فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

خیرین ورزشی‌ساز ۳۰۰ پروژه در سطح کشور احداث کردند ۱۳۹۶/۸/۲

موسس انجمن خیرین ورزشی‌ساز کشور با اشاره به جایگاه خیرین در حوزه‌هایی مانند آموزش و پرورش و سلامت، گفت: خیرین ورزشی‌ساز تاکنون ۳۰۰ پروژه در سطح کشور ساخته‌اند و نقش موثری در رشد فضاهای ورزشی داشته‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی اظهار داشت: ستاد خیرین ورزشی به علت مشکلاتی که دستگاه‌های اجرایی در حوزه ورزش داشت در سال 93 تاسیس شد و علاقه‌مندان کمک‌های ریالی خود را در حوزه ورزش چه در ساخت‌و‌ساز اماکن ورزشی و چه کمک در حوزه هیئت‌های ورزشی و فدراسیون‌ها ارائه کردند.

وی افزود: امیدوارم فرهنگ‌سازی به گونه‌ای باشد که موضوع خیرین قابل تعمیم برای دیگر موارد در کشور باشد و البته در برخی استان‌ها هم این انجمن سازوکار قانونی پیدا کرده و در برخی استان‌ها در حال تصویب است.

هاشمی یادآور شد: ما در سال‌های 94 و 95، به اندازه اعتبارات عمرانی از ستاد خیرین ورزشی‌یار، کمک مالی دریافت کردیم.

استاندار گلستان و موسس انجمن خیرین ورزشی ساز کشور خاطرنشان کرد: قانون ماده 10 و ماده 18 قانون تنظیم بخشی از مقررات دولت را گرفتیم که به ما این اجازه را می‌داد که پروژه‌های نیمه کاره را هم جهت اتمام به خیرین بدهیم تا آنها بتوانند تمام کنند و پس از تکمیل به نام خود آنها وقف کنیم که البته در گذشته امکان ارائه پروژه‌هایی که کد اعتباری دولت را دارند، به خیرین وجود نداشت.

هاشمی ضمن تبریک به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش، گفت: ورزش چه در بعد همگانی و قهرمانی اثرات مثبت و خوبی دارد و آسیب‌های اجتماعی که امروز در جامعه ماست مانند اعتیاد، طلاق، جرم‌های مختلف، درمانی جز ورزش ندارد.

وی افزود: در حوزه قهرمانی هم اقتدار کشور ما ورزش است و هیچ کار فرهنگی مهم‌تر از این نیست که پرچم جمهوری اسلامی توسط یک قهرمان ما در 5 هزار کیلومتر آن طرف‌تر به احتزاز درمی‌آید و ماباید این موضوع را ارج بنهیم. در استان گلستان هم ورزش همگانی خود را هفته‌ای یک روز با همکاران و مدیران در سطح استان دنبال می‌کنیم همانند کاری که در وزارت ورزش و جوانان انجام دادیم.

استاندار گلستان درباره تیم والیبال گنبدکاووس تصریح کرد: همکاری‌های خوبی با فدراسیون والیبال صورت گرفته تا بتوانیم اسپانسرهای موجود را تغییر دهیم و طی روزهای آینده اسپانسرهای جدیدی برای این تیم معرفی خواهد شد و این تیم خوب و محبوبی که در استان گلستان است را به جهت علاقه‌مندی مردم استان حفظ می‌کنیم و ارتقاء خواهیم داد.