تعمیر بخاری ،پکیج شوفاژ


تعمیر بخاری و شوفاژ و پکیج در محل شما | با فرا رسیدن زمستان برخی از خدمات گلستانی ها همچون تعمیر و سرویس بخاری ، شوفاژ  پیکج مورد توجه عموم مردم قرار می گیرد که از جمله این خدمات، آن هایی هستند که به فصل های سال وابسته هستند مانند نصب و تعمیر بخاری و شوفاژ و پکیج که درگرگان آن را ارائه خواهیم کرد.

 تعمیر بخاری :بخاری گازی وسیله‌ای برای گرم کردن داخل ساختمان یا بیرون از آن می‌باشد که با گاز طبیعی یا گاز مایع کار می‌کند.

بخاری های گازی هم انواع مختلفی دارند که می توانید برحسب نیاز خود یکی از مدل های زمینی و یا دیواری را انتخاب کنید.

 

پکیج شوفاژدیواری: دستگاهی است که می تواند آب گرم بهداشتی و همچنین آب داغ گرمایشی را تامین نماید.

به طور کلی می توان گفت که پکیج حرارتی ، قابلیت های یک موتورخانه شوفاژ را دارا می باشد که به صورت بسته کوچک در آمده است.به طوری که براحتی در یک کابینت آشپزخانه جای می گیرد.

برخی اصول نصب و استفاده از پکیج به شرح زیر است

    پکیج های دیواری باید در ارتفاع حداقل 120 سانتی متری از کف نصب شوند و از دیوار یا کابینت مجاور حداقل 15 سانتی متر فاصله داشته باشند.
    پکیج دیواری نباید در بالای دستگاههای گرمازا مانند اجاق گاز نصب شود و حداقل فاصله افقی پکیج از این دستگاهها 40 سانتی متر است.
    حداقل فاصله پکیج دیواری از دیوار روبرو 1 متر است.
    حداقل فاصله دودکش از اشیاء و مواد قابل اشتعال مانند پرده آشپزخانه 50 سانتی متر است.
    در محل نصب پکیج وجود پریز برق،سیم اتصال زمین و کف شوی فاضلاب ضروری است.
    نصب پکیج مانند سایر دستگاههای گازسوز در حمام،رختکن،توالت،محوطه های سونا و جکوزی،اطاق خواب و فضاهای بدون هواکش ممنوع می باشد.
    محل نصب پکیج باید سرپوشیده و تا حد ممکن به محل های مصرف آبگرم نزدیک باشد و در مجاورت آن مواد قابل اشتعال وجود نداشته باشد.
    بر اساس مقررات ملی ساختمان نصب وسایل گازسوز مانند آبگرمکن دیواری و پکیج دیواری در واحد های کمتر از 60 متر مربع ممنوع می باشد مگر اینکه هوای مورد نیاز جهت احتراق گاز مصرفی آنها از طریق دریچه دایمی که مستقیما با هوای آزاد در ارتباط باشد تامین گردد
    نصب،راه اندازی و تعمیر پکیج های گازی باید توسط افرادی که دوره های آموزشی مربوط به پکیج را در مراکز معتبر گذرانده و دارای گواهینامه معتبر نصاب و تعمیر کار پکیج می باشند انجام شود.
    در صورتیکه قطر دودکش ساختمان کمتر از 15 سانتی متر بوده ویا فاصله افقی دودکش تا پشت بام کمتر از 4 متر باشد و یا اینکه بیش از 30 سانتی متر مسیر افقی در طول دودکش وجودداشته باشد،الزاما باید از پکیج فن دار استفاده کرد

مزایای پکیج:

  • کوچک و سبک می باشد و فضای کمی را اشغال می کند
  • قیمت آن به یک موتور خانه شوفاژ بسیار پایین تر می باشد.
  • بازدهی انرژی آن بالا و مصرف سوت کمی دارد.
  • هزینه لوله کشی و نصب آن کم می باشد.
  • گرمایش هر ساختمان،مستقل از دیگر واحد ها می باشد.

با آمدن فصل سرما گلستانی ها خدمات زمستانه خود را ارائه می دهدیم که شامل تعمیر بخاری ، تعمیر و نصب پکیج و شوفاژ

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