اقامتگاه بومگردی فارسیان کد 232

09114481870
گلستان - آزادشهر - روستای فارسیان
روز عادی: 55,000 تومان
روز تعطیلات: 60,000 تومان

اقامتگاه بومگردی رضا پارسیان کد 232

این اقامتگاه یک خانه سنتی و بومی در روستای فارسیان آزادشهر می باشد. این مجموعه دارای 4 واحد اقامتی در مساحت حدود 1400 متر می باشد. این اقامتگاه درمنطقه ییلاقی قرار گرفته است و بدلیل حفظ محیط کاملا روستایی یکی از اتاق ها فاقد سرویس و حمام اختصاصی می باشد و در حاط محوطه برای رفاه و آسایش شما سرویس ایرانی و فرنگی تعبیه ده است.

یک روز اقامت دراین مجموعه و نشستن بر روی یک تراس زیبا و همچنین بخاری عیزمی شما را مهمان یک منظره شگفت انگیز می کند و چنان آرامشی را به شما هدیه می دهد که شاید کمتر جایی تجربه کنید. هیجان دراین اقامت از بدو ورود با قرار گرفتن بر روی پل معلق آغاز می شود و شما را به مهمانی طبیعت شگفت انگیز فرا می خواند. این مجوعه بی نظیر دارای موزه صنایع دستی و همچنی آلاچیق های اختصاصی برای هر واحد اقامتی می باشد که می توانید از آنها برای صرف صبحانه و یا شب نشینی استفاده کنید.

روستای فارسیان آزادشهر

روستای فارسیان که به عنوان یکی از روستاهای هدف گردشگری معروف است، به شکل کاملا سنتی و طبقاتی می‌باشد و دارای جاذبه‌های خاصی همچون‌: کوچه آشتی کنان، کوچه دخترنشین، قبرستان طبقاتی تاریخی و آسیاب آبی است. این روستا در منطقه کوهستانی قرار دارد و کوههای سربه فلک کشیده اطراف آن را فرا گرفته و کوهستان پوشیده از جنگل با درختان سرسبز بلوط و افرا است.

شما وقتی وارد این مجموعه زیبا می شوید گویا وارد بوم یک نقاشی بی نظیر شده اید. خانه های چوبی , بالکن های زیبا و همچنین حیاط بی نظیرش که با گل وبوته نقش آرایی شده است. مجموعه خارق العاده و بسیار زیبا در انتظار شما می باشد. این واحد اقامتی توصیف یک منظره ی بی نظیر و طبیعت بکر می باشد. با اقامت در این مجموعه خود را مهمان دامان طبیعت بکر و بی همتا کنید.

اجاره اقامتگاه بومگردی رضا پارسیان برای هر نفر

اجاره بها برای اقامت بدون صبحانه ظرفیت 2 نفر :  120 هزار تومان

اجاره  بها بدون صبحانه برای 6 الی 8 نفر :  35 هزار تومان

اجاره بها برای تورها با صبحانه :  60 هزار تومان

اجاره بها برای تورها بدون صبحانه : 30 هزار تومان

 

 

دیگر سوییتها