انتخاب استان ارسال خبر و مقاله مکان جدید

فروش و نصب و تعمیر اسپیلت


نصب اسپیلت و کولر گازی:از اینکه شما به گلستانی ها سرزدید سپاسگزاریم.هدف ما معرفی یکی از خدمات گلستانی ها برای تمام همشهریان استان گلستان یعنی فروش ,نصب،تعمیرو راه اندازی اسپیلت و کولر گازی می باشد.

معمولا با افزایش توان خرید مردم و علاقه مندان به این وسیله مدرن باعث شده که مصرف کنندگان این کالا افزایش یابند.

هر وسیله ایی که خریداری می شود احتیاج دارد به کسانیکه تجربه و مهارت کافی را در این حرفه دارند مراجعه نمایید تا این افراد محصول را برای شما نصب و راه اندازی کنند.

هر وسیله ایی در مرور زمان و افزایش میزان کارکرد دچار مشکل و خرابی می شود و احتیاج به یه تعمیر کاردارد و در این لحظه هست که ارزش یه تعمیر کار ماهر و با تجربه را درک می کنید.

نصب و تعمیر اسپیلت یکی از خدماتی است که درماه هایی از سال به دلیل آب و هوا با تقاضای بسیار زیاد مواجه می شویم که اکثرا به دلیل کاهش هزینه ازافرادغیرمتخصص کمک

می گیرند که باعث افزایش هزینه می شود و مشکل نیز همچنان پابرجاست.

کولر گازی اسپلیت به دو قسمت تقسیم می‌شود، یک قسمت برای داخل اتاق و دیگری خارج از آن که موتور یا کمپرسور آن است تا در محیطی دورتر از محل نصب پنل با حداقل صدا به‌کارگیری شود البته این نوع از کولر فضای بیشتری را نسبت به کولر گازی های پنجره ای و قابل حمل در بیرون از محیط به خود اختصاص می‌دهد. متخصصان تعمیر کولر گازی اسپلیت ما با انواع مدل ها و برندهای این نوع کولر گازی آشنایی کامل دارند و می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن کولر گازی اسپلیت شما را تعمیر کنند.

جابجایی و نصب اسپیلت در گرگان

جابجایی و نصب کولر گازی یکی از تخصصی ترین اموری است که ما در این مرکز به صورت کاملاً حرفه ای با کمک تیم متخصص و نصاب کولر گازی مشغول به انجام آن هستیم. تعمیرکاران ما با گذراندن دورهای علمی و عملی مشغول به این کار شده‌اند که به همین دلیل قبل از انجام کار با توجه به کارشناسی محل نصب کولر گازی ، شما را در خرید دستگاه متناسب با محیط و محل نصب کولر گازی راهنمایی خواهند کرد.

خدمات ما در زمینه اسپیلت:

  • فروش ,نصب و راه اندازی اسپیلت و کولر گازی
  • تعمیر برد ،عیب یابی و نشت گیری گاز
  • سرویس و شارژ گاز اسپیلت و کولر گازی
  • تغییر مکان کولر و جابجایی
  • جانمایی مکان کولر با توجه به دکور شما

 

فروش,نصب و تعمیر انواع برند اسپیلت در گلستانی ها

گلستانی ها

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید:

09114481870

01732245362