انتخاب استان ارسال خبر و مقاله مکان جدید

دکوراسیون داخلی


 

دکوراسیون داخلی: امروزه در طراحی اغلب خانه های آپارتمانی از دکوراسیون های مدرن و ساده استفاده می شود که این سبک دکوراسیون ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

اگر دکوراسیون داخلی آپارتمان های کوچک به صورت کاربردی و زیبا طراحی شوند شما می توانید شاهد ایجاد دکوراسیونی زیبا و در عین حال شیک در فضای خانه آپارتمانی خود باشید.

داشتن فضای مسکونی یا اداری زیبا و آرامش بخش با دکوراسیون داخلی خاص و باب میل یکی از ایده آل های انسانها در زندگی روزمره می باشدو دستیابی به چنین مکانی را با خدمات دهی گلستانی ها تجربه کنید.

با این حال باید این را در نظر بگیریم که دکوراسیون مثل همه هنرهای دیگر دارای سبک و ایده های مختلفی است که بر اساس ذوق و سلیقه و نیازهای ما قابلیت تغییر دارد.

همیشه گرفتن نتیجه ها ی مطلوب برای انجام هر کاری، داشتن اطلاعات درست و تجربه های تئوری و عملی در زمینه آن موضوع ها را در جهت موفقیت کمک می کند.

آشنایی با انواع سبک دکوراسیون

دکوراسیون مدرن

مدرن طرفداران بسیار زیادی دارد و معمولا با خطوط صاف و منظم، پالت رنگی ساده و موادی مانند استیل و شیشه طراحی شده است گفنه می‌شود.یکی از ویزگی های مهم سبک دکوراسیون مدرن استفاده از اشکال هندسی واضح مانند دایره‌ها و چهارگوش‌ها است. اشکال هندسی گوشه‌دار که نشان‌دهنده سرسخت بودن دنیای مدرن است، و اشکال منحنی نیز احساس حرکت و پویایی زندگی مدرن را نمایش می‌دهند. ترکیب این دو با هم تصویری واضح و شفاف از مفهوم مدرنیته را رو بروی شما قرار می‌دهد.

دکوراسیون امروزی | نصاب کاغذ دیواری درگرگان

دکوراسیون مدرن با امروزی متفاوت است ولی بخاطر شباهت اسمی که دارند اغلب با یکدیگر اشتباه گرفته می شود.سبک مدرن تفسیری از طراحی است که در قرن بیستم شروع شده است. از طرفی سبک امروزی یا معاصر انعطاف‌پذیری بالایی داشته و پایبندی چندانی به سبک خاصی ندارد. برای مثال در سبک امروزی ممکن است شاهد خطوط خمیده در طراحی باشیم، در حالی که در سبک مدرن این اتفاق رخ نمی‌دهد.

دکوراسیون مینیمال | نصاب کاغذ دیواری درگرگان

این سبک یکی از سبک های پرطرفدار در دکوراسیون می باشد . تقریبا از نوع مدرن ساده تر می باشد. در سبک مینیمالیست پالت‌های رنگی استفاده شده معمولا خنثی بوده و هیچ یک از لوازم موجود نیز بیش از حد زرق و برق‌دار نیستند. در ضمن سفید یکی از پرکاربردترین رنگ‌ها در دکوراسیون مینیمال است.این سبک بسیار ساده می باشد و اغلب رنگ سفید را در کنار سیاه قرار می دهند. این ترکیب متضاد رنگ‌ها به این دلیل استفاده می‌شود که فضا بیش از حد خنثی نباشد و نمای بصری متعادلی ایجاد شود.

دکوراسیون صنعتی | نصاب کاغذ دیواری درگرگان

این دکوراسیون الهام گرفته از سبک هاب دوره انقلاب صنعتی اروپا و خانه های شهری اروپا می باشد.ر بسیاری از دکوراسیون‌های طراحی شده با این سبک شاهد عناصری هستیم که حس ناتمام بودن طرح را به ما القا می‌کنند.

دکوراسیون بوهمیان | نصاب کاغذ دیواری درگرگان

یکی از محبوب ترین سبک های دکوراسیون داخلی به شمار می رود.این سبک از دکوراسیون دارای قوانین خاصی نمی باشد و هر هر کس با توجه به سلیقه خود آن را طراحی کنند. به معنی نادیده گرفتن عرف‌ها و قراردادهای معمول نیست؛ بلکه این سبک دقیقا بازتابی از سلیقه شما است که می‌تواند پر از طرح و رنگ‌های متنوع باشد.

 

 گلستانی ها

 

نصب و فروش کاغذ دیواری , پارکت, کفپوش
نورپردازی داخلی و خارجی
سفارش و ساخت درب های تمام چوب داخلی (اتاقی و سرویس)
طراحی و ساخت انواع کابینت آشپزخانه مدرن با متریال روز
طراحی و ساخت انواع کمد های دیواری مدرن (ریلی، آکاردئونی) و کلاسیک
طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری، تجاری و مسکونی
بازسازی و نوسازی واحد های اداری، تجاری، مسکونی و ویلائی  
جهت مشاوره با تیم اجرایی و طراحی با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲

 

دکوراسیون داخلی درگرگان

نصاب کاغذ دیواری درگرگان

نصاب پارکت در گرگان

نورپردازی درگرگان