اقامتگاه بومگردی خالد نبی کد 233

09114481870
گلستان - کلاله - روستای تمر قره قوزی
روز عادی: 0 تومان
روز تعطیلات: 0 تومان

اقامتگاه بومگردی ترکمن یورت کد 233

اقامتگاه بومگردی ترکمن یورت واقع در روستای تمر قره قوزی در نزدیکی کلاله و در ۱۳ کیلومتری شهر کلاله استان گلستان می باشد. این خانه بومگردی در دل طبیعت بکر و در 35 کیلومتری خالد نبی احداث شده است. یک خانه روستایی با فرهنگ مردم مهربان ترکمن می باشد که پذیرای شما در این منطقه می باشند. شما می توانید با سفر به این روستای گردشگری یک خاطره به یادماندنی برای خود رقم بزنید.

این مجموعه دارای 7 اتاق می باشد که دو تا از این اتاق ها آلاچیق می باشند. آلاچیق های به دو صورت سنتی و دیگری مسقف می باشد. 3 تا از اتاق های این مجموعه دارای سرویس و حمام می باشند و برای بقیه اتاق ها سرویس و حمام درمحوطه قرارداده شده است. این مجموعه اقامتی دارای تلویزیون نمی باشد.

 انواع غذا های شمالی و محلی این منطقه را مانند هلی آش، ماش پلو، بولامه، بوروک، چکدرمه و باسترمه سفارش دهند و از طعم بی نظیر مواد اولیه بومی و ارگانیک آن ها لذت ببرند. بوم گردی ترکمن یورت بهترین گزینه برای اقامت کسانی می باشد که علاقه مند به تجربه زندگی ترکمنی هستند . سوار بر پشت اسب های ترکمن در مراتع و صحراهای وسیع ، پیاده روی بر روی تپه های چشم نواز کوه چرکزلی ، بازدید از گورستان تاریخی خالدنبی و کمپ شبانه در طبیعت اطراف خانه ، همگی از تفریحات مهیجی است که با اقامت در بوم گردی ترکمن یورت میتوانید تجربه کنید.

 

اجاره بها در اقامتگاه خالد نبی ترکمن یورت برای هر نفر

اجاره بها به صورت فول برد (برای هر نفر) : 150 هزار تومان

اجاره بها برای تورها به همراه صبحانه : 75 هزار تومان

اجاره بها برای اقامت و بدون صبحانه برای تورها : 35 هزار تومان

اجاره بها برای 2 نفر بدون صبحانه : 130 تومان

قیمت هر پرس غذا در این مجموعه به همراه مخلفات : 45 هزار تومان می باشد.

دیگر سوییتها