اقامتگاه بومگردی عمو قدرت کد 237

09114481870
گلستان - مینودشت - روستای قلعه چه
روز عادی: 0 تومان
روز تعطیلات: 0 تومان

اقامتگاه بومگردی عمو قدرت کد 237

این اقامتگاه بی نظیر واقع در شهرستان مینودشت روستای قلعه چه می باشد.فاصله این مجموعه از شهر مینودشت 9 کیلومتر و از گرگان در حدود 95 کیلومتر می باشد. اقامت در اقامتگاه بومگردی عموقدرت  به 3 صورت سوئیت , اتاق و کلبه چوبی می باشد. سوئیت های مجموعه به صورت 2 , 4 , 6 , 8 و 12 نفره می باشد. سوئیت ها به صورت فول امکانات و اختصاصی می باشد و سرویس بهداشتی و حمام دارد . در این مجموعه اتاق هایی نیز برای رزرو وجود دارد که سرویس و حمام آنها به صورت مشترک می باشد. کلبه های چوبی اقامتگاه به دو صورت دو نفره و 4 نفره می باشد.تمامی این مجموعه گردشگری در طبقات همکف تا دوم طراحی شده است.

یکی از ویژگی های این اقامتگاه بومگردی قرار گرفتن بر روی دامنه کوه و همچنین فضای سنتی و بی نظیر همراه با غذاهای محلی می باشد و فرصتی مغتنم برای سپری کردن لحظاتی خوش در دل طبیعت و به دور از تجملات است.مهمانان عزیزی که به دنبال فرصتی برای دوری از زندگی روزمره و ماشینی هستند، می توانند در اقامتگاه بومگردی طعم زندگی به سبک سنتی را تجربه کنند.

از جمله جاذبه های گردشگری و تفریحی این مجموعه غذاهای محلی , تور جنگل گردی در پارک ملی گلستان , تور دوچرخه سواری , تور پاراگلایدر , تور گردشی خالد نبی , سوار کاری و همچنین برگزاری موسیقی زنده در پایان هر هفته می باشد.

از جاذبه های گردشگری که به این اقامتگاه نزدیک می باشد می توان به آبشار شیرآباد , ابشار لوه , چشمه گل رامیان, برج قابوس و آبشار کبودوال اشاره کرد.

هزینه های اقامت برای هر نفر در اقامتگاه بومگردی عمو قدرت

هزینه اقامت به همراه صبحانه در سوئیت های فول امکانات = 85 هزار تومان

هزینه اقامت به همراه صبحانه دراتاق ها = 75 هزار تومان

هزینه اقامت به همراه صبحانه در کلبه های چوبی = 100 هزار تومان

هزینه اقامت برای تورها به همراه صبحانه و شام = 95 هزار تومان

هزینه پرواز با پاراگلایدر برای هر نفر به ازای 15 دقیقه = 180 هزار تومان

هزینه سوارکاری برای هر نفر به ازای 30 دقیقه = 150 هزار تومان

تور جنگل گردی فقط هزینه لیدر محلی محاسبه می شود که بین 20 الی 40 تومان می باشد.

هزینه هر پرس غذای محلی که پخته شود از 11 هزار تومان تا 120 هزار تومان می باشد که مبلغ بستگی به غذای سفارشی شما می باشد.

 

برچسب ها:
دیگر سوییتها