جنگل لفور طلای سبز

۱/تیر/۱۳۹۹ مقالات بدون دیدگاه

جنگل لفور طلای سبز: جنگل لفور در نزدیکی شهرستان سوادکوه در استان مازندران واقع شده است. جنگل دارای جاذبه های مختلفی مانند چشمه ها ، رودخانه ها ، آبشارها و درختان متراکم است. خواندن را این مطلب را ادامه دهید تا شما را با جنگل لفورو اقامتگاه های نزدیک به آن اشنا کنیم.

پیشنهاد ویژه گلستان گردشگری

کلبه جنگلی دنیز یکی از بهترین کلبه های سوادکوه می باشد که شما میتوانید برای اقامت رزرو کنید. کلبه های جنگلی با بهترین امکانات و دسترسی بسیار آسان در اختیار شماست و یکی از گزینه های بسیار عالی برای دوستداران کلبه می باشد.

جنگل لفور طلای سبز

جنگل لفور کجاست؟

قدمت این جنگل به 40 میلیون سال قبل باز می گردد و دارای 80 نوع گیاه است. یکی از بهترین گزینه ها که برای قدم زدن در طبیعت بی نظیره جنگل لفوراست. در لفور دو ساعت پیاده روی خواهید داشت و انواع مختلفی از درختان را خواهید دید. در اینجا آبشارها و چشمه های دیدنی زیبایی وجود دارد که ممکن است دیگر نبینید.

چرا سفر به جنگل لفور

    دیدن زیبایی های طبیعت
    شنا در آب خنک
    دیدن آبشارهای دیدنی و رودخانه ها
    منطقه ای مناسب برای استراحت

بهترین فصل سفر به جنگل لفور

بهترین فصل برای سفر بهار است. همچنین می توانید در تابستان و پاییز به اینجا سفر کنید ، اما در زمستان ها به دلیل سرما ، این را پیشنهاد نمی کنیم.

جنگل لفور طلای سبز

چگونه به جنگل لفور برسیم؟

پس از گذر از فیروزکوه و پل سفید ، به منطقه شیرگاه خواهید رسید. راه رسیدن به جنگل از طریق سد البرز است. از سد البرز به 2 ساعت پیاده روی نیاز دارید.
دیدگاه
دیدگاه شما :