اقامتگاه بومگردی دادا و دده کد 236

09114481870
علی آباد کتول - محمد آباد کتول - روستای چلی سفلی
روز عادی: 260,000 تومان
روز تعطیلات: 260,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی دادا و دده کد 236

اقامتگاه بومگردی دادا و دده در روستای چلی سفلی، شهر علی آباد کتول استان گلستان واقع شده است.شما با اقامت در این روستا تجربه ی یک زندگی بومی را د رکنار طبیعت بکر و بی نظیر روستای چلی برای خود رقم می زنید.

این اقامتگاه دارای کلبه های اقامتی متفاوتی می باشد که هر کدام ازاین کلبه ها با نام های کلبه عشقه کوه , کلبه کایلو , کلبه جوزک و کلبه کپوکی نامگذاری شده است. این کلبه ها دارای متراژ و امکانات متفاوتی هستند.

کلبه 95 متری یک خوابه و دارای امکانات تراس، باربیکیو، سرویس خواب دو نفره، آشپزخانه مستقل، حمام و سرویس بهداشتی می باشد و تنها کلبه ای است که دارای تختخواب می باشد و بقیه کلبه ها به صورا کف خواب می باشند وهمچنین یک کلبه 70 متری دو خوابه با آشپزخانه، اجاق هیزمی، حمام و سرویس بهداشتی می باشد. و تعدادی کلبه 50 متری با امکاناتی مانند تراس، شومینه هیزمی، آشپزخانه عمومی، حمام و سرویس بهداشتی می باشد.

اقامتگاه بوم گردی دادا و دده علی آباد کتول

به منظور رفاه و رضایت بیشتر گردشگران و مهمانان این خانه بومی تمامی خدمات رفاهی مورد نیاز و ضروری گردشگران نظیر پارکینگ غیر مسقف اختصاصی، سرویس بهداشتی ایرانی مشترک، حمام مشترک، وسایل گرمایشی شامل پتو و ...، آشپزخانه عمومی، راهنمای تورهای گردشگری، سیستم های سرمایشی و گرمایشی شومینه هیزمی و اجاق هیزمی و راهنمای رایگان تور های گردشگری برای گردشگران فراهم شده است.

گفتنی است شما گردشگران عزیز می توانید با هماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه انواع غذاهای لذیذ محلی این منطقه نظیر ته چین، ترشی پلو، ماش پلو، کباب و انواع لبنیات محلی را سفارش و سرو نمایید.

این اقامتگاه دارای معماری بومی منطقه می باشد و تراس با چشم انداز زیبا به کوه لوکال است و شما می توانید تماشاگر یک منظره زیبا و فوق العاده باشید.

این مجموعه به دلیل آب و هوای فوق العاده ای که دارد نیازی به سیستم سرمایش ندارد و برای گرمایش از بخاری گازی و شومینه استفاده می کنیم.

ظرفیت واحدها برای 5 الی 6 نفر می باشد و به ازای هر نفر اضافه 20 هزار تومان دریافت می شود.

ساعت تحویل هر واحد اقامتی 14 عصر و تخلیه ساعت 12 ظهر می باشد.

رزرو کلبه 95 متری (بدون صبحانه - دارای 1 اتاق و 1 تخت 2 نفره ، آشپزخانه، تراس، باربیکیو، توالت ایرانی، فرنگی و حمام) : 260 هزار تومان

رزرو کلبه 50 متری (بدون صبحانه ، دارای آشپزخانه، تراس، توالت ایرانی، فرنگی و حمام) : 210 هزا رتومان

 

دیگر سوییتها