درباره ما


تیم گلستان با توجه به بررسی که انجام داده است دریافت که مردم شریف گرگان و حومه نیاز به یک مرجع و یک مرکز خدماتی که در هر زمینه ایی فعالیت داشته باشند دارند.لذا با توجه به پناسیل اینترنت و فضای مجازی که در بین مردم و بر روی گوشی های جدید وجود دارد, یک مرکز تخصصی همه کاره راه اندازی کردیم.برای راحتی شما در هر صنفی نیروهای کاملا متخصص و دوره دیده و مورد آزمایش قرار گرفته انتخاب نموده ایم تا بتوانیم شما را یاری کنیم و بدین گونه تیم خدماتی گلستان تشکیل شده است که خدمت صادقانه و عشق به کشور همراه با مشتری سالاری از محوری‌ترین اصول این شرکت می‌باشد .

تیم گلستان در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

در بخش باربری که در سطح کشور در حال فعالیت است که شامل اسباب کشی منزل , حمل کالاهای کارخانجات , تریلی ها و ترانزیت و...

در بخش تعمیرات لوازم خانگی که شامل یخچال , ماشین لباسشویی , ماشین ظرفشویی و ... دارای تیم تعمیراتی کاملا متخصص می باشد.

بخش اجاره سوئیت آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز می باشد تا خاطره یک سفر به یاد ماندنی در استان گلستان و شهر گرگان را داشته باشند و تیم گلستان نماینده میزبانی مردم شریف گرگان می باشد.

مزایای این کسب و کار برای مشتریان چیست ؟

از جمله مزایای راه اندازی تیم خدماتی گلستان این می باشد که مردم شریف دیگر دغدغه هماهنگی و پیدا کردن افراد متخصص در زمینه های شغلی متفاوت را ندارند و فقط کافیست با تیم گلستان تماس بگیرند و بخش خدماتی مربوطه را اعلام نمایند و ما با هماهنگی افراد متخصص خود را به محل اعزام می کنیم .

از مزیت های دیگر قابل اطمینان بودن افراد تیم ما می باشد که شما با اطمینان کامل آنها را به منزل خود وارد میکنید.

از بارزترین ویژگی خدمات ما این می باشد که تا جایی که توان تیم ما باشد خدمات را برای کاهش هزینه های شما درب منزل انجام می دهیم.

تیم گلستان با بهره گیری از نظرات و رضایت مشتریان و همچنین استفاده از نیروهای متخصص هم اکنون در حال توسعه و گسترش خدمات خود می باشد و ما همیشه از مشتریان خود در مورد ایده های خلاقانه استقبال می کنیم.

تیم گلستان در همه حال در کنار شما عزیزان می باشد.

شماره تماس جهت هماهنگی

09114481870