهای دیدن کنید. برای اجاره ویلا در رامسر طوری برنامه ریزی کنید که حداقل یک روز را به گردش در این بازارها اختصاص دهید که قطعا از زیبایی های بازار و عطر و بوی محصولات شگفت زده خواهید شد.

مراکز خرید رامسر
دیدگاه
دیدگاه شما :