اقامتگاه بومگردی سپیدار جنگل ابرکد 244

09114481870
سمنان - شاهرود - روستای ابر
روز عادی: 0 تومان
روز تعطیلات: 0 تومان

اقامتگاه بومگردی سپیدار جنگل ابرشاهرود

این اقامتگاه بوم گردی در روستای زیبای ابر قرار دارد و بنایی با قدمت بیش از نیم قرن می باشد که دارای یک بافت کاملا تاریخی و همچنین خانه ای ترکیب از خشت و گل و چوب می باشد. این اقامتگاه دارای 8 اتاق می باشد که ظرفیت 4 نفر را دارد و تمامی این اتاق ها به خاطر حفظ زندگی روستایی و بومی منطقه کف خواب می باشند.در کل این اقامتگاه بومگردی ظرفیت 32 نفر را دارید و برای تورها گزینه مناسبی می باشد.

در اقامتگاه بوم گردی سپیدار شما نمی توانید پخت و پز داشته باشید و باید حتما از قبل سفارش غذاهای محلی مانند سبزی پلو با سبزی صحرایی و ته چین گوشت، رشته پلو با ته چین گوشت، عدس پلو، شیر پلو ( دم پختک شیر )، آش رشته و کال جوش و ... را به پرسنل این اقامتگاه اعلام بفرمایید تا غذاها توسط آنان پخت و سرو شود.

از جمله امکانات و خدماتی که اقامتگاه سپیدار در اختیار مسافران قرار می دهد می توان به پارکینگ غیر مسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای تور، اینترنت و وای فای رایگان، وسایل گرمایشی ( پتو، تشک و ...)، سرویس بهداشتی ( توالت ایرانی و فرنگی سیار ) و حمام مشترک داخل محوطه حیاط  و سیستم گرمایشی بخاری گازی اشاره کرد. برای دورهمی و شب نشینی ها نیز روشن کردن آتش داخل حیاط ( آتشونی) مجاز است.

جاذبه های گردشگری نزدیک به اقامتگاه بوم گردی سپیدار

مجموعه تاریخی سلطان العارفین، بایزید بسطامی، آستان شیخ خرقانی و کویر چاه جام و ... می باشد .جنگل بکر و طبیعی ابر قسمتی از جنگل های هیرکانی ست این جنگل زیبا جزو مهمترین جاذبه های گردشگری شهر شاهرود می باشد. انواع پوشش گیاهی و جنگلی همچون افرا، بلوط، راش، آویشن و شبدر و ...منظره بسیار زیبا و چشم نوازی را پدید آورده اند.

هزینه اقامت برای برای هرنفر در اقامتگاه بوم گردی سپیدار جنگل ابر

هزینه به صورت فول برد می باشد(صبحانه , ناهار , شام ) برای هر نفر 105 هزار تومان

 

 

 

دیگر سوییتها