اقامتگاه بومگردی گلستان کد 258

09114481870
گلستان - علی آباد کتول - روستای میان رستاق
روز عادی: 250,000 تومان
روز تعطیلات: 350,000 تومان

اقامتگاه بومگردی گلستان

این اقامتگاه واقع در شهرستان علی آباد کتول روستای ییلاقی و بسیار زیبای میانرستاق می باشد. روستای میان رستاق از توابع بخش مرکزی شهرستان علی آباد کتول و جزء دهستان زرین گل بوده و در جنوب شرقی شهرستان علی آباد واقع گردیده و بعبارتی آخرین روستای دهنه میباشد. فاصله این روستا تا شهرستان علی آباد کتول ۲۸ کیلومتر بوده و جاده آن تمام آسفالته میباشد.

این ویلا گزینه مناسبی برای خانواده های نسبتا پرجمعیت می باشد . واحد اقامتی در دو طبقه می باشد که امکانات هر یک ازآنها به تعداد 6 نفر کافی می باشد و هر طبقه تراس بسیار زیبا رو به چشم انداز طبیعت , سرویس بهداشتی , آشپزخانه و حمام به صورت مجزا دارد. برای حفظ زندگی روستایی هر طبقه به صورت کف خواب می باشد.در این روستا به دلیل ییلاقی بودن و کم بودن جمعیت باید مایحتاج اصلی خود را مانند مرغ و گوشت  از شهر تهیه نمایید اما در روستا سوپر مارکت  و نانوایی وجود دارد.

از شاخص های گردشگری روستا میتوان به چشم انداز بسیار زیبای میان رستاق که زبانزد عام و خاص است اشاره کرد، چون در یک نگاه مشرف است بر کوهها و جنگل ابر و طبیعت زیبای روستاهای افراتخته، چینو، شیرین آباد و سیاه رودبار و جنگل های بی نظیر هیرکانی… و دقیقاً بخاطر همین اشرافیت شاهد نصب دکل های صدا و سیما و دکل های مخابراتی در میان رستاق هستیم.
جنگل های بکر و زیبای روستا از جمله نمد آرام، منزول آرام و سراستل و آبشارهای دیدنی آشتقی و چشمه معروف آن و مراتع و کشت زارهای چشم نواز منطقه افرایی از جلوه های طبیعی و کم نظیر میان رستاق میباشند که چشم هر بینده ای را خیره می کنند.

هزینه اقامت برای هر نفر اضافه 25 هزار تومان می باشد

 

دیگر سوییتها