پشتیبانی 09114481870 انتخاب استان ارسال خبر و مقاله ثبت اقامتگاه ۰

سوادکوه (31)

کد 1154
+6 رزرو موفق
اجاره کلبه جکوزی دار اوپه سوادکوه ۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۴,۴۵۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 4 میهمان
1 اتاق خواب
80 متر
کد 1172
+16 رزرو موفق
اجاره کلبه سوئیسی ترنج در سوادکوه ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۱,۶۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 5 میهمان
1 اتاق خواب
45 متر
کد 1302
+89 رزرو موفق
اجاره کلبه تک خواب در گونه کلا لفور ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۲,۳۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 7 میهمان
1 اتاق خواب
60 متر
کد 1341
+56 رزرو موفق
اجاره کلبه جنگلی دو خوابه در دهکلان لفور ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۲,۵۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 6 میهمان
2 اتاق خواب
60 متر
کد 1248
+6 رزرو موفق
اجاره کلبه تک خوابه یاس در سوادکوه ۹۹۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۱,۶۵۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 3 میهمان
1 اتاق خواب
50 متر
کد 1219
+6 رزرو موفق
اجاره کلبه یک خوابه جنگلی شازده ماهان سوادکوه ۹۹۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۱,۵۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 6 میهمان
1 اتاق خواب
60 متر
کد 1076
+6 رزرو موفق
اجاره کلبه چوبی دو خوابه سرای گلپر ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۱,۸۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 3 میهمان
2 اتاق خواب
95 متر
کد 1062
+9 رزرو موفق
اجاره کلبه دوبلکس در سوادکوه ۷۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۱,۰۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 6 میهمان
1 اتاق خواب
50 متر
کد 1035
+5 رزرو موفق
اجاره کلبه چوبی فلت سی پی سوادکوه ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۲,۰۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 6 میهمان
0 اتاق خواب
70 متر
کد 976
+8 رزرو موفق
اجاره سوئیت ارزان در زیراب ۴۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۶۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 3 میهمان
0 اتاق خواب
18 متر
کد 956
+44 رزرو موفق
اجاره ویلا دوبلکس در زیراب ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۱,۶۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 6 میهمان
1 اتاق خواب
200 متر
کد 938
+12 رزرو موفق
اجاره کلبه چوبی ماه سو در زیراب ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۱,۷۵۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 3 میهمان
0 اتاق خواب
50 متر
کد 937
+33 رزرو موفق
اجاره کلبه چوبی فلت جکوزی دار ماه سو در زیراب ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۲,۳۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 3 میهمان
0 اتاق خواب
60 متر
کد 908
+69 رزرو موفق
اجاره کلبه چوبی در شیرگاه ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۱,۵۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 4 میهمان
1 اتاق خواب
75 متر
کد 796
+20 رزرو موفق
اجاره بوم گردی روشا در سوادکوه ۵۲۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۵۸۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 4 میهمان
0 اتاق خواب
40 متر
کد 779
+20 رزرو موفق
اجاره کلبه چوبی بوم گردی ایران منش در سوادکوه ۳۵۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۴۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 3 میهمان
0 اتاق خواب
35 متر
کد 749
+7 رزرو موفق
اقامتگاه بوم گردی غوزک سوادکوه ۳۹۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 8 میهمان
0 اتاق خواب
متر
کد 742
+20 رزرو موفق
اقامتگاه بومگردی می سی سوئیت تیرنگ ۶۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۶۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 5 میهمان
1 اتاق خواب
40 متر
کد 700
+63 رزرو موفق
اجاره کلبه باغ ملک ۵۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۶۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 4 میهمان
1 اتاق خواب
60 متر
کد 699
+13 رزرو موفق
اجاره کلبه چوبی باغ ملک با جکوزی ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۱,۲۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 3 میهمان
0 اتاق خواب
60 متر
کد 697
+16 رزرو موفق
اجاره کلبه چوبی باغ ملک ۵۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۶۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 4 میهمان
1 اتاق خواب
50 متر
کد 653
+96 رزرو موفق
اجاره کلبه دیا شیرگاه ویوی ابدی به کوه و جنگل ۹۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۱,۳۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 5 میهمان
1 اتاق خواب
متر
کد 482
+19 رزرو موفق
اجاره کلبه دوبلکس باغ ملک ۵۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۶۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 4 میهمان
1 اتاق خواب
60 متر
کد 462
+20 رزرو موفق
اقامتگاه بومگردی عادل ۳۰۰,۰۰۰ تومان برای هر شب ۳۰۰,۰۰۰تومان در آخر هفته
مازندران
تا 6 میهمان
0 اتاق خواب
متر
قبلی122 صفحه

 

 

اگر شما هم قصد اجاره ویلا سوادکوه را دارید خوب است بدانید در این شهر ویلاهای بسیاری وجود دارد که شامل ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و غیره می باشد

قیمت اجاره ویلا در سوادکوه چقدر است؟

عوامل مختلفی بر قیمت اجاره ویلا در سوادکوه تاثیرگذار است، از این عوامل می‌توان به محل قرارگیری ویلا، متراژ آن، تجهیزات داخلی، ظرفیت ویلا و... اشاره کرد. برای رزرو ویلا در سوادکوه می‌توانید به سایت گلستانی ها مراجعه کنید.

