پشتیبانی 09114481870 انتخاب استان ارسال خبر و مقاله ثبت اقامتگاه ۰

اجاره ویلا تنگراه (4)

کد 923
+68 رزرو موفق
اجاره ویلا استخردار لوکس در تنگراه ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۴,۵۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
گلستان
تا 8 میهمان
2 اتاق خواب
100 متر
کد 840
+12 رزرو موفق
اجاره سوئیت مبله در تنگراه ۹۵۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۱,۱۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
گلستان
تا 8 میهمان
2 اتاق خواب
100 متر
کد 619
+65 رزرو موفق
ویلای استخردار ییلدیز تنگراه ۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۴,۲۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
گلستان
تا 8 میهمان
2 اتاق خواب
متر
کد 438
+96 رزرو موفق
اجاره ویلا استخردار تنگراه کاج 2 ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۴,۰۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
گلستان
تا 11 میهمان
3 اتاق خواب
160 متر

اجاره ویلا استخردار در تنگراه اولین انتخاب برای شماست که از سمت خراسان راهی گلستان می شوید. اگر خیلی زمان ندارید و دوست دارید سفر کوتاهی به گلستان داشته باشید قطعا انتخاب اول شما تنگراه می باشد. چرا که موقعیت مکانی هم این روستا در میان کوه‌های زیبا و سرسبز قرار دارد. هم‌جواری روستای تنگراه با جاهای دیدنی گلستان محبوبیت تنگراه را دوچندان کرده است.  برای اینکه برنامه دقیقی برای سفر به تنگراه بچینید، خالی از لطف نیست که ابتدا به فکر اجاره ویلا در تنگراه باشید تا از اقامت خیالتون راحت باشه.

جاهای دیدنی تنگراه

حیف است که رنج سفر به تنگراه را به خود هموار کنید و سری به جاهای دیدنی اطراف تنگراه نزنید. اولین جاهایی که بهتر است به برنامه سفر خود اضافه کنید، «تالاب سولوکلی» کمی آن‌طرف‌تر از تنگراه و «پارک ملی گلستان» است. این پارک فاصله چندانی با تنگراه ندارد و در ۱۵۰کیلومتری شرق گرگان قرار گرفته است. بازدید از پارک ملی گلستان، بسته به علاقه‌ای که به جنگل‌گردی دارید می‌تواند از یک روز تا چندین روز به طول بینجامد.

«آبشار آق‌سو» منطقه دیدنی دیگری است که چیزی حدود ۱۷ کیلومتر با تنگراه فاصله دارد. توصیه می‌کنیم در سفر به این روستا حتماً سری به آن بزنید.

اگر حوصله کوه‌پیمایی داشتید، حتماً سری به ارتفاعات «قره کسمور» و «کوسون» بزنید و از بلندای این کوه‌ها، منظره زیبای تنگراه و مراتع وسیع آن را به تماشا بنشینید.

مسیر دسترسی به تنگراه

اگر از مشهد به تنگراه سفر می‌کنید، لازم است جاده گنبدکاووس را در پیش بگیرید. کمی بعد از گذشتن از بجنورد، وارد مسیر تنگراه می‌شوید. تنگراه بین بجنورد و گنبدکاووس قرار دارد. اگر عزم سفر از تهران به تنگراه را دارید، طبق نقشه بالا جاده مینودشت را در پیش بگیرید. سپس مسیر کلاله را ادامه دهید. قبل از ورود به کلاله به سمت شرق جاده بروید تا به تنگراه برسید.

فاصله مشهد تا تنگراه

فاصله مشهد تا تنگراه 430 کیلومتر بدون احتساب ترافیک می باشد.