فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

افزایش مدال‌های ملی و فراملی ورزشکاران گلستان ۱۳۹۶/۸/۲

گرگان - مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از افزایش مدال‌های ملی و فراملی ورزشکاران استان در دو سال و نیم اخیر خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، بهمن طیبی پیش از ظهر سه شنبه در نشست صمیمی جامعه ورزش و جوانان گلستان با استاندار گلستان، اظهار کرد: مدال‌های ملی و فراملی ورزشکاران گلستانی در دو سال و نیم گذشته افزایش قابل توجهی داشته‌اند.

وی افزود: در حوزه ورزش قهرمانی از ۲۳۹ مدال ملی به ۳۲۷ مدال ملی رسیدیم و از ۶۸ مدال فراملی به ۱۰۵ مدال فراملی دست پیدا کردیم، همچنین ورزشکاران استان از ۶ مدال جهانی در سال ۹۳ به ۳۰ مدال جهانی در سال ۹۵ دست پیدا کردند.

طیبی ادامه داد: گلستان برای نخستین بار در المپیک نماینده داشت و سه ورزشکار استان در المپیک ۲۰۱۶ ریو حضور داشتند.

وی تصریح کرد: در حوزه ورزش همگانی جهش قابل قبولی داشتیم و گلستان جزو سه استان برتر کشور بوده است، در حوزه ورزش بانوان هم در سال گذشته در استان‌های سطح دوم کشور موفق به کسب رتبه اول شدیم.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان با بیان اینکه در حوزه پشتیبانی و منابع انسانی درآمدهای استان از ۲۳۶ میلیون تومان به یک میلیارد تومان رسیده است، گفت: ۶ پروژه خیرین و ۲۰ پروژه ملی ورزشی در استان داریم و از محل اعتبارات عمرانی ۱۰۰ درصد افزایش اعتبارات استانی داشته‌ایم.

طیبی افزود: در حوزه جوانان جزو سه ستاد برتر کشور هستیم و ۱۰۲ سمن در گلستان فعالیت می‌کنند که ۳۲ سمن در دو سال و نیم گذشته تاسیس شدند.

وی با اشاره به پروژه‌های عمرانی ورزش استان، بادآور شد: ۱۲۳ پروژه نیمه تمام استانی و ملی و ۹ پروژه در حوزه شرکت توسعه داریم و با توجه به کمک‌های ۲۷ صدم مالیات ر ارزش افزوده امیدواریم این پروژه ها به سرانجام برسد.

طیبی با بیان اینکه تعداد تیم‌های لیگی استان از ۷۷ تیم به ۶۵ تیم کاهش داشته، اظهار کرد: ۶۵ تیم در لیگ های کشور داریم، برخی رشته ها مانند والیبال، بسکتبال و فوتبال نیازمند حمایت هستیم و امیدواریم با کمک استاندار این مشکلات رفع شود.

به گفته وی، واگذاری مجموعه های سوارکاری به استان برای دومین سال پیاپی واگذار شد و آمادگی برگزاری مسابقات رسمی و ملی را داریم.