مدارک لازم برای اجاره ویلا در سوادکوه چیست؟

ویلایی که در سوادکوه کرایه می‌کنید، به‌صورت مبله با تمامی تجهیزات در اختیار شما قرار می‌گیرد. به همین دلیل برای اجاره آن داشتن مدارک شناسایی الزامی است. در صورت همراه نداشتن تمام مدارک، حداقل یک مدرک معتبر برای ارائه به میزبان الزامی است.

چطور ویلا با قیمت مناسب در سوادکوه رزرو کنیم؟

برای اجاره ویلا (استخردار، ساحلی)، اقامتگاه بومگردی، سوئیت، کلبه چوبی جنگلی و غیره در سایت گلستانی ها میتوانید از سه روش استفاده کنید.

ویلاهای لوکس سوادکوه

در سوادکوه شما اقامتگاه‌های مختلفی را مشاهده خواهید کرد که با توجه به میزان بودجه خود می‌توانید یکی از انواع آن را رزرو و کرایه کنید. از انواع اقامتگاه‌های سوادکوه می‌توان به ویلاهای مختلف، سوئیت، کلبه جنگلی و... اشاره کرد.

همچنین شما می‌توانید انواع ویلاهای مختلف از معمولی تا لاکچری را در این شهر کرایه کرده و از استراحت در یک مکان خاص لذت ببرید. ویلا را به نسبت ویژگی‌ها و امکانات آن لوکس می‌دانند که از این ویژگی‌ها می‌توان به محل قرارگیری، نمای ساختمان، متراژ، دوبلکس، تریبلکس، امکانات داخلی و... دانست.

در این شهر شما می‌توانید ویلاهای دوبلکس در دوطبقه، مبله با امکانات رفاهی و تفریحی مختلف مانند سونا، جکوزی، استخر و... مشاهده کنید. همچنین ویلاهای تریبلکس نیز که به‌عنوان لوکس‌ترین ویلاها شناخته می‌شوند، قطعا از تجهیزات و امکانت بیشتری برخوردار است. همچنین این ویلا با توجه به ارتفاع آن ویو بسیار دلپذیری را برای شما فراهم می‌کنند. این ویلاها ممکن است در دل جنگل یا یک ویلای کوهستانی باشد.

اجاره ویلا در سوادکوه با استخر

یکی از دلایل افزایش قیمت یک ویلا، داشتن تجهیزات داخلی آن مانند استخر است. شما برای اجاره ویلا سوادکوه استخردار به نسبت ویلاهای بدون استخر باید مبالغ بیشتری را پرداخت کنید. قطعا ویلاهای استخر دار متراژ بیشتری دارند و این خود عاملی برای افزایش مبلغ دریافتی است. همچنین برخی ویلاها دارای استخر سرپوشیده برای فصل سرد سال و برخی دیگر استخرهای سرباز برای فصول گرم سال دارند. این دو نیز خود سبب می‌شود که در فصل‌های مختلف برخی ویلاها طرفداران بیشتری داشته باشند.

اجاره ویلا لاکچری در سوادکوه

ویلاهای دوبلکس و تریبلکس را می‌توان جز لاکچری‌ترین ویلاها دانست. قطعا این نوع ویلاها از امکانات مختلفی برخوردارند و به نسبت این تجهیزات مبلغ بیشتری نیز به‎عنوان کرایه برای آن‌ها پرداخت می‌شود. در این ویلاها شما می‌توانید از امکاناتی مانند اتاق بازی کودکان، اتاق تئاتر، سینمای خصوصی، استخر، سونا، جکوزی و... بهره ببرید. شما با اجاره ویلا لوکس سوادکوه لحظات به‌یادماندنی را برای خود و خانواده رقم بزنید.

