سوئیت کد 207

09114481870
گرگان - علی آباد کتول -نرسو
روز عادی: 220,000 تومان
روز تعطیلات: 300,000 تومان

سوئیت کد 207 - ویلای شماره 7

ویلای دو خوابه دربستی می باشد. دارای تمامی امکانات لازمه می باشد . این واحد ویلایی یک تراس بسیار زیبا با چشم انداز دره و طبیعت بی نظیر دارد و شما می توانید از بالا تمامی مناطق اطراف دره و طبیعت را مشاهده کنید.

حیاط دارای کمی شیب می باشد و شما ماشین خود را در فاصله در حدود 15 متری واحد ورودی ساختمان پارک می کنید.

روستای  ییلاقی نرسو در ۱۸ کیلومتری شهرستان علی‌آبادکتول و در فاصله ۱۵ کیلومتری شهرستان فاضل آباد می باشد. این روستا دارای آب و هوای خنک در فصل گرم است و در بعضی از روزها شما می توانید هجوم ابر و مه را بر روی تراس های ویلاها مشاهده کنید. مسیر دسترسی به روستای ییلاقی و کوهستانی آسفالت می باشد دارای یک مسیر بسیار زیبا و پر پیچ و خم می باشد. آنتن دهی در این روستا برای ایرانسل و همراه اول به طور کامل وجود دارد.  بهتر است که لوازم مورد نیاز خود را از شهر خریداری کنید در این روستا فروشگاه بسیار کوچک است که در فصل بهار و تابستان در بیشتر مواقع باز می باشد.

نزدیکترین تفریحگاه های نزدیک به روستای نرسو آبشار کبودوال می‌باشد که در فاصله ۳۰ کیلومتری از این ویلا قرار دارد. دیدنی های دیگر استان گلستان جنگل ناهارخوران گرگان , آبشار لوه , جنگل النگدره , آبشار زیارت , ساحل بندر ترکمن , جزیره آشوراده , روستای زیارت و تمامی نواحی دیدنی دیگر این استان در فاصله ۴۰ دقیقه الی یک ساعت از این ویلا قرار دارند و  شما دسترسی را حتی به تمامی این مناطق دارید.

 

اتاق خواب 2
پارکینگ دارد
برق -
گاز -
سرمایشی -
گرمایشی -
مبلمان مبله کامل
سرویس بهداشتی دارد
آشپزخانه مبله کامل
تراس دارد
برچسب ها:
دیگر سوییتها