فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

نفرات برتر مسابقات قرآن کریم نیروی زمینی ارتش در گرگان معرفی شدند ۱۳۹۶/۸/۱

هماهنگ‌کننده سازمان عقیدتی سیاسی آجا در استان‌های گلستان و مازندران گفت: برترین‌های سی و هفتمین دوره مسابقات مرحله‌ای قرآن کریم منطقه شرق و شمال شرق نیروی زمینی ارتش امروز در گرگان معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، حجت الاسلام محمد حسن عبدی ظهر امروز در حاشیه مراسم اختتامیه مسابقات قرآن کریم نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: این مسابقات با حضور بیش از 170 شرکت کننده از استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، مازندران و گلستان برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات در رشته‌های یک، سه، پنج، ده، پانزده، بیست، بیست و پنج و کل قرآن، قرائت به روش‌های تحقیق و ترتیل، اذان، مفاهیم سطح یک و دو در 2 بخش کارکنان پایور و وظیفه به مدت 3 روز در گرگان برگزار شد.

هماهنگ‌کننده سازمان عقیدتی سیاسی آجا در استان‌های گلستان و مازندران تصریح کرد: در پایان در بخش وظیفه در قسمت تحقیق، سید حجت الله حسینی از هوانیروز، علیرضا نوری از تیپ 277، علی خوش صورت اول تا سوم شدند و در بخش ترتیل هم حسین زارع بیدکی و محمود غراوی از تیپ 220 و مهدی اشرف از تیپ 158 به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.

حجت الاسلام عبدی گفت: در بخش اذان مرتضی محمد پور و علی خسروی نژاد از تیپ 158 و ارسلان عابدیان از قررگاه شرق برتر معرفی شدند و در حفظ کل محمد رسولی در تیپ 158 و سعادت بایسته از تیپ 277 اول و دوم شدند .

وی افزود: در بخش پایور هم در قسمت تحقیق رضا فدائی از شمال شرق، حمیدعلیزاده از تیپ 158 و جواد وطن‌خواه از هوانیروز و در بخش ترتیل هم میلاد رضایی تیپ 130، محمدرضا لکزایی منطقه 5 و پیمان اسدی از تیپ 158 برتر معرفی شدند.

هماهنگ‌کننده سازمان عقیدتی سیاسی آجا در استان‌های گلستان و مازندران اظهار کرد: در بخش اذان محمد بخشی از تیپ 230 ، محمد مهدی وزیری از تیپ 158 و مهدی محزونی از هوانیروز برتر شدند و محمد زنگویی در بخش تیپ 277 اول شد.

وی افزود: در حفظ 20 جزء در بخش وظیفه مسعود وحدانی از تیپ 130، در حفظ 15 جزء عاصف احمدی از تیپ 38، حفظ 10 جزء علی اکبر نازپرواز از تیپ 158، مهدی ابری از تیپ 130 برتر شدند و در حفظ 5 جزء هم ابراهیم بفکین از تیپ 230، نعمان خیرخواه از تیپ 277 و مرتضی خالی زاده از تیپ 230 به عنوان افراد برتر معرفی شدند.

حجت الاسلام عبدی اظهار داشت: در بخش حفظ 20 جزء در قسمت پایوران، جواد زارع‌خانی از تیپ پش م5، احمد نادی یزدی از تیپ 277، روح الله قارچشمه از تیپ 158 ، در حفظ 15 جزء، حسن نسیمی از تیپ 277 ، 10 جزء حسین ولی‌پور از تیپ 277 ومجتبی مشفقی از هوانیروز اول شدند.

عبدی افزود: در حفظ 5 جزء قاسم سرکلزایی از تیپ 230 مصطفی قاسم زاده از هوانیروز و محمد موحدی‌زاد در تیپ 158 برتر معرفی شدند و در بخش حفظ 3 جزء هم ابوالفضل سلطانی از هوانیروز، علی بهرامی پور از تیپ 158 برتر شدند.

هماهنگ‌کننده سازمان عقیدتی سیاسی آجا در استان‌های گلستان و مازندران گفت: در مفاهیم سطح یک، علی حسامی از تیپ 277 وعلی لشکری از هوانیروز اول و دوم شدند و در قسمت مفاهیم سطح2 هم محمد رجنی از تیپ 158، حسین کلیمی از تیپ 277 و مهدی نسایی از هوانیروز برتر شدند.

وی تاکید کرد: در بخش وظیفه در حفظ 3 جزء بهرام غراوی از تیپ 130، سیدحامد هاشمی نژاد از تیپ 277 و حسین جاوید از تیپ 277 اول تا سوم شدند و در بخش مفاهیم هم مرتضی مصاحبه، سید محمدبرقعی قمی و مجید قنبری هر سه از تیپ 158 اول تا سوم شدند.