اجاره ویلا سوادکوه لب دریا

برای برخی افراد محل قرارگیری ویلا، از امکانات و تجهیزات داخلی آن مهم‌تر است. آن‌ها تمایل دارند مبلغ بیشتری برای کرایه ویلا بپردازند؛ اما ویلایی در یک نقطه خاص مانند لب دریا، جنگل یا یک کلبه کوهستانی داشته باشند. درواقع آرامشی که در این نقاط به دست می‌آورند به سایر ویژگی‌های ویلا ارجحیت دارد.

همچنین ویلاهای مختلفی در لب دریا با امکانات گوناگونی ساخته‌شده‌اند. شما می‌توانید به نسبت فاصله ویلا از لب دریا کرایه مختلفی را برای آن پرداخت کنید. هرچه که ویلا به دریا نزدیک‌تر باشد، هزینه بیشتری برای آن پرداخت خواهید کرد.

جاهای دیدنی سوادکوه

سوادکوه یکی از جذاب‌ترین شهرهای شرقی در استان مازندران محسوب می‌شود. این شهر چهارفصل، در تمام ایام سال زیبایی‌ها و جذابیت خاص خود را حفظ می‌کند؛ بنابراین قطعا در هر فصلی از سال که به این شهر سفر کنید در زیبایی‌های آن غرق خواهید شد. ازآنجایی‌که این شهر فاصله چندانی تا تهران ندارد؛ بنابراین در اکثر روزهای سال میزبان پایتخت‌نشینان می‌‎شود.

در این شهر جاذبه‌های دیدنی فراوان زیاد وجود دارد که شما فقط با برنامه‌ریزی قبل از سفر می‌توانید اندکی از آن را مشاهده کنید. در ادامه چند مورد از جاهای دیدنی این شهر را برای شما معرفی خواهیم کرد.

برج لاجیم

برج لاجیم یکی از جاذبه‌های دیدنی در شهر سوادکوه به شمار می‌آید و بیشتر به ‌نام مقبره امام‌زاده عبدالله شناخته می‌شود. این برج با 1500 سال قدمت در روستای لاجیم قرارگرفته است. از جذابیت این برج می‌توان به‌ظاهر خاص آن اشاره کرد، مهم‌ترین ویژگی‌های ظاهری این برج گنبد مخروطی شکل آن و نوشته‌هایی است که به خط کوفی تزئینی بر روی این برج قرار دارد. بیشترین دلیل اهمیت این برج برای گردشگران، قرار گرفتن کتیبه پهلوی در کنار کتیبه کوفی است.

دریاچه شورمست

دریاچه شورمست را می‌توان یکی دیگر از جاهای گردشگری در شهر سوادکوه و در نزدیکی پل سفید دانست. شما با رفتن به این دریاچه می‌توانید علاوه بر تماشای زیبایی‌های آن از آرامشی که بر این دریاچه حاکم است، لذت ببرید. اطراف این دریاچه را درختان تنومند و سربه‌فلک‌کشیده توسکا پرکرده‌اند. برای بازدیدکنندگان از این دریاچه امکانات رفاهی و تفریحی مختلفی در نظر گرفته‌شده است. از این امکانات می‌توان به اقامتگاه‌های مختلف، رستوران، ماهیگیری، اسکی روی آب و... اشاره کرد.

آبشار گزو

آبشار گزو در اعماق جنگل لفور سوادکوه قرار دارد. شما با بازدید از آبشار گزو می‌توانید از سرسبزی و هوای پاک جنگل نیز بهره ببرید. شاید رفتن به این آبشار یک تجربه جدید از تفریح را برای شما به ارمغان بیاورد؛ زیرا برای رفتن به این آبشار باید ساعتی را به پیاده‌روی در جنگل و کوه‌‎نوردی بگذرانید. فصل بهار و تابستان یکی از بهترین ایام سال برای رفتن به آبشار گزو است.

جنگل راش سنگده

جنگل راش سنگده یکی از بهترین مناطق گردشگری سوادکوه در نزدیکی روستای سنگده است. زیبایی این جنگل در فصل پاییز دوچندان می‌شود، در این فصل جنگل راش از ترکیب رنگ‌های مختلفی شکل می‌گیرد. در این جنگل پوشش‌های گیاهی مختلفی ازجمله درختان راش وجود دارد. شما می‌توانید با قدم زدن در دل جنگل راش سنگده خصوصا در فصل پاییز از زیبایی حاکم بر آن غرق در حیرت شوید.

آلاشت

آلاشت را می‌توان بهشتی کوچکی در سوادکوه دانست، این منطقه یکی از رویایی‎‎ترین مناطق تفریحی در مازندران است. در این منطقه از سوادکوه باغ‌های میوه در دل کوه قرار دارد که برای رفتن به این باغ‌های زیبا، باید به یک کوه‌نوردی در فضای‌ مه‌آلود بروید. در این منطقه جاهای دیدنی مختلفی ازجمله موزه مردم‌شناسی، رصدخانه، معبد دختر پاک و موارد بسیار دیگری قرار گرفته است.

