اقامتگاه بومگردی هزار دره خالد نبی کد 243

09114481870
گلستان - کلاله - روستای گچی سو پایین
روز عادی: 0 تومان
روز تعطیلات: 0 تومان

اقامتگاه بومگردی هزار دره خالد نبی

اقامتگاه بوم گردی هزاردره در روستای گچی سو پایین، شهرستان کلاله استان گلستان واقع شده است. معماری این اقامتگاه کاملا سنتی و بیانگر فرهنگ و هنر بومیان این منطقه می باشد. برای راحتی بیشتر گردشگران و مهمانان در این اقامتگاه پرنسلی مسلط به زبان انگلیسی و همچن لیدر و راهنمایان تور حضور دارند.

یکی از ویژگی های بسیار خوب این مجموعه اقامتی داشتن پارکینگ روباز به نامحدود می باشد و همچنین کیفیت غذای محلی این اقامتگاه زبانزد همه می باشد. در این مجموعه اقامتی شما می توانید انواع لوازم گرمایشی مانند پتو , بخاری نفتی و همچنین وسایل سرمایشی مانند کولر و اسپیلت را مشاهده کنید.برای رفاه حال سالمندان و یا کسانی که دچار بیماری های زانو هستند توالت فرنگی علاوه بر توالت ایراین تعبیه شده است و همچنین در این مجموعه حمام به صورت اشتراکی نیز وجود دارد.

شما می توانید برای ثبت سفارش غذا با پرنسل اقامتگاه هماهنگ کنید و انواع غذاهای محلی مانند چکدرمه , گوشت بره و قیمه و انواع خورشت ها , بورک ها آش رشته محلی، آبگوشت با مخلفات دوغ، ماست، ترشیجات و صبحانه محلی شامل خامه ی محلی، پنیر، کره محلی، تخم مرغ، شیر و نان محلی را سفارش و سرو نمایید.

اقامتگاه بوم گردی هزاردره با ظرفیت پذیرش و اسکان 50 تا 60 گردشگر دارای 3 باب خانه روستایی است که 2 باب از این خانه ها دارای آشپزخانه مجزا، حمام، هال و پذیرایی، تلویزیون و 2 باب اتاق 24 متری است که سرویس بهداشتی داخل حیاط تعبیه شده است و یک خانه کاهگلی که دارای حمام داره 2 باب اتاق بزرگ، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی مستقل می باشد.

گفتنی است سرویس خواب در تمامی اتاق های این مجموعه به صورت سرویس کف خواب است و همچنین سرویس بهداشتی و حمام برای اتاق های فاقد سرویس به صورت مشترک در محوطه اقامتگاه قابل استفاده می باشد.

یکی از ویژگی های منحصربفرد این اقامتگاه بوم گردی وجود دو آلاچیق ترکمنی می باشد که بهترین مکان برای برگزاری آتش و دورهمی با موسیقی محلی قوم ترکمن و همچنین شب نشینی و خوردن چای آتشی می باشد . از بازی های برگزار شده در این اقامتگاه فوتبال و اسب سواری می باشد.

قیمت اجاره بها برای هر نفر در اقامتگاه بوم گردی هزاردره خالد نبی

اقامت به همراه صبحانه برای هر نفر = 80 هزار تومان


 

برچسب ها:
دیگر سوییتها