اجاره ویلا در چجا کد 253

09114481870
گلستان - علی آباد کتول - روستای چجا
روز عادی: 260,000 تومان
روز تعطیلات: 330,000 تومان

اجاره ویلا در چجا

واحد ویلایی واقع در روستای ییلاقی چجا می باشد.این واحد ویلایی در دو طبقه می باشد و به همین دلیل با تراس بسیار بزرگی که دارد شما می توانید بهترین چشم انداز رو به طبیعت بکر را داشته باشید و به دلیل بزرگی یکی از گزینه های مناسب برای خانواده های دسته جمعی و بزرگ می باشد . با امکانات تعبیه شده بهترین گزینه برای استراحت و سفر چند روزه می باشد. این واحد ویلایی دو خواب ودارای حیاط بزرگ و باغچه زیبایی نیز می باشد. دارای توالت ایرانی و فرنگی است و بخاطر حفظ زندگی روستایی این واحد کف خواب می باشد.

روستای چجا منطقه ای سیاحتی و بسیار زیبا در شهرستان علی آباد کتول است که برای رفتن به آن می بایست از دهنه محمدآباد گذشت. محمدآباد در پنج کیلومتری جنوب فاضل آباد(در مسیر بزرگراه گرگان به علی آباد کتول) واقع است. این روستا تا علی باد کتول 25 کیلومتر فاصله دارد.

این روستای ییلاقی به دلیل قرارگرفتن بر دامنه کوه یکی از بهترین روستاهایی می باشد که شما می توانید برای فرار از گرما و شلوغی شهر به اینجا پناه ببرید. در این روستا بدلیل ییلاقی بودنش و نداشتن ساکنین ثابت امکانات زیادی وجود ندارد و برای خرید مایحتاج غذایی از راهنمای محلی کمک بگیرید و قبل از حرکت به سمت روستا از شهر یا روستای محمدآبادکتول خریدتان را انجام دهید.

 

 

متراژ 110
اتاق خواب 2
پارکینگ دارد
گرمایشی بخاری
مبلمان مبله کامل
سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
آشپزخانه مبله کامل
تراس دارد
برچسب ها:
دیگر سوییتها