قیمت اجاره ویلا در سوادکوه چقدر است؟

عوامل مختلفی بر قیمت اجاره ویلا در سوادکوه تاثیرگذار است، از این عوامل می‌توان به محل قرارگیری ویلا، متراژ آن، تجهیزات داخلی، ظرفیت ویلا و... اشاره کرد. شما بهتر است بعد از مشخص شدن تاریخ سفر خود با مراجعه به سایت گلستانی ها از میان گزینه‌های پیشنهادی یکی را انتخاب کنید. برای رزرو ویلا در سوادکوه می‌توانید به سایت گلستانی ها مراجعه کنید.

اگر به هر دلیلی عازم سوادکوه هستید و می خواهید چند شبی را در آنجا بگذرانید و از جاذبه های طبیعی، تاریخی و گردشگری سوادکوه بازدید کرده و لذت ببرید، ممکن است نیاز به اقامت در یک اقامتگاه امن با قیمت مناسب پیدا کنید با اجاره ویلا در سوادکوه، اجاره ویلا استخردار سوادکوه و تامین محل مناسب برای مسافران جهت اقامت در سوادکوه، خیال مسافرین را از بابت مشکل اسکان، راحت کرده و اسکانی با آرامش و رضایت بالا را برای مسافرین فراهم می سازد.

اجاره ویلا در زیراب سوادکوه

در نواحی مرکزی شهرستان سوادکوه مازندران، یک شهر تماشایی به نام زیراب قرار دارد. این شهر به دلیل پتانسیل گردشگری بالا و آب و هوای مطلوبش، مورد توجه گردشگران زیادی قرار گرفته است. اجاره ویلا در زیراب سوادکوه را وسوسه‌انگیز جلوه می‌دهند. همچنین یکی از متمایزترین گزینه‌های اقامتی در زیراب نسبت به سوئیت و ویلا را نیز می‌توان کلبه‌های چوبی و یا جنگلی آن برشمرد. اگر اهل تفریح و خوشگذرانی در دل طبیعت باشید و از سپری کردن لحظات پر هیجان در جنگل‌های سرسبز شمال لذت ببرید، یا ترجیح بدهید به تماشای منظره زیبای عبور رود از وسط شهر خیره بشوید.

اجاره ویلا در شیرگاه سوادکوه

جالب است بگوییم که سریال معروف پایتخت نیز در این شهر فیلم‌برداری شده است. شیرگاه به دلیل وجود پل‌های زیاد به شهر پل‌ها نیز معروف شده است. زیبایی منحصر به فرد این منطقه به سبب وجود دره‌های زیبا و حالت کوهستانی آن در جنوب است. بی دلیل نیست که اجاره ویلا در شیرگاه سوادکوه طرفداران زیادی دارد.

اجاره ویلا استخردار سوادکوه

اگر دوست دارید در مدت سفرتان به سوادکوه در رفاه و راحتی باشید و اجاره ویلا استخردار را به اجاره کلبه ترجیح می‌دهید، می‌توانید در یک اقامتگاه امروزی با امکانات عالی اقامت داشته باشید. پیشنهاد ما این است که اگر قصد اجاره ویلا استخردار سوادکوه را دارید، قبل از سفر ویلای مد نظرتان را رزرو کنید. اجاره ویلا استخردار سوادکوه به صورت روزانه و هفتگی در هر زمانی که بخواهید امکان‌پذیر است.

اجاره ویلا لفور در سوادکوه

در واقع در استان مازندران، از دیدنی‌ترین مناطق سوادکوه می‌توان از لفور نام برد که در بهار و تابستان گردشگران زیادی را برای یک گردش یک‌روزه به خود جذب می‌کند. اگر برای طبیعت‌گردی یا جنگل‌پیمایی بخواهید یک مقصد بکر بیابید، لفور یکی از بهترین انتخاب‌ها است. در این جنگل حدودا ۲ ساعت پیاده‌روی خواهید داشت.

لفور در میان گردشگرانی که تجربه سفر به آن را داشته‌اند به آبشارهای سحرانگیز و رودخانه پر آب و جنگل سبزش شناخته می‌شود. از همین رو، با توجه به طبیعت زیبای لفور، طبیعی است که برخی گردشگران بخواهند چندین روز در آن جا زمان بگذرانند. بهترین گزینه برای اقامت در لفور، ویلا است. اجاره ویلا لفور طرفداران زیادی دارد.