بومگردی زیارت کد 231

09114481870
گرگان - زیارت
روز عادی: 700,000 تومان
روز تعطیلات: 0 تومان

بومگردی زیارت کد 231

این اقامتگاه بومگردی واقع در روستای زیبای زیارت میباشد. ساختمان اقامتگاه در طبقه همکف می باشد که دارای 3 اتاق مجزا می باشدکه هر کدام از این اتاق ها ظرفیت 4 الی 5 نفر را دارد. این اقامتگاه بدلیل حفظ سنت روستایی و همچنین فرهنگ مردمان گذشته که در این روستا زندگی می کرده اند اتاق ها دارای تختخواب و یخچال و همچنین تلویزیون اختصاصی نمی باشند و از این وسایل به صوت مشترک می توانید استفاده نمایید. البته یکی از اتاق ها دارای حمام مجزا نیز می باشد. اما برای اسایش و رفاه شما مهمانان عزیز توالت ایرانی و فرنگی عمومی در داخل اقامتگاه در نظر گرفته شده است.صبحانه در این اقامتگاه همراه با اقامت می باشد و در صورتی که تجربه ی میل کردن غذاهای محلی گرگان را دوست داشته باشید می توانید قبل از ورود به اقامتگاه و با هماهنگی راهنمای خود غذای محلی سفارش دهید. اما توجه داشته باشید آشپزخانه و امکانات آشپزی در این اقامتگاه در اختیار مهمان قرار نمی گیرد. در طبقه زیرین این اقامتگاه یک کافه رستوران فضای باز نیز وجود دارد که مهمانان میتوانند لذت نوشیدن انواع نوشیدنی های گرم و غذاهای سنتی محلی را در آنجا نیز تجربه کنند.

اقامتگاه بومگردی زیارت

کلی رخت خواب گل گلی گرم و نرم و زیبا داریم که در حالی که روشون دراز کشیدید و از پنجره های اتاقتون در حال تماشای مهتاب هستین، میتونین خواب آرام شیرینی رو تجربه کنید. همچنین به محض بیدار شدن چشمتون طبیعت زیبا جنگلی اطراف خواهید دید. بعدش خوردن یک صبحانه کاملا گرگانی میتونه یک روز متفاوت رو بهتون نوید بده. ضمننا جا واسه پارک ماشین داریم، توالت فرنگی و ایرونی،تهویه مطبوع، یخچال و از همه مهمتر حمام گرم که خستگی سفر رو از تنتون بیرون می کنه.  کلی هم ظرفای قشنگ داریم که احتمالا حین خوردن ناهار محو تماشای اونا میشین.

کلی غذاهای خوشمزه داریم که بیشترشون رو تا حالا نخوردین مثل خورشت "ساک" و "مرغانه ماست"، "ماش پتی و خیلی چیزای خوشمزه دیگه به سبک سنتی و گرگانی خودش پخته میشه. زندگی به سبک گرگانی و طعم دوست داشتنی غذاهای لذیذ مطمئنا خاطره خوش سفر به گرگان رو تا مدتها توی ذهنتون نگه می داره.

اقامت به همراه صبحانه هر نفری 70 هزار تومان

امکان رزرو اقامت برای خانواده های تا تعداد نفرات 15 نفر به صورت کامل می باشد.

اقامت به صورت کامل مجموعه = 600 هزا رتومان می باشد

اتاق خواب اتاق مجزا3
پارکینگ دارد
دیگر سوییتها