کاشیکاری


 نوع کاشی یا سرامیک|کاشیکار در گرگان| نصاب کاشی درگرگان | سرامیک کار درگرگان

کاشیکاری :در یک حالت عمومی سرامیک و سنگ و سیمان عمده متریال دیده‌شده در کاشی و سرامیک هستند. اما کاشی و سرامیک در رویکرد دیگری از نظر دسته‌بندی، انواع متنوعی دارند که از آن جمله می‌توان به مواری زیر اشاره‌کرد:

- کاشی و سرامیک بتنی: یکی از پرمصرف‌ترین پوشش‌های فضای سرویس بهداشتی و حمام این نوع کاشی و سرامیک هستند که به دلیل بافت طریف و مرزبندی خاصی که دارند فضای رنگی ملایم و مطبوعی را بوجود می‌آورند. البته توجه داشته‌باشید که رنگ و متریال بکاررقته در این نوع پوشش باعث‌می‌شود فضای کلی به سردی گرایش داشته‌باشد که با استفاده از متریال گرم‌تری مثل چوب در جاهای دیگر فضا می‌تواند از این سردی به میزان مطلوبی کاست.

- کاشی و سرامیک بافت‌دار یا پترن‌های تزئینی: می‌توان با استفاده از این نوع کاشی و طراحی و اجرای یک الگوی خاص در قسمتی از دیوار، انرژي و دینامیسم موثری به فضا اضافه‌کرد. برخی از مدل‌های کاشی و سرامیک دارای بافت‌هایی هستند که حس سنگ و چوب را به بیننده منتقل‌کرده و فضای بسیار زیبایی را بوجود می‌آورند.

- کاشی و سرامیک با طرح برجسته: یکی دیگر از مدل‌های کاشی و سرامیک که در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه و استفاده در فضای سرویس‌های بهداشتی و حمام قرارگرفته‌است، کاشی و سرامیک بافت‌دار با نقش‌برجسته یا با عنوان کلی کاشی سرامیک برجسته‌ هستند. باید توجه داشت که معمولا این فضاها مستعد رشد انواع قارچ و باکتری هستند و میزان برجستگی و فرورفتگی این پوشش نباید به حدی باشد که کار نظافت کف و دیوارها را سخت و در نتیجه رشد قارچ‌ها را تسریع و آسان سازد.

در حالت کلی قیمت کاشی و سرامیک در درجه اول متاثر از کیفیت و در واقع برند شرکت سازنده است. نامهایی مثل کاشی تبریز، ایفا سرام، الوند و آسیا به دلیل قدمت و کیفیت جزو محصولات درجه یک این دسته‌ از مصالح ساختمانی هستند.

نکته مهم در نصب کاشی و سرامیک: یکی از مهمترین فاکتورهایی که در نوع کاشی و سرامیک مورد استفاده و در نتیجه در هزینه نهایی کار اثرمی‌گذارد، میزان رفت و آمد بر روی کف یا موارد احتمالی‌ای است که دیوارها تحمل‌می‌کنند و باعث‌‌می‌شود دسته‌بندی‌های کیفی مثل درجه یک و دو نیز بوجود بیایند

 ابعاد کاشی و سرامیک| کاشیکاری درگرگان| نصاب کاشی درگرگان | سرامیک کار درگرگان

قطعات یا به اصطلاح تایل‌های کاشی و سرامیک ابعاد متنوعی از  ۲۰*۲۰ تا ۶۰*۱۲۰ سانتی‌متر دارند. انتخاب سایز مناسب مستقیما به متراژ فضا بستگی‌دارد و در نتیجه نهایی کار بسیار اثرگذار می‌باشد. مثلا استفاده از قطعات بزرگ کاشی و سرامیک در فضاهای کوچک اصلا توصیه‌نمی‌شود چون از نظر بصری به کوچکتر بنظرآمدن فضا دامن‌می‌زند. همینطور توصیه کاربلدها در مورد فضاهای بزرگ نیز اجتناب از بکاربردن کاشی و سرامیک با ابعاد کوچک است. موضوع مهم دیگر این است که مثلا در مورد سرامیک ابعاد مختلف بر نحوه‌‌ی بستن شیب مورد نیاز کف تاثیرمی‌گذارند که یکی دیگر از عوامل مهم میزان کار نصاب است.

 متراژ کار(مترمربع)| کاشیکاری درگرگان| نصاب کاشی درگرگان | سرامیک کار درگرگان

بیشتر متخصصین نصب کاشی و سرامیک هزینه کار را بر حسب متراژ کار برآورد می‌کنند که البته جزییات دیگری مثل اینکه آیا کار زیرسازی هم نیاز دارد یا نه و اینکه اصولا پروژه کجا انجام‌می‌شود تاثیرات خودشان را می‌گذارند. با توجه به این موارد سفارش نصب کاشی و سرامیک در سنجاق با قیمتی بین متری 15000 تومان تا 50000 تومان انجام‌می‌شود.

کارهای تعمیراتی(خرده‌کاری)| کاشیکاری درگرگان | نصاب کاشی درگرگان | سرامیک کار درگرگان

رفع نم و رطوبت، تعمیرات رفع ترکیدگی لوله و یا نشتی و گرفتگی فاضلاب از خدماتی هستند که معمولا مراحل پایانی‌شان شامل نصب کاشی و سرامیک می‌شود. گاهی میزان خسارت وارده زیاد است و دیگر نمی‌توان فقط بخش‌های کوچک آسیب‌دیده را با قطعات جدید جایگزین‌کرد و لازم است کل سطح دیوار، سقف و یا کف بطور کامل بازسازی شود. بنابراین در این گونه موارد به دلیل نیاز به زیرسازی جدید مثل عایق‌بندی و قیرگونی، هزینه نصب کاشی و سرامیک نسبت به حالت عادی گران‌تر تمام‌می‌شود.
زیرسازی| کاشیکاری درگرگان| نصاب کاشی درگرگان | سرامیک کار درگرگان

وقتی هدف از نصب کاشی و سرامیک صرفا نوسازی و تنوع است، کار با هزینه کمتر و سریع‌تر پیش‌ می‌رود. نه تخریب لایه‌های قبلی پوشش صورت می‌گیرد و نه عایق‌بندی و زیرسازی جدی مورد نیاز است. اما همان‌طور که اشاره شد در پروژه‌هایی مثل رفع نم و رطوبت هزینه زیرسازی مجدد به عنوان یک هزینه سربار محاسبه‌می‌گردد.
مکان| کاشیکاری درگرگان

هزینه این گونه خدمات در شهرهای بزرگ مثل تهران به مراتب بیشتر از سایر نقاط است. البته در خود شهر تهران هم هزینه نصب کاشی و سرامیک با رفتن به سمت محلات شمال شهر درصدی از افزایش را دارامی‌باشند.
توصیه متخصص| کاشیکاری درگرگان | نصاب کاشی درگرگان | سرامیک کار درگرگان

حرفه‌ای‌ها و باتجربه‌های این تخصص از شما می‌خواهند که در پروژه‌هایی از این جنس حتما از نیروهای وارد و دقیق کمک‌بگیرید. در نگاه اول شاید این توصیه‌ها جدی بنظر نرسد اما همینکه شیب محل نصب اصولی نباشد و یا عایق‌بندی سطوح درست اجرانشود، هزینه‌های احتمالی بعدی بسیار سنگین‌تر خواهدبود.

کاشیکاری : ایران به عنوان کشوری با تمدن غنی درساخت بنا و نما، همواره برترین کاشی کاران، سرامیک کاران و موزاییک کاران را در خود جای داده است.

دفتر خدماتی (مجازی) گلستانی ها به ذوق و سلیقه هموطنان احترام می گذارد و در تلاش است پرسنل باتجربه و با سلیقه کاشی کار، سرامیک کار و موزاییک کار را به خدمت بگیرد.

شما می توانید مصالح مورد نیاز و نوع کاشی، سرامیک یا موزاییک را خودتان انتخاب، خریداری کرده و ما انجام کار را برعهده بگیریم و یا اینکه در هزینه صرفه جویی کنید و اجازه دهید تا ما آن ها را تهیه کنیم و شما در خصوص طرح ها نظر دهید.

جهت انجام سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۱۴۴۸۱۸۷۰

۰۱۷۳۲۲۴۵۳۶